Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 262
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 252
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 197
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 116
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 106
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:966
Pobjeda:562
Nerješenih:148
Izgubljenih:256
Postignutih golova:3178
Primljenih golova:1905
Gol razlika:+1273

Odigranih turnira/liga:192
Četvrtfinale:38
1. mjesto:35
2. mjesto:22
3. mjesto:20
Osmina finala:17
4. mjesto:14
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:403
Unutar lige:204
Četvrtfinale:94
Polufinale:82
Osmina finala:56
Finale:50
Za treće mjesto:31
Šesnaestina finala:27
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
12.01.2020. Novi Marof 2019
Za treće mjesto
Art Metali Junajted vs Auto Florijanić 1:3
Sačer Mario

11.01.2020. Koprivnica 2019
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs AC Jesenović 3:3 (5:6)
Hojski Saša(x2), Conjar Ivan

11.01.2020. Novi Marof 2019
Polufinale
Art Metali Junajted vs MS Štefulj i Super Ćevap 1:1 (5:6)
Gluhak Alen
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Najdraži turnir?
Lepoglava
Ivanec
Novi Marof
Žuja kup
Chapatangia
TTS Pan kup
Memorijalni turnir Anđelko Herjavec
10 godina Junajteda
Gomilica
Kuršanec
Greščevina
Štefanec

Ukupno glasova: 135
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Sačer Mario

Sačer Mario

Broj nastupa (službene + prijateljske): 62
Broj postignutih golova (službeni-seniori): 31
Broj golova u mlađim uzrastima: 0
Ukupno odigranih turnira/liga: 13
Osvojenih prva tri mjesta: 5
Datum rođenja:
Mjesto stanovanja:
Facebook profil:
 

Lista postignutih golova po utakmicama

Turnir/Liga Odigrana Vrsta Momčad Protivnik Rezultat Br. golova
Novi Marof 201912.01.2020.Za treće mjestoArt Metali JunajtedAuto Florijanić1 : 31
Leibnitz 201905.01.2020.Osmina finalaKotz Haus JunajtedCristallo Gamlitz6 : 21
Leibnitz 201905.01.2020.Šesnaestina finalaKotz Haus JunajtedRaiba Feldbach5 : 31
Novi Marof 201901.01.2020.U skupiniArt Metali JunajtedMNK Črešnjevo4 : 11
Leibnitz 201930.12.2019.U skupiniKotz Haus JunajtedOgo Limunaden1 : 11
Leibnitz 201930.12.2019.U skupiniKotz Haus JunajtedGenausraum3 : 11
Leibnitz 201930.12.2019.U skupiniKotz Haus JunajtedDer Hans Leibnitz4 : 01
Leibnitz 201930.12.2019.U skupiniKotz Haus JunajtedGenausraum4 : 24
Leibnitz 201930.12.2019.U skupiniKotz Haus JunajtedDer Hans Leibnitz3 : 12
Novi Marof 201922.12.2019.U skupiniArt Metali JunajtedV Gradnja10 : 01
Novi Marof 201914.12.2019.U skupiniArt Metali JunajtedPunek Gradnja2 : 01
Prelog 201918.07.2019.U skupiniKavana Lovac JunajtedGradska Čehovec1 : 1 (3:2)1
Završnica PH 2019. mininogomet06.07.2019.FinaleMNK JunajtedMK Dinamo2 : 2 (7:6)2
Završnica PH 2019. mininogomet06.07.2019.PolufinaleMNK JunajtedVeni Vidi Vici4 : 11
Završnica PH 2019. mininogomet05.07.2019.ČetvrtfinaleMNK JunajtedHotel Sport4 : 31
Pripremne i prijateljske utakmice28.11.2018.PrijateljskaMNK JunajtedCB Marocchino3 : 11
Pan zimska liga Koprivnica 201728.12.2017.U skupiniArt Metali JunajtedTočereki6 : 12
Zimsko prvenstvo Varaždina 2017.21.12.2017.U skupiniArt Metali JunajtedKlesarstvo Martinčević1 : 21
Ožujsko Kup Novi Marof 201608.01.2017.Osmina finalaArt Metali JunajtedStolarija Žeger3 : 11
Zimsko prvenstvo Varaždina 201607.01.2017.PolufinaleArt Metali JunajtedMNK Črešnjevo3 : 21
Štrigova 201606.01.2017.PolufinaleVino Frlin-Kult JunajtedGas Bar5 : 11
Štrigova 201605.01.2017.ČetvrtfinaleVino Frlin-Kult JunajtedBaza Jurovec4 : 31
Ožujsko Kup Novi Marof 201626.12.2016.U skupiniArt Metali JunajtedCB Mozart Vrbovec7 : 01
Zimsko prvenstvo Varaždina 201620.12.2016.U skupiniArt Metali JunajtedAutopraonica Zagrebčanka6 : 22

U dresu FC Junajteda


UspjehBroj osvajanja
1. mjesto1
2. mjesto2
3. mjesto2
4. mjesto1
Četvrtfinale4
Osmina finala1


Leibnitz 2019 - Četvrtfinale
Lepoglava 2019 - Osmina finala
Koprivnica 2019 - Četvrtfinale
Novi Marof 2019 - 4. mjesto
Prelog 2019
Završnica PH 2019. mininogomet - 1. mjesto
Pan zimska liga Koprivnica 2017 - Četvrtfinale
Zimsko prvenstvo Varaždina 2017. - Četvrtfinale
Presečno 2017 - 3. mjesto
Štrigova 2016 - 2. mjesto
Pan Zimska liga Koprivnice - Šesnaestina finala
Zimsko prvenstvo Varaždina 2016 - 2. mjesto
Ožujsko Kup Novi Marof 2016 - 3. mjesto