Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 232
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 217
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 210
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 179
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 173
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 145
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 94
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:818
Pobjeda:476
Nerješenih:125
Izgubljenih:217
Postignutih golova:2665
Primljenih golova:1622
Gol razlika:+1043

Odigranih turnira/liga:162
1. mjesto:32
Četvrtfinale:31
2. mjesto:18
3. mjesto:16
Osmina finala:13
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:4

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:341
Unutar lige:182
Četvrtfinale:79
Polufinale:71
Finale:45
Osmina finala:43
Za treće mjesto:25
Šesnaestina finala:18
Razigravanje:8
Prijateljska:6
Prethodne 3 utakmice
05.02.2018. 1. HMNL Sjever Juniori
Unutar lige
MNK Fotex Junajted vs MNK Uspinjača 5:10
Antonović Jurica, Hlišć Neven, Benković Karlo(x2), Deban Filip

04.02.2018. Podturen 2018.
Finale
Transporti Majnić Junajted vs OPG Srpak 5:5 (1:2)
Malnar Robert, Golenja Nikola, Kokotec Alen, Bobek Dario(x2)

04.02.2018. Karlovačko kup Lepoglava 2018.
Četvrtfinale
Fenč i prijatelji Junajted vs Tornado 0:5
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Najdraži turnir?
Lepoglava
Ivanec
Novi Marof
Žuja kup
Chapatangia
TTS Pan kup
Memorijalni turnir Anđelko Herjavec
10 godina Junajteda
Gomilica
Kuršanec
Greščevina
Štefanec

Ukupno glasova: 123
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Podturen 2018.

2. mjesto
Početak turnira/lige: 20.01.2018.

 

Utakmice


04.02.2018.FinaleTransporti Majnić Junajted vs OPG Srpak    5 : 5 (1:2)
Malnar Robert, Golenja Nikola, Kokotec Alen, Bobek Dario(x2)
03.02.2018.PolufinaleTransporti Majnić Junajted vs Knauf Sistemi M&J    6 : 3
Bakšaj Miroslav, Poslon Marko, Bobek Dario(x4)
28.01.2018.ČetvrtfinaleTransporti Majnić Junajted vs CB Gradska Čehovec    2 : 0
Poslon Marko, Bobek Dario
21.01.2018.U skupiniTransporti Majnić Junajted vs Mar-Go    3 : 2
Bobek Dario, Kanceljak Marko(x2)
20.01.2018.U skupiniTransporti Majnić Junajted vs Aluplastik    6 : 2
Malnar Robert(x5), Šinjori Marin
20.01.2018.U skupiniTransporti Majnić Junajted vs D&J Immobilien    7 : 4
Malnar Robert(x3), Bobek Dario(x3), Kanceljak Marko



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:6
Pobjeda:5
Nerješenih:1
Izgubljenih:0
Postignutih golova:29
Primljenih golova:16
Gol razlika:+13



Lista strijelaca


Bobek Dario11
Malnar Robert9
Kanceljak Marko3
Poslon Marko2
Šinjori Marin1
Kokotec Alen1
Golenja Nikola1
Bakšaj Miroslav1



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Malnar Robert
Bakšaj Miroslav
Golenja Nikola
Kokotec Alen
Šinjori Marin
Poslon Marko
Sabolek David
Bobek Dario
Kanceljak Marko