Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 232
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 232
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 215
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 179
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 173
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 145
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 94
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 82
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:840
Pobjeda:490
Nerješenih:128
Izgubljenih:222
Postignutih golova:2757
Primljenih golova:1668
Gol razlika:+1089

Odigranih turnira/liga:165
1. mjesto:33
Četvrtfinale:32
2. mjesto:18
3. mjesto:16
Osmina finala:13
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:4
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:345
Unutar lige:197
Četvrtfinale:80
Polufinale:71
Finale:45
Osmina finala:44
Za treće mjesto:25
Šesnaestina finala:18
Razigravanje:9
Prijateljska:6
Prethodne 3 utakmice
18.06.2018. Sračinec 2018
U skupini
MNK Junajted vs CB Petica 3:0
Sajko Nikola, Kanceljak Matija(x2)

16.06.2018. Sračinec 2018
U skupini
MNK Junajted vs Pekarnica Leskovar 5:2
Habrun Damjan, Poslon Marko(x2), Kanceljak Marko, Kanceljak Matija

10.06.2018. Završnica PH 2018. Ivanić Grad
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs Veni Vidi Vici Opuzen 0:1
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Koja je najljepša garnitura dresova FC Junajteda?
plavi retro
žuti
crveni (Klesarstvo Katanec)
bijeli (Aquamarin)
crni (CBB Nekretnine)
plavo-bijeli
zeleni (CBB Nekretnine)
bijeli (TTS)

Ukupno glasova: 231
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Multimedija

 Ispod možete vidjeti galerije slike s naših pohoda, a video materijale potražite na sljedećem linku.
Trophy Room
Trophy Room
Štefanec 2008
Štefanec 2008
Jalžabet 2008
Jalžabet 2008
Varaždinske Toplice 2008
Varaždinske Toplice 2008
Zimska liga TTS 2010
Zimska liga TTS 2010
Kuršanec 2010
Kuršanec 2010
Miholec 2010
Miholec 2010
Štefanec 2010
Štefanec 2010
Greščevina 2010
Greščevina 2010
Varaždinske Toplice 2010
Varaždinske Toplice 2010
Mali Mihaljevec 2010
Mali Mihaljevec 2010
TTS Pan kup 2010
TTS Pan kup 2010
Gomilica 2010
Gomilica 2010
Cash kup 2010
Cash kup 2010
Lepoglava 2011
Lepoglava 2011
Zimsko prvenstvo Igrec 2011
Zimsko prvenstvo Igrec 2011
10 godina Junajteda
10 godina Junajteda
Temovec 2011
Temovec 2011
Gomilica 2011
Gomilica 2011
Ivanec 2011
Ivanec 2011
Memorijalni turnir A.Herjavec 2011
Memorijalni turnir A.Herjavec 2011
Drenovec 2011
Drenovec 2011
TTS Pan kup 2011
TTS Pan kup 2011
Masters Cup 2011
Masters Cup 2011
Junajted fešta 2011
Junajted fešta 2011
Kuršanec 2012
Kuršanec 2012
Žuja kup 2012
Žuja kup 2012
11 godina Junajteda
11 godina Junajteda
Drenovec 2012
Drenovec 2012
Memorijalni turnir A.Herjavec 2012
Memorijalni turnir A.Herjavec 2012
Kahlina 2012
Kahlina 2012
Selnik 2012
Selnik 2012
TTS Pan Kup 2012
TTS Pan Kup 2012
Žabnik 2012
Žabnik 2012
Žuja kup 2013
Žuja kup 2013
Črešnjevo 2013
Črešnjevo 2013
Hrastovsko 2013.
Hrastovsko 2013.
Melinci 2013.
Melinci 2013.
Pan Kup Vž 2013
Pan Kup Vž 2013
Kaj Kup Ivanec 2013
Kaj Kup Ivanec 2013
April kup 2014
April kup 2014
Visoko 2014
Visoko 2014
Kućan Marof 2014
Kućan Marof 2014
13. rođendan MNK Junajteda
13. rođendan MNK Junajteda
Zelengaj 2014
Zelengaj 2014
Štrigova 2014
Štrigova 2014
Zimsko prvenstvo Varaždina 2014
Zimsko prvenstvo Varaždina 2014
Ljetni turniri 2015
Ljetni turniri 2015
Dvoranski turniri 2015/16
Dvoranski turniri 2015/16
Prvaci Mininogometne lige
Prvaci Mininogometne lige
Visoko 2016
Visoko 2016
Državna završnica u mininogometu
Državna završnica u mininogometu
Mininogometna Liga prvaka
Mininogometna Liga prvaka
Skupština 2016
Skupština 2016
Posjet Djeda Božičnjaka
Posjet Djeda Božičnjaka
Zimsko prvenstvo Varaždina 2016
Zimsko prvenstvo Varaždina 2016
Štrigova 2016
Štrigova 2016
Novi Marof 2016
Novi Marof 2016
Lepoglava 2017
Lepoglava 2017
Mininogometna liga grada Varaždina 2016/17
Mininogometna liga grada Varaždina 2016/17
Mininogometni kup Hrvatske 2017
Mininogometni kup Hrvatske 2017
Ljetna sezona 2017
Ljetna sezona 2017