Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 262
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 252
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 197
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 116
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 106
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:966
Pobjeda:562
Nerješenih:148
Izgubljenih:256
Postignutih golova:3178
Primljenih golova:1905
Gol razlika:+1273

Odigranih turnira/liga:192
Četvrtfinale:38
1. mjesto:35
2. mjesto:22
3. mjesto:20
Osmina finala:17
4. mjesto:14
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:403
Unutar lige:204
Četvrtfinale:94
Polufinale:82
Osmina finala:56
Finale:50
Za treće mjesto:31
Šesnaestina finala:27
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
12.01.2020. Novi Marof 2019
Za treće mjesto
Art Metali Junajted vs Auto Florijanić 1:3
Sačer Mario

11.01.2020. Koprivnica 2019
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs AC Jesenović 3:3 (5:6)
Hojski Saša(x2), Conjar Ivan

11.01.2020. Novi Marof 2019
Polufinale
Art Metali Junajted vs MS Štefulj i Super Ćevap 1:1 (5:6)
Gluhak Alen
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Koja je najljepša garnitura dresova FC Junajteda?
plavi retro
žuti
crveni (Klesarstvo Katanec)
bijeli (Aquamarin)
crni (CBB Nekretnine)
plavo-bijeli
zeleni (CBB Nekretnine)
bijeli (TTS)

Ukupno glasova: 234
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Momčad - Prva momčad

Ime i prezime Broj nastupa Broj golova Odigranih turnira Datum rođenja
Drožđek Nikola234633726.11.1986.
Katanec Matija87481504.05.1990.
Sabolić Petar1801494405.08.1990.
Habrun Damjan2621025825.06.1983.
Lončar Luka80321817.03.1994.
Gluhak Alen1971124401.08.1988.
Šimek Karlo105642803.06.1988.
Malnar Robert2522105525.09.1994.
Bakšaj Miroslav53301229.05.1990.
Golenja Nikola563818
Katalenić Kristijan90322611.08.1987.
Kokotec Jasmin114332530.04.1987.
Brlečić Mario634317
Šivak Nikola66651916.06.1981.
Sajko Nikola106812131.07.1992.
Šinjori Marin763619
Martan Sandi3717704.03.1994.
Dreven Saša1312426
Glavica Dejan483013
Sačer Mario623113
Liber Tomica1145
Semler Borut2987