Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 262
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 252
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 197
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 116
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 106
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:966
Pobjeda:562
Nerješenih:148
Izgubljenih:256
Postignutih golova:3178
Primljenih golova:1905
Gol razlika:+1273

Odigranih turnira/liga:192
Četvrtfinale:38
1. mjesto:35
2. mjesto:22
3. mjesto:20
Osmina finala:17
4. mjesto:14
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:403
Unutar lige:204
Četvrtfinale:94
Polufinale:82
Osmina finala:56
Finale:50
Za treće mjesto:31
Šesnaestina finala:27
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
12.01.2020. Novi Marof 2019
Za treće mjesto
Art Metali Junajted vs Auto Florijanić 1:3
Sačer Mario

11.01.2020. Koprivnica 2019
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs AC Jesenović 3:3 (5:6)
Hojski Saša(x2), Conjar Ivan

11.01.2020. Novi Marof 2019
Polufinale
Art Metali Junajted vs MS Štefulj i Super Ćevap 1:1 (5:6)
Gluhak Alen
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 143
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Momčad - Retro ekipa

Ime i prezime Broj nastupa Broj golova Odigranih turnira Datum rođenja
Leskovar Dalibor350203019.12.1983.
Golubar Velimir2581123112.06.1990.
Drožđek Krunoslav234393023.11.1985.
Grd Dario266313405.12.1985.
Klasta Marko2701023628.10.1990.
Sokolić Duško1458810.09.1982.
Vučinić Želimir149141025.06.1983.
Švagelj Marko973222.04.1984.
Kocijan Marko13292523.09.1987.
Jug Ivica181442612.11.1990.
Sokolić Saša663220.02.1984.
Ficko Goran116231814.11.1986.
Horvat Stjepan533227.12.1983.
Habulan Ivan3800
Horvat Josip5412703.04.1981.
Bundalo Dalibor462418.10.1982.
Domjan Matija2311
Šestak Hrvoje382504.01.1979.