Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 280
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 264
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 197
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 121
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 112
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:989
Pobjeda:579
Nerješenih:152
Izgubljenih:258
Postignutih golova:3232
Primljenih golova:1921
Gol razlika:+1311

Odigranih turnira/liga:196
Četvrtfinale:38
1. mjesto:36
2. mjesto:23
3. mjesto:22
Osmina finala:17
4. mjesto:14
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:412
Unutar lige:204
Četvrtfinale:98
Polufinale:86
Osmina finala:58
Finale:52
Za treće mjesto:33
Šesnaestina finala:27
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
10.07.2022. Memorijal Anđelko Herjavec 2022
Za treće mjesto
Art Metali Junajted vs ŠRD Grana 2:0
Pomper Nikola(x2)

10.07.2022. Memorijal Anđelko Herjavec 2022
Polufinale
Art Metali Junajted vs Stolarija Žeger 0:1


10.07.2022. Memorijal Anđelko Herjavec 2022
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs Polet Cestica 1:0
Malnar Robert
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 148
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Tuhovec 2016

1. mjesto
Početak turnira/lige: 10.07.2016.

 

Utakmice


10.07.2016.FinaleAl Capone Junajted vs SD Žabnik    3 : 1
Habrun Damjan, Gluhak Alen, Malnar Robert
10.07.2016.PolufinaleAl Capone Junajted vs Polet Tuhovec    3 : 0
Levatić Dario, Gluhak Alen, Malnar Robert
10.07.2016.ČetvrtfinaleAl Capone Junajted vs Iovia Tours    6 : 0
Gluhak Alen, Malnar Robert, Katalenić Kristijan(x2), Ljubek Luka(x2)
10.07.2016.Osmina finalaAl Capone Junajted vs Udarnik    3 : 0
Habrun Damjan, Gluhak Alen, Malnar Robert
10.07.2016.U skupiniAl Capone Junajted vs Helo Kiti    3 : 0
Habrun Damjan(x2), Šimek Karlo
10.07.2016.U skupiniAl Capone Junajted vs Godišnji odmor    4 : 1
Habrun Damjan, Malnar Robert(x2), Ljubek Luka



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:6
Pobjeda:6
Nerješenih:0
Izgubljenih:0
Postignutih golova:22
Primljenih golova:2
Gol razlika:+20



Lista strijelaca


Malnar Robert6
Habrun Damjan5
Gluhak Alen4
Ljubek Luka3
Katalenić Kristijan2
Levatić Dario1
Šimek Karlo1



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Levatić Dario
Habrun Damjan
Gluhak Alen
Šimek Karlo
Malnar Robert
Katalenić Kristijan
Ljubek Luka
Blažinec Florijan