Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 262
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 257
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 197
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 121
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 106
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:971
Pobjeda:565
Nerješenih:149
Izgubljenih:257
Postignutih golova:3193
Primljenih golova:1913
Gol razlika:+1280

Odigranih turnira/liga:193
Četvrtfinale:38
1. mjesto:35
2. mjesto:23
3. mjesto:20
Osmina finala:17
4. mjesto:14
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:405
Unutar lige:204
Četvrtfinale:95
Polufinale:83
Osmina finala:56
Finale:51
Za treće mjesto:31
Šesnaestina finala:27
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
28.06.2020. Završnica PH u mininogometu 2020.
Finale
Art Metali Junajted vs MK Dinamo 2:5
Malnar Robert, Spasić Goran

28.06.2020. Završnica PH u mininogometu 2020.
Polufinale
Art Metali Junajted vs Oroplast 6:1
Malnar Robert(x2), Spasić Goran, Sačer Mario(x3)

28.06.2020. Završnica PH u mininogometu 2020.
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs MRK Ivanić 4:1
Sačer Mario(x2), Paveli Mario(x2)
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Da li ste za sudjelovanje MNK Junajteda u Županijskoj malonogometnoj ligi Varaždin?
Da
Ne

Ukupno glasova: 145
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Žuja kup 2012

Četvrtfinale
Početak turnira/lige: 26.05.2012.



Utakmice


27.05.2012.ČetvrtfinaleCBB Junajted vs City Kebap    0 : 3
26.05.2012.Osmina finalaCBB Junajted vs Pilana Draganić    3 : 0
Grd Dario(x2), Stanković Boris
26.05.2012.Šesnaestina finalaCBB Junajted vs CB Madžarevo    1 : 1 (3:2)
Stanković Boris



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:3
Pobjeda:1
Nerješenih:1
Izgubljenih:1
Postignutih golova:4
Primljenih golova:4
Gol razlika:0



Lista strijelaca


Grd Dario2
Stanković Boris2



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Drožđek Krunoslav
Grd Dario
Drožđek Nikola
Božinić Mišo
Ficko Goran
Stanković Boris
Matučec David