Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 250
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 249
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 175
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 99
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 89
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:938
Pobjeda:546
Nerješenih:142
Izgubljenih:250
Postignutih golova:3095
Primljenih golova:1870
Gol razlika:+1225

Odigranih turnira/liga:187
Četvrtfinale:36
1. mjesto:35
2. mjesto:22
3. mjesto:20
Osmina finala:16
4. mjesto:13
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:388
Unutar lige:204
Četvrtfinale:91
Polufinale:81
Osmina finala:52
Finale:50
Za treće mjesto:30
Šesnaestina finala:24
Razigravanje:11
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
04.08.2019. Memorijal Anđelko Herjavec 2019
Za treće mjesto
MNK Fotex Junajted vs Luxury Stone 0:1


04.08.2019. Memorijal Anđelko Herjavec 2019
Polufinale
MNK Fotex Junajted vs Kiwi 1:3
Komes Neven

04.08.2019. Memorijal Anđelko Herjavec 2019
Četvrtfinale
MNK Fotex Junajted vs Kovačić Gradnja 4:0
Šemiga Nenad, Buhin Mihael, Hajduk Filip, Zagorščak Dorian
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Najdraži turnir?
Lepoglava
Ivanec
Novi Marof
Žuja kup
Chapatangia
TTS Pan kup
Memorijalni turnir Anđelko Herjavec
10 godina Junajteda
Gomilica
Kuršanec
Greščevina
Štefanec

Ukupno glasova: 129
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Glavica Dejan

Glavica Dejan

Broj nastupa (službene + prijateljske): 48
Broj postignutih golova (službeni-seniori): 30
Broj golova u mlađim uzrastima: 0
Ukupno odigranih turnira/liga: 13
Osvojenih prva tri mjesta: 6
Datum rođenja:
Mjesto stanovanja:
Facebook profil:
 

Lista postignutih golova po utakmicama

Turnir/Liga Odigrana Vrsta Momčad Protivnik Rezultat Br. golova
Novi Marof 201806.01.2019.ČetvrtfinaleArt Metali JunajtedOštrek Gradnja & CB Marrochino2 : 2 (2:3)1
Koprivnica 201805.01.2019.Šesnaestina finalaArt Metali JunajtedRTV Servis Dolenec7 : 12
Novi Marof 201830.12.2018.U skupiniArt Metali JunajtedJelena Trade5 : 22
Novi Marof 201829.12.2018.U skupiniArt Metali JunajtedLjevaonica Bujan6 : 02
Novi Marof 201808.12.2018.U skupiniArt Metali JunajtedElfo servis2 : 2 (3:2)1
Novi Marof 2018.01.01.2018.Osmina finalaArt Metali JunajtedCopy Smart3 : 01
Zimsko prvenstvo Varaždina 2017.30.12.2017.ČetvrtfinaleArt Metali JunajtedJelena Trade4 : 4 (4:8)1
Zimsko prvenstvo Varaždina 2017.21.12.2017.U skupiniArt Metali JunajtedBuffet Mladost6 : 21
Presečno 201702.07.2017.Za treće mjestoArt Metali JunajtedMađarevo6 : 21
Presečno 201702.07.2017.PolufinaleArt Metali JunajtedRGB Tehnika1 : 31
Presečno 201702.07.2017.U skupiniArt Metali JunajtedTomaševec3 : 12
Kučan Marof 2017.22.06.2017.FinaleGrawe JunajtedŠD Remetinec4 : 01
Kučan Marof 2017.22.06.2017.PolufinaleGrawe JunajtedPolet Tuhovec5 : 01
Kučan Marof 2017.22.06.2017.U skupiniGrawe JunajtedMea Culpa6 : 31
Ožujsko Kup Novi Marof 201621.01.2017.Za treće mjestoArt Metali JunajtedElf & Arena7 : 02
Ožujsko Kup Novi Marof 201608.01.2017.Osmina finalaArt Metali JunajtedStolarija Žeger3 : 11
Štrigova 201606.01.2017.PolufinaleVino Frlin-Kult JunajtedGas Bar5 : 13
Štrigova 201605.01.2017.ČetvrtfinaleVino Frlin-Kult JunajtedBaza Jurovec4 : 31
Štrigova 201603.01.2017.Osmina finalaVino Frlin-Kult JunajtedVinarija Novak5 : 11
Pan Zimska liga Koprivnice30.12.2016.U skupiniPatafta i sinovi JunajtedKampus5 : 12
Pan Zimska liga Koprivnice30.12.2016.U skupiniPatafta i sinovi JunajtedFarmaceuti6 : 21
Ožujsko Kup Novi Marof 201617.12.2016.U skupiniArt Metali JunajtedElfo Servis4 : 21

U dresu FC Junajteda


UspjehBroj osvajanja
1. mjesto1
2. mjesto1
3. mjesto4
Četvrtfinale4
Osmina finala1


Štrigova 2018 - 3. mjesto
Koprivnica 2018 - Četvrtfinale
Novi Marof 2018 - Četvrtfinale
Kutija Šibica 2018
Pan zimska liga Koprivnica 2017 - Četvrtfinale
Zimsko prvenstvo Varaždina 2017. - Četvrtfinale
Novi Marof 2018. - 3. mjesto
Presečno 2017 - 3. mjesto
Golubovec 2017 - Osmina finala
Kučan Marof 2017. - 1. mjesto
Štrigova 2016 - 2. mjesto
Pan Zimska liga Koprivnice - Šesnaestina finala
Ožujsko Kup Novi Marof 2016 - 3. mjesto