Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 232
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 232
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 215
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 179
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 173
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 145
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 94
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 82
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:840
Pobjeda:490
Nerješenih:128
Izgubljenih:222
Postignutih golova:2757
Primljenih golova:1668
Gol razlika:+1089

Odigranih turnira/liga:165
1. mjesto:33
Četvrtfinale:32
2. mjesto:18
3. mjesto:16
Osmina finala:13
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:4
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:345
Unutar lige:197
Četvrtfinale:80
Polufinale:71
Finale:45
Osmina finala:44
Za treće mjesto:25
Šesnaestina finala:18
Razigravanje:9
Prijateljska:6
Prethodne 3 utakmice
18.06.2018. Sračinec 2018
U skupini
MNK Junajted vs CB Petica 3:0
Sajko Nikola, Kanceljak Matija(x2)

16.06.2018. Sračinec 2018
U skupini
MNK Junajted vs Pekarnica Leskovar 5:2
Habrun Damjan, Poslon Marko(x2), Kanceljak Marko, Kanceljak Matija

10.06.2018. Završnica PH 2018. Ivanić Grad
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs Veni Vidi Vici Opuzen 0:1
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Koja je najljepša garnitura dresova FC Junajteda?
plavi retro
žuti
crveni (Klesarstvo Katanec)
bijeli (Aquamarin)
crni (CBB Nekretnine)
plavo-bijeli
zeleni (CBB Nekretnine)
bijeli (TTS)

Ukupno glasova: 231
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Momčad - Retro ekipa

Ime i prezime Broj nastupa Broj golova Odigranih turnira Datum rođenja
Leskovar Dalibor350203019.12.1983.
Golubar Velimir2581123112.06.1990.
Drožđek Krunoslav234393023.11.1985.
Grd Dario266313405.12.1985.
Klasta Marko2701023628.10.1990.
Sokolić Duško1458810.09.1982.
Vučinić Želimir149141025.06.1983.
Švagelj Marko973222.04.1984.
Kocijan Marko13292523.09.1987.
Jug Ivica179412512.11.1990.
Sokolić Saša663220.02.1984.
Ficko Goran116231814.11.1986.
Horvat Stjepan533227.12.1983.
Habulan Ivan3800
Horvat Josip5412703.04.1981.
Bundalo Dalibor462418.10.1982.
Domjan Matija2311
Šestak Hrvoje382504.01.1979.