Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 251
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 249
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 176
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 100
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 90
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:939
Pobjeda:546
Nerješenih:143
Izgubljenih:250
Postignutih golova:3096
Primljenih golova:1871
Gol razlika:+1225

Odigranih turnira/liga:188
Četvrtfinale:36
1. mjesto:35
2. mjesto:22
3. mjesto:20
Osmina finala:16
4. mjesto:13
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:388
Unutar lige:204
Četvrtfinale:91
Polufinale:81
Osmina finala:52
Finale:50
Za treće mjesto:30
Šesnaestina finala:24
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
27.11.2019. Kutija Šibica 2019.
Razigravanje
Metroplis Fotex Junajted vs MNK Samba 1:1 (4:5)
Brlečić Mario

04.08.2019. Memorijal Anđelko Herjavec 2019
Za treće mjesto
MNK Fotex Junajted vs Luxury Stone 0:1


04.08.2019. Memorijal Anđelko Herjavec 2019
Polufinale
MNK Fotex Junajted vs Kiwi 1:3
Komes Neven
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Najdraži turnir?
Lepoglava
Ivanec
Novi Marof
Žuja kup
Chapatangia
TTS Pan kup
Memorijalni turnir Anđelko Herjavec
10 godina Junajteda
Gomilica
Kuršanec
Greščevina
Štefanec

Ukupno glasova: 133
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Kučan Marof 2017.

1. mjesto
Početak turnira/lige: 22.06.2017.

 

Utakmice


22.06.2017.FinaleGrawe Junajted vs ŠD Remetinec    4 : 0
Sabolić Petar, Gluhak Alen, Malnar Robert, Glavica Dejan
22.06.2017.PolufinaleGrawe Junajted vs Polet Tuhovec    5 : 0
Sabolić Petar, Gluhak Alen(x2), Malnar Robert, Glavica Dejan
22.06.2017.ČetvrtfinaleGrawe Junajted vs Iceki    3 : 0
Gluhak Alen, Malnar Robert, Modrić Luka
22.06.2017.U skupiniGrawe Junajted vs Šoping Kraljice    4 : 1
Sabolić Petar, Malnar Robert, Šinjori Marin(x2)
22.06.2017.U skupiniGrawe Junajted vs Mea Culpa    6 : 3
Sabolić Petar, Gluhak Alen, Šinjori Marin, Modrić Luka(x2), Glavica Dejan



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:5
Pobjeda:5
Nerješenih:0
Izgubljenih:0
Postignutih golova:22
Primljenih golova:4
Gol razlika:+18



Lista strijelaca


Gluhak Alen5
Malnar Robert4
Sabolić Petar4
Glavica Dejan3
Modrić Luka3
Šinjori Marin3



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Sabolić Petar
Gluhak Alen
Malnar Robert
Šinjori Marin
Dreven Saša
Ljubek Luka
Modrić Luka
Glavica Dejan