Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 247
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 238
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 179
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 175
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 81
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 81
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:915
Pobjeda:533
Nerješenih:137
Izgubljenih:245
Postignutih golova:3028
Primljenih golova:1827
Gol razlika:+1201

Odigranih turnira/liga:181
Četvrtfinale:35
1. mjesto:33
2. mjesto:22
3. mjesto:20
Osmina finala:15
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:379
Unutar lige:204
Četvrtfinale:87
Polufinale:78
Osmina finala:49
Finale:48
Za treće mjesto:29
Šesnaestina finala:23
Razigravanje:11
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
25.02.2019. 1. HMNL zapad 2018/19 juniori
Razigravanje
MNK Fotex Junajted vs Uspinjača Gimka 2:6
Pakšec Robert, Benković Karlo

18.02.2019. 1. HMNL zapad 2018/19 juniori
Unutar lige
MNK Fotex Junajted vs MNK Novi Marof 2:4
Deban Filip, Šenkiš Matija

10.02.2019. 1. HMNL zapad 2018/19 juniori
Unutar lige
MNK Fotex Junajted vs Uspinjača Gimka 7:5
Pakšec Robert(x2), Benković Karlo(x3), Deban Filip(x2)
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 142
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Momčad - Prva momčad

Ime i prezime Broj nastupa Broj golova Odigranih turnira Datum rođenja
Drožđek Nikola234633726.11.1986.
Katanec Matija87481504.05.1990.
Sabolić Petar1791484305.08.1990.
Habrun Damjan238975125.06.1983.
Lončar Luka80321817.03.1994.
Gluhak Alen1751073901.08.1988.
Šimek Karlo105642803.06.1988.
Malnar Robert2472075325.09.1994.
Bakšaj Miroslav53301229.05.1990.
Golenja Nikola543317
Katalenić Kristijan90322611.08.1987.
Kokotec Jasmin114332530.04.1987.
Brlečić Mario403212
Šivak Nikola66651916.06.1981.
Sajko Nikola81591531.07.1992.
Šinjori Marin763619
Martan Sandi3717704.03.1994.
Dreven Saša1312426
Glavica Dejan483013
Sačer Mario32117
Liber Tomica1145
Semler Borut1866