Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 282
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 264
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 199
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 121
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 113
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:1008
Pobjeda:589
Nerješenih:155
Izgubljenih:264
Postignutih golova:3289
Primljenih golova:1953
Gol razlika:+1336

Odigranih turnira/liga:200
Četvrtfinale:38
1. mjesto:36
2. mjesto:23
3. mjesto:23
Osmina finala:17
4. mjesto:15
Šesnaestina finala:6
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:422
Unutar lige:204
Četvrtfinale:100
Polufinale:88
Osmina finala:60
Finale:52
Za treće mjesto:35
Šesnaestina finala:28
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
21.01.2023. Lepoglava 2023
U skupini
Fenč i prijatelji Junajted vs TKPD 7:2
Žganec Silvestar, Hajduk Filip, Žganec Edo, Premužić Dino(x2), Skupnjak Adriano(x2)

21.01.2023. Lepoglava 2023
U skupini
Fenč i prijatelji Junajted vs Hudek Trgotrans 2:3
Žganec Edo, Skupnjak Adriano

15.01.2023. Novi Marof 2023
Za treće mjesto
Art Metali Junajted vs Van forme 3:2
Hajduk Filip, Žganec Edo, Stolnik Slavko
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Koja je najljepša garnitura dresova FC Junajteda?
plavi retro
žuti
crveni (Klesarstvo Katanec)
bijeli (Aquamarin)
crni (CBB Nekretnine)
plavo-bijeli
zeleni (CBB Nekretnine)
bijeli (TTS)

Ukupno glasova: 238
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Momčad - Prva momčad

Ime i prezime Broj nastupa Broj golova Odigranih turnira Datum rođenja
Drožđek Nikola234633726.11.1986.
Katanec Matija87481504.05.1990.
Sabolić Petar1801494405.08.1990.
Habrun Damjan2821126225.06.1983.
Lončar Luka80321817.03.1994.
Gluhak Alen1991124501.08.1988.
Šimek Karlo105642803.06.1988.
Malnar Robert2642185725.09.1994.
Bakšaj Miroslav53301229.05.1990.
Golenja Nikola614119
Katalenić Kristijan90322611.08.1987.
Kokotec Jasmin114332530.04.1987.
Brlečić Mario684318
Šivak Nikola66651916.06.1981.
Sajko Nikola113842331.07.1992.
Šinjori Marin763619
Martan Sandi3717704.03.1994.
Dreven Saša1312426
Glavica Dejan483013
Sačer Mario673614
Liber Tomica1145
Semler Borut2987