Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 262
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 252
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 197
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 116
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 106
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:966
Pobjeda:562
Nerješenih:148
Izgubljenih:256
Postignutih golova:3178
Primljenih golova:1905
Gol razlika:+1273

Odigranih turnira/liga:192
Četvrtfinale:38
1. mjesto:35
2. mjesto:22
3. mjesto:20
Osmina finala:17
4. mjesto:14
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:403
Unutar lige:204
Četvrtfinale:94
Polufinale:82
Osmina finala:56
Finale:50
Za treće mjesto:31
Šesnaestina finala:27
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
12.01.2020. Novi Marof 2019
Za treće mjesto
Art Metali Junajted vs Auto Florijanić 1:3
Sačer Mario

11.01.2020. Koprivnica 2019
Četvrtfinale
Art Metali Junajted vs AC Jesenović 3:3 (5:6)
Hojski Saša(x2), Conjar Ivan

11.01.2020. Novi Marof 2019
Polufinale
Art Metali Junajted vs MS Štefulj i Super Ćevap 1:1 (5:6)
Gluhak Alen
Kupnja dresa MNK Junajted
U webshopu tvrtke Fotex koja se brine za našu opremu možete naručiti i kupiti originalni dres MNK Junajted, u svim veličinama.

dres ispred
dres iza
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Najdraži turnir?
Lepoglava
Ivanec
Novi Marof
Žuja kup
Chapatangia
TTS Pan kup
Memorijalni turnir Anđelko Herjavec
10 godina Junajteda
Gomilica
Kuršanec
Greščevina
Štefanec

Ukupno glasova: 135
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

11 godina Junajteda

3. mjesto
Početak turnira/lige: 09.06.2012.



Utakmice


09.06.2012.Za treće mjestoCBB & Soft-pro Junajted vs MNK Junajted Juniori    6 : 3
Drožđek Krunoslav, Priher Davor, Murić Robert(x4)
09.06.2012.PolufinaleCBB & Soft-pro Junajted vs Aquamarin Junajted    0 : 5
09.06.2012.ČetvrtfinaleCBB & Soft-pro Junajted vs Macmundosi    3 : 2
Matučec David(x2), Murić Robert
09.06.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs Dream Team & Locco Bar    4 : 2
Priher Davor, Murić Robert(x3)
09.06.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs MNK Svigrad    1 : 0
Levatić Dario
09.06.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs Legende Ivanec    1 : 3
Jug Ivica



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:6
Pobjeda:4
Nerješenih:0
Izgubljenih:2
Postignutih golova:15
Primljenih golova:15
Gol razlika:0



Lista strijelaca


Murić Robert8
Matučec David2
Priher Davor2
Drožđek Krunoslav1
Levatić Dario1
Jug Ivica1



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Drožđek Krunoslav
Grd Dario
Jug Ivica
Ficko Goran
Levatić Dario
Matučec David
Hranić Nikola
Priher Davor
Kranjčec Nikola
Murić Robert
Husnjak Neven
Michel Simon