Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 247
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 237
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 179
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 175
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 103
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 76
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 76
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:904
Pobjeda:526
Nerješenih:137
Izgubljenih:241
Postignutih golova:2984
Primljenih golova:1794
Gol razlika:+1190

Odigranih turnira/liga:180
Četvrtfinale:34
1. mjesto:33
2. mjesto:21
3. mjesto:20
Osmina finala:15
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:377
Unutar lige:199
Četvrtfinale:86
Polufinale:78
Osmina finala:48
Finale:48
Za treće mjesto:29
Šesnaestina finala:22
Razigravanje:10
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
12.01.2019. Koprivnica 2018
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs Ritz Club 1:3
Spasić Goran

11.01.2019. Koprivnica 2018
Osmina finala
Art Metali Junajted vs Tiskara Dikop 2:2 (3:2)
Hlišć Neven(x2)

06.01.2019. Novi Marof 2018
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs Oštrek Gradnja & CB Marrochino 2:2 (2:3)
Glavica Dejan, Baksa Karlo
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Najdraži turnir?
Lepoglava
Ivanec
Novi Marof
Žuja kup
Chapatangia
TTS Pan kup
Memorijalni turnir Anđelko Herjavec
10 godina Junajteda
Gomilica
Kuršanec
Greščevina
Štefanec

Ukupno glasova: 129
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Kokotec Alen

nema slike

Broj nastupa (službene + prijateljske): 25
Broj postignutih golova (službeni-seniori): 14
Broj golova u mlađim uzrastima: 0
Ukupno odigranih turnira/liga: 8
Osvojenih prva tri mjesta: 4
Datum rođenja:
Mjesto stanovanja:
Facebook profil:



Lista postignutih golova po utakmicama

Turnir/Liga Odigrana Vrsta Momčad Protivnik Rezultat Br. golova
Štrigova 201804.01.2019.Za treće mjestoVino Frlin NG Inox JunajtedRobadje5 : 42
Memorijal Anđelko Herjavec 201808.07.2018.U skupiniMNK Fotex JunajtedQuattro Trnovec12 : 11
Lovrečan 201801.07.2018.U skupiniŠD Remetinec JunajtedMonte Video1 : 21
Podturen 2018.04.02.2018.FinaleTransporti Majnić JunajtedOPG Srpak5 : 5 (1:2)1
Lovrečan 201725.06.2017.FinaleCB Stars JunajtedPicopeki5 : 04
Lovrečan 201725.06.2017.PolufinaleCB Stars JunajtedPSV Pekarnica Leskovar4 : 01
Lovrečan 201725.06.2017.ČetvrtfinaleCB Stars JunajtedTrpači5 : 12
Lovrečan 201725.06.2017.U skupiniCB Stars JunajtedMNK Jarki4 : 01
Lepoglava 201409.02.2014.Šesnaestina finalaCB Zeus JunajtedLepoglava Veterani4 : 11

U dresu FC Junajteda


UspjehBroj osvajanja
1. mjesto1
2. mjesto1
3. mjesto2
Četvrtfinale2
Osmina finala1


Štrigova 2018 - 3. mjesto
Mininogometna Liga prvaka 2018. - Osmina finala
Memorijal Anđelko Herjavec 2018 - 3. mjesto
Lovrečan 2018
Podturen 2018. - 2. mjesto
Pan zimska liga Koprivnica 2017 - Četvrtfinale
Lovrečan 2017 - 1. mjesto
Lepoglava 2014 - Četvrtfinale