Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 247
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 237
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 179
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 175
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 103
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 76
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 76
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:904
Pobjeda:526
Nerješenih:137
Izgubljenih:241
Postignutih golova:2984
Primljenih golova:1794
Gol razlika:+1190

Odigranih turnira/liga:180
Četvrtfinale:34
1. mjesto:33
2. mjesto:21
3. mjesto:20
Osmina finala:15
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:377
Unutar lige:199
Četvrtfinale:86
Polufinale:78
Osmina finala:48
Finale:48
Za treće mjesto:29
Šesnaestina finala:22
Razigravanje:10
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
12.01.2019. Koprivnica 2018
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs Ritz Club 1:3
Spasić Goran

11.01.2019. Koprivnica 2018
Osmina finala
Art Metali Junajted vs Tiskara Dikop 2:2 (3:2)
Hlišć Neven(x2)

06.01.2019. Novi Marof 2018
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs Oštrek Gradnja & CB Marrochino 2:2 (2:3)
Glavica Dejan, Baksa Karlo
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 141
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Koprivnica 2018

Četvrtfinale
Početak turnira/lige: 22.12.2018.

 

Utakmice


12.01.2019.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Ritz Club    1 : 3
Spasić Goran
11.01.2019.Osmina finalaArt Metali Junajted vs Tiskara Dikop    2 : 2 (3:2)
Hlišć Neven(x2)
05.01.2019.Šesnaestina finalaArt Metali Junajted vs RTV Servis Dolenec    7 : 1
Gluhak Alen(x2), Spasić Goran(x2), Glavica Dejan(x2), Hlišć Neven
02.01.2019.U skupiniArt Metali Junajted vs Stridon    7 : 0
Spasić Goran(x3), Brlečić Mario, Sajko Nikola(x2), Črnko Emanuel
23.12.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Active Commerce    3 : 0
Gluhak Alen, Spasić Goran, Hlišć Neven
23.12.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs 1 2 3 Design    6 : 1
Gluhak Alen, Spasić Goran(x2), Hlišć Neven(x3)



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:6
Pobjeda:4
Nerješenih:1
Izgubljenih:1
Postignutih golova:26
Primljenih golova:7
Gol razlika:+19



Lista strijelaca


Spasić Goran9
Hlišć Neven7
Gluhak Alen4
Glavica Dejan2
Sajko Nikola2
Črnko Emanuel1
Brlečić Mario1



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Habrun Damjan
Lončar Luka
Gluhak Alen
Šimek Karlo
Spasić Goran
Brlečić Mario
Sajko Nikola
Glavica Dejan
Sabolek David
Hlišć Neven
Baksa Karlo
Črnko Emanuel