Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 232
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 217
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 210
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 179
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 173
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 145
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 94
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:818
Pobjeda:476
Nerješenih:125
Izgubljenih:217
Postignutih golova:2665
Primljenih golova:1622
Gol razlika:+1043

Odigranih turnira/liga:162
1. mjesto:32
Četvrtfinale:31
2. mjesto:18
3. mjesto:16
Osmina finala:13
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:4

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:341
Unutar lige:182
Četvrtfinale:79
Polufinale:71
Finale:45
Osmina finala:43
Za treće mjesto:25
Šesnaestina finala:18
Razigravanje:8
Prijateljska:6
Prethodne 3 utakmice
05.02.2018. 1. HMNL Sjever Juniori
Unutar lige
MNK Fotex Junajted vs MNK Uspinjača 5:10
Antonović Jurica, Hlišć Neven, Benković Karlo(x2), Deban Filip

04.02.2018. Podturen 2018.
Finale
Transporti Majnić Junajted vs OPG Srpak 5:5 (1:2)
Malnar Robert, Golenja Nikola, Kokotec Alen, Bobek Dario(x2)

04.02.2018. Karlovačko kup Lepoglava 2018.
Četvrtfinale
Fenč i prijatelji Junajted vs Tornado 0:5
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Koja je najljepša garnitura dresova FC Junajteda?
plavi retro
žuti
crveni (Klesarstvo Katanec)
bijeli (Aquamarin)
crni (CBB Nekretnine)
plavo-bijeli
zeleni (CBB Nekretnine)
bijeli (TTS)

Ukupno glasova: 229
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Momčad - Prva momčad

Ime i prezime Broj nastupa Broj golova Odigranih turnira Datum rođenja
Drožđek Nikola232633626.11.1986.
Katanec Matija87481504.05.1990.
Sabolić Petar1731444105.08.1990.
Habrun Damjan210874325.06.1983.
Lončar Luka73311617.03.1994.
Gluhak Alen145953301.08.1988.
Šimek Karlo94622303.06.1988.
Malnar Robert2171904725.09.1994.
Bakšaj Miroslav53301229.05.1990.
Golenja Nikola422212
Katalenić Kristijan80302411.08.1987.
Kokotec Jasmin114332530.04.1987.
Brlečić Mario24208
Šivak Nikola61651816.06.1981.
Sajko Nikola58441031.07.1992.
Šinjori Marin703217
Martan Sandi3717704.03.1994.
Dreven Saša1312426
Glavica Dejan33229
Sačer Mario30107
Liber Tomica1145
Semler Borut1866