Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 250
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 249
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 175
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 99
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 89
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:938
Pobjeda:546
Nerješenih:142
Izgubljenih:250
Postignutih golova:3095
Primljenih golova:1870
Gol razlika:+1225

Odigranih turnira/liga:187
Četvrtfinale:36
1. mjesto:35
2. mjesto:22
3. mjesto:20
Osmina finala:16
4. mjesto:13
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:388
Unutar lige:204
Četvrtfinale:91
Polufinale:81
Osmina finala:52
Finale:50
Za treće mjesto:30
Šesnaestina finala:24
Razigravanje:11
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
04.08.2019. Memorijal Anđelko Herjavec 2019
Za treće mjesto
MNK Fotex Junajted vs Luxury Stone 0:1


04.08.2019. Memorijal Anđelko Herjavec 2019
Polufinale
MNK Fotex Junajted vs Kiwi 1:3
Komes Neven

04.08.2019. Memorijal Anđelko Herjavec 2019
Četvrtfinale
MNK Fotex Junajted vs Kovačić Gradnja 4:0
Šemiga Nenad, Buhin Mihael, Hajduk Filip, Zagorščak Dorian
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 143
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Memorijal Anđelko Herjavec 2019

4. mjesto
Početak turnira/lige: 04.08.2019.

 

Utakmice


04.08.2019.Za treće mjestoMNK Fotex Junajted vs Luxury Stone    0 : 1
04.08.2019.PolufinaleMNK Fotex Junajted vs Kiwi    1 : 3
Komes Neven
04.08.2019.ČetvrtfinaleMNK Fotex Junajted vs Kovačić Gradnja    4 : 0
Šemiga Nenad, Buhin Mihael, Hajduk Filip, Zagorščak Dorian
04.08.2019.U skupiniMNK Fotex Junajted vs MNK Lovrečan    2 : 0
Zagorščak Dorian(x2)
04.08.2019.U skupiniMNK Fotex Junajted vs Olgo    0 : 0



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:5
Pobjeda:2
Nerješenih:1
Izgubljenih:2
Postignutih golova:7
Primljenih golova:4
Gol razlika:+3



Lista strijelaca


Zagorščak Dorian3
Komes Neven1
Hajduk Filip1
Buhin Mihael1
Šemiga Nenad1



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Komes Neven
Sabolek David
Šemiga Nenad
Dvanajščak Sebastijan
Buhin Mihael
Hajduk Filip
Zagorščak Dorian