Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 247
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 238
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 179
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 175
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 81
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 81
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:915
Pobjeda:533
Nerješenih:137
Izgubljenih:245
Postignutih golova:3028
Primljenih golova:1827
Gol razlika:+1201

Odigranih turnira/liga:181
Četvrtfinale:35
1. mjesto:33
2. mjesto:22
3. mjesto:20
Osmina finala:15
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:379
Unutar lige:204
Četvrtfinale:87
Polufinale:78
Osmina finala:49
Finale:48
Za treće mjesto:29
Šesnaestina finala:23
Razigravanje:11
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
25.02.2019. 1. HMNL zapad 2018/19 juniori
Razigravanje
MNK Fotex Junajted vs Uspinjača Gimka 2:6
Pakšec Robert, Benković Karlo

18.02.2019. 1. HMNL zapad 2018/19 juniori
Unutar lige
MNK Fotex Junajted vs MNK Novi Marof 2:4
Deban Filip, Šenkiš Matija

10.02.2019. 1. HMNL zapad 2018/19 juniori
Unutar lige
MNK Fotex Junajted vs Uspinjača Gimka 7:5
Pakšec Robert(x2), Benković Karlo(x3), Deban Filip(x2)
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Najdraži turnir?
Lepoglava
Ivanec
Novi Marof
Žuja kup
Chapatangia
TTS Pan kup
Memorijalni turnir Anđelko Herjavec
10 godina Junajteda
Gomilica
Kuršanec
Greščevina
Štefanec

Ukupno glasova: 129
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Novi Marof 2018

Četvrtfinale
Početak turnira/lige: 08.12.2018.

 

Utakmice


06.01.2019.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Oštrek Gradnja & CB Marrochino    2 : 2 (2:3)
Glavica Dejan, Baksa Karlo
05.01.2019.Osmina finalaArt Metali Junajted vs MNK Črešnjevo    6 : 4
Gluhak Alen, Golenja Nikola(x3), Brlečić Mario, Črnko Emanuel
30.12.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Transporti Živina    1 : 2
Baksa Karlo
30.12.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Jelena Trade    5 : 2
Gluhak Alen, Glavica Dejan(x2), Hlišć Neven(x2)
29.12.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Ljevaonica Bujan    6 : 0
Gluhak Alen, Brlečić Mario(x2), Glavica Dejan(x2), Baksa Karlo
08.12.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Elfo servis    2 : 2 (3:2)
Glavica Dejan, Ricardo Valter Da Costa



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:6
Pobjeda:3
Nerješenih:2
Izgubljenih:1
Postignutih golova:22
Primljenih golova:12
Gol razlika:+10



Lista strijelaca


Glavica Dejan6
Golenja Nikola3
Baksa Karlo3
Brlečić Mario3
Gluhak Alen3
Hlišć Neven2
Črnko Emanuel1
Ricardo Valter Da Costa1



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Habrun Damjan
Gluhak Alen
Golenja Nikola
Brlečić Mario
Šivak Nikola
Glavica Dejan
Sabolek David
Hlišć Neven
Baksa Karlo
Ricardo Valter Da Costa
Črnko Emanuel