Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 273
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 257
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 197
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 121
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 112
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:982
Pobjeda:574
Nerješenih:151
Izgubljenih:257
Postignutih golova:3219
Primljenih golova:1917
Gol razlika:+1302

Odigranih turnira/liga:195
Četvrtfinale:38
1. mjesto:36
2. mjesto:23
3. mjesto:21
Osmina finala:17
4. mjesto:14
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:409
Unutar lige:204
Četvrtfinale:97
Polufinale:85
Osmina finala:57
Finale:52
Za treće mjesto:32
Šesnaestina finala:27
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
17.07.2021. Zelengaj 2021
Za treće mjesto
Art Metali Junajted vs Niko Trade 2:0
Spasić Goran, Dvanajščak Sebastijan

17.07.2021. Zelengaj 2021
Polufinale
Art Metali Junajted vs Pegi Team 0:0 (4:5)


17.07.2021. Zelengaj 2021
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs Fajfarić Graditeljstvo 3:1
Habrun Damjan, Spasić Goran(x2)
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 148
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Spasić Goran

Spasić Goran

Broj nastupa (službene + prijateljske): 64
Broj postignutih golova (službeni-seniori): 61
Broj golova u mlađim uzrastima: 0
Ukupno odigranih turnira/liga: 18
Osvojenih prva tri mjesta: 6
Datum rođenja:
Mjesto stanovanja:
Facebook profil:



Lista postignutih golova po utakmicama

Turnir/Liga Odigrana Vrsta Momčad Protivnik Rezultat Br. golova
Zelengaj 202117.07.2021.Za treće mjestoArt Metali JunajtedNiko Trade2 : 01
Zelengaj 202117.07.2021.ČetvrtfinaleArt Metali JunajtedFajfarić Graditeljstvo3 : 12
Zelengaj 202117.07.2021.U skupiniArt Metali JunajtedŠD Remetinec6 : 12
Završnica PH u mininogometu 2020.28.06.2020.FinaleArt Metali JunajtedMK Dinamo2 : 51
Završnica PH u mininogometu 2020.28.06.2020.PolufinaleArt Metali JunajtedOroplast6 : 11
Lepoglava 201904.01.2020.Šesnaestina finalaFenč i prijatelji JunajtedMNK Črešnjevo5 : 02
Koprivnica 201904.01.2020.Šesnaestina finalaArt Metali JunajtedSport Dolenec8 : 11
Novi Marof 201922.12.2019.U skupiniArt Metali JunajtedV Gradnja10 : 03
Koprivnica 201921.12.2019.U skupiniArt Metali JunajtedObrt Jura6 : 03
Grana 201903.08.2019.Osmina finalaCB Sloboda JunajtedMarin Transporti3 : 41
Struga 201920.07.2019.FinaleMNK Junajted & Dion CrotextilCB k Joži2 : 11
Struga 201920.07.2019.ČetvrtfinaleMNK Junajted & Dion CrotextilKarlovec6 : 33
Struga 201920.07.2019.U skupiniMNK Junajted & Dion CrotextilPapaja5 : 21
Struga 201920.07.2019.U skupiniMNK Junajted & Dion CrotextilPlavi 115 : 41
Struga 201920.07.2019.U skupiniMNK Junajted & Dion CrotextilOlimpic9 : 23
Prelog 201918.07.2019.U skupiniKavana Lovac JunajtedOPG Srpak2 : 01
Turnir „Srce za Marlu“01.06.2019.ČetvrtfinaleArt Metali JunajtedBuzin1 : 1 (1:2)1
Turnir „Srce za Marlu“01.06.2019.Osmina finalaArt Metali JunajtedJom Gradnja3 : 11
Turnir „Srce za Marlu“01.06.2019.Šesnaestina finalaArt Metali JunajtedCDB Dobermann6 : 6 (2:1)4
Koprivnica 201812.01.2019.ČetvrtfinaleArt Metali JunajtedRitz Club1 : 31
Koprivnica 201805.01.2019.Šesnaestina finalaArt Metali JunajtedRTV Servis Dolenec7 : 12
Koprivnica 201802.01.2019.U skupiniArt Metali JunajtedStridon7 : 03
Koprivnica 201823.12.2018.U skupiniArt Metali JunajtedActive Commerce3 : 01
Koprivnica 201823.12.2018.U skupiniArt Metali Junajted1 2 3 Design6 : 12
Golubovec 201830.06.2018.Šesnaestina finalaCoffee Marocchino JunajtedJadransko osiguranje3 : 11
Sračinec 201825.06.2018.Za treće mjestoMNK JunajtedMerkaš graditeljstvo5 : 32
Sračinec 201824.06.2018.ČetvrtfinaleMNK JunajtedHudek Trgotrans3 : 21
13. rođendan Junajteda14.06.2014.U skupiniJunajted JunioriIceki Hudek Trgotrans1 : 51
13. rođendan Junajteda14.06.2014.U skupiniJunajted JunioriTeletabisi7 : 23
April Kup12.04.2014.FinaleMNK JunajtedBuffet Mladost6 : 32
April Kup12.04.2014.PolufinaleMNK JunajtedMNK Črešnjevo8 : 21
April Kup12.04.2014.ČetvrtfinaleMNK JunajtedKladivci11 : 24
April Kup12.04.2014.U skupiniMNK JunajtedMladi dečki8 : 03
April Kup12.04.2014.U skupiniMNK JunajtedPan C2H5OH3 : 11

U dresu FC Junajteda


UspjehBroj osvajanja
1. mjesto3
2. mjesto1
3. mjesto2
4. mjesto1
Četvrtfinale4
Osmina finala4


Zelengaj 2021 - 3. mjesto
Završnica PH u mininogometu 2020. - 2. mjesto
Lepoglava 2019 - Osmina finala
Koprivnica 2019 - Četvrtfinale
Novi Marof 2019 - 4. mjesto
Kutija Šibica 2019.
Grana 2019 - Osmina finala
Struga 2019 - 1. mjesto
Prelog 2019
Završnica PH 2019. mininogomet - 1. mjesto
Turnir „Srce za Marlu“ - Četvrtfinale
Koprivnica 2018 - Četvrtfinale
Golubovec 2018 - Osmina finala
Sračinec 2018 - 3. mjesto
13. rođendan Junajteda - Četvrtfinale
Žuja kup 2014 - Osmina finala
April Kup - 1. mjesto
TTS Zimska Liga 2012