Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 262
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 257
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 197
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 121
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 106
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:971
Pobjeda:565
Nerješenih:149
Izgubljenih:257
Postignutih golova:3193
Primljenih golova:1913
Gol razlika:+1280

Odigranih turnira/liga:193
Četvrtfinale:38
1. mjesto:35
2. mjesto:23
3. mjesto:20
Osmina finala:17
4. mjesto:14
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:405
Unutar lige:204
Četvrtfinale:95
Polufinale:83
Osmina finala:56
Finale:51
Za treće mjesto:31
Šesnaestina finala:27
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
28.06.2020. Završnica PH u mininogometu 2020.
Finale
Art Metali Junajted vs MK Dinamo 2:5
Malnar Robert, Spasić Goran

28.06.2020. Završnica PH u mininogometu 2020.
Polufinale
Art Metali Junajted vs Oroplast 6:1
Malnar Robert(x2), Spasić Goran, Sačer Mario(x3)

28.06.2020. Završnica PH u mininogometu 2020.
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs MRK Ivanić 4:1
Sačer Mario(x2), Paveli Mario(x2)
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 147
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Lepoglava 2019

Osmina finala
Početak turnira/lige: 22.12.2019.

 

Utakmice


05.01.2020.Osmina finalaFenč i prijatelji Junajted vs Hudek Trgotrans    2 : 3
Črnko Emanuel, Conjar Ivan
04.01.2020.Šesnaestina finalaFenč i prijatelji Junajted vs MNK Črešnjevo    5 : 0
Habrun Damjan(x2), Spasić Goran(x2), Črnko Emanuel
29.12.2019.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs Klenovnik    1 : 3
Poslon Marko
22.12.2019.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs Football and Gastro Team    3 : 1
Gluhak Alen, Brlečić Mario(x2)



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:4
Pobjeda:2
Nerješenih:0
Izgubljenih:2
Postignutih golova:11
Primljenih golova:7
Gol razlika:+4



Lista strijelaca


Črnko Emanuel2
Spasić Goran2
Habrun Damjan2
Brlečić Mario2
Conjar Ivan1
Poslon Marko1
Gluhak Alen1



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Gluhak Alen
Spasić Goran
Brlečić Mario
Sajko Nikola
Martinčević Jasmin
Sačer Mario
Poslon Marko
Sabolek David
Antonović Jurica
Hlišć Neven
Črnko Emanuel
Conjar Ivan