Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 247
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 226
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 179
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 153
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 96
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 89
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 78
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:880
Pobjeda:512
Nerješenih:133
Izgubljenih:235
Postignutih golova:2884
Primljenih golova:1739
Gol razlika:+1145

Odigranih turnira/liga:174
1. mjesto:33
Četvrtfinale:32
2. mjesto:21
3. mjesto:19
Osmina finala:15
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:365
Unutar lige:197
Četvrtfinale:83
Polufinale:77
Finale:48
Osmina finala:46
Za treće mjesto:28
Šesnaestina finala:21
Razigravanje:9
Prijateljska:6
Prethodne 3 utakmice
08.09.2018. Mininogometna Liga prvaka 2018.
Osmina finala
Art Metali Junajted vs Coriolan Bacau (Rumunjska) 3:4
Malnar Robert, Golenja Nikola, Sajko Nikola

07.09.2018. Mininogometna Liga prvaka 2018.
Šesnaestina finala
Art Metali Junajted vs Mira AD (BiH) 1:0
Golenja Nikola

07.09.2018. Mininogometna Liga prvaka 2018.
U skupini
Art Metali Junajted vs Tirol Innsbruck (Austrija) 11:1
Habrun Damjan, Golenja Nikola(x4), Katalenić Kristijan, Sajko Nikola(x3), Baksa Karlo, Ricardo Valter Da Costa
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 141
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Momčad - Prva momčad

Ime i prezime Broj nastupa Broj golova Odigranih turnira Datum rođenja
Drožđek Nikola234633726.11.1986.
Katanec Matija87481504.05.1990.
Sabolić Petar1791484305.08.1990.
Habrun Damjan226954725.06.1983.
Lončar Luka78321717.03.1994.
Gluhak Alen153993501.08.1988.
Šimek Karlo96622403.06.1988.
Malnar Robert2472075325.09.1994.
Bakšaj Miroslav53301229.05.1990.
Golenja Nikola472914
Katalenić Kristijan90322611.08.1987.
Kokotec Jasmin114332530.04.1987.
Brlečić Mario24208
Šivak Nikola63651816.06.1981.
Sajko Nikola66501231.07.1992.
Šinjori Marin763619
Martan Sandi3717704.03.1994.
Dreven Saša1312426
Glavica Dejan33229
Sačer Mario30107
Liber Tomica1145
Semler Borut1866