Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 247
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 226
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 179
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 153
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 96
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 89
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 78
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:880
Pobjeda:512
Nerješenih:133
Izgubljenih:235
Postignutih golova:2884
Primljenih golova:1739
Gol razlika:+1145

Odigranih turnira/liga:174
1. mjesto:33
Četvrtfinale:32
2. mjesto:21
3. mjesto:19
Osmina finala:15
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:365
Unutar lige:197
Četvrtfinale:83
Polufinale:77
Finale:48
Osmina finala:46
Za treće mjesto:28
Šesnaestina finala:21
Razigravanje:9
Prijateljska:6
Prethodne 3 utakmice
08.09.2018. Mininogometna Liga prvaka 2018.
Osmina finala
Art Metali Junajted vs Coriolan Bacau (Rumunjska) 3:4
Malnar Robert, Golenja Nikola, Sajko Nikola

07.09.2018. Mininogometna Liga prvaka 2018.
Šesnaestina finala
Art Metali Junajted vs Mira AD (BiH) 1:0
Golenja Nikola

07.09.2018. Mininogometna Liga prvaka 2018.
U skupini
Art Metali Junajted vs Tirol Innsbruck (Austrija) 11:1
Habrun Damjan, Golenja Nikola(x4), Katalenić Kristijan, Sajko Nikola(x3), Baksa Karlo, Ricardo Valter Da Costa
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 141
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Kanceljak Marko

Kanceljak Marko

Broj nastupa (službene + prijateljske): 29
Broj postignutih golova (službeni-seniori): 17
Broj golova u mlađim uzrastima: 0
Ukupno odigranih turnira/liga: 6
Osvojenih prva tri mjesta: 5
Datum rođenja:
Mjesto stanovanja:
Facebook profil:
 

Lista postignutih golova po utakmicama

Turnir/Liga Odigrana Vrsta Momčad Protivnik Rezultat Br. golova
Prelog 201820.07.2018.U skupiniKapljica JunajtedMali dečki5 : 11
Memorijal Anđelko Herjavec 201808.07.2018.U skupiniMNK Fotex JunajtedDoner Kebab7 : 22
Memorijal Anđelko Herjavec 201808.07.2018.U skupiniMNK Fotex JunajtedQuattro Trnovec12 : 15
Sračinec 201825.06.2018.Za treće mjestoMNK JunajtedMerkaš graditeljstvo5 : 31
Sračinec 201816.06.2018.U skupiniMNK JunajtedPekarnica Leskovar5 : 21
Završnica PH 2018. Ivanić Grad09.06.2018.U skupiniArt Metali JunajtedPatrola6 : 21
Mininogometno prvenstvo grada Varaždina 2017/1830.04.2018.Unutar ligeArt Metali JunajtedBudweiser9 : 31
Mininogometno prvenstvo grada Varaždina 2017/1823.04.2018.Unutar ligeArt Metali JunajtedSZ FOI3 : 21
Mininogometno prvenstvo grada Varaždina 2017/1819.02.2018.Unutar ligeArt Metali JunajtedGFV Sjever10 : 01
Podturen 2018.21.01.2018.U skupiniTransporti Majnić JunajtedMar-Go3 : 22
Podturen 2018.20.01.2018.U skupiniTransporti Majnić JunajtedD&J Immobilien7 : 41

U dresu FC Junajteda


UspjehBroj osvajanja
1. mjesto1
2. mjesto1
3. mjesto3
Četvrtfinale1


Prelog 2018 - 3. mjesto
Memorijal Anđelko Herjavec 2018 - 3. mjesto
Sračinec 2018 - 3. mjesto
Završnica PH 2018. Ivanić Grad - Četvrtfinale
Podturen 2018. - 2. mjesto
Mininogometno prvenstvo grada Varaždina 2017/18 - 1. mjesto