Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 280
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 264
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 197
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 121
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 112
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:989
Pobjeda:579
Nerješenih:152
Izgubljenih:258
Postignutih golova:3232
Primljenih golova:1921
Gol razlika:+1311

Odigranih turnira/liga:196
Četvrtfinale:38
1. mjesto:36
2. mjesto:23
3. mjesto:22
Osmina finala:17
4. mjesto:14
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:412
Unutar lige:204
Četvrtfinale:98
Polufinale:86
Osmina finala:58
Finale:52
Za treće mjesto:33
Šesnaestina finala:27
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
10.07.2022. Memorijal Anđelko Herjavec 2022
Za treće mjesto
Art Metali Junajted vs ŠRD Grana 2:0
Pomper Nikola(x2)

10.07.2022. Memorijal Anđelko Herjavec 2022
Polufinale
Art Metali Junajted vs Stolarija Žeger 0:1


10.07.2022. Memorijal Anđelko Herjavec 2022
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs Polet Cestica 1:0
Malnar Robert
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Najdraži turnir?
Lepoglava
Ivanec
Novi Marof
Žuja kup
Chapatangia
TTS Pan kup
Memorijalni turnir Anđelko Herjavec
10 godina Junajteda
Gomilica
Kuršanec
Greščevina
Štefanec

Ukupno glasova: 140
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Momčad - Prva momčad

Ime i prezime Broj nastupa Broj golova Odigranih turnira Datum rođenja
Drožđek Nikola234633726.11.1986.
Katanec Matija87481504.05.1990.
Sabolić Petar1801494405.08.1990.
Habrun Damjan2801126125.06.1983.
Lončar Luka80321817.03.1994.
Gluhak Alen1971124401.08.1988.
Šimek Karlo105642803.06.1988.
Malnar Robert2642185725.09.1994.
Bakšaj Miroslav53301229.05.1990.
Golenja Nikola614119
Katalenić Kristijan90322611.08.1987.
Kokotec Jasmin114332530.04.1987.
Brlečić Mario684318
Šivak Nikola66651916.06.1981.
Sajko Nikola112842231.07.1992.
Šinjori Marin763619
Martan Sandi3717704.03.1994.
Dreven Saša1312426
Glavica Dejan483013
Sačer Mario673614
Liber Tomica1145
Semler Borut2987