Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 282
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 264
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 199
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 180
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Sabolek DavidSabolek David
Broj nastupa: 121
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Sajko NikolaSajko Nikola
Broj nastupa: 113
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 105
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 91
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 80
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 76
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:1008
Pobjeda:589
Nerješenih:155
Izgubljenih:264
Postignutih golova:3289
Primljenih golova:1953
Gol razlika:+1336

Odigranih turnira/liga:200
Četvrtfinale:38
1. mjesto:36
2. mjesto:23
3. mjesto:23
Osmina finala:17
4. mjesto:15
Šesnaestina finala:6
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:422
Unutar lige:204
Četvrtfinale:100
Polufinale:88
Osmina finala:60
Finale:52
Za treće mjesto:35
Šesnaestina finala:28
Razigravanje:12
Prijateljska:7
Prethodne 3 utakmice
21.01.2023. Lepoglava 2023
U skupini
Fenč i prijatelji Junajted vs TKPD 7:2
Žganec Silvestar, Hajduk Filip, Žganec Edo, Premužić Dino(x2), Skupnjak Adriano(x2)

21.01.2023. Lepoglava 2023
U skupini
Fenč i prijatelji Junajted vs Hudek Trgotrans 2:3
Žganec Edo, Skupnjak Adriano

15.01.2023. Novi Marof 2023
Za treće mjesto
Art Metali Junajted vs Van forme 3:2
Hajduk Filip, Žganec Edo, Stolnik Slavko
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Najdraži turnir?
Lepoglava
Ivanec
Novi Marof
Žuja kup
Chapatangia
TTS Pan kup
Memorijalni turnir Anđelko Herjavec
10 godina Junajteda
Gomilica
Kuršanec
Greščevina
Štefanec

Ukupno glasova: 140
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Štefanec 2010

2. mjesto
Početak turnira/lige: 20.06.2010.



Utakmice


20.06.2010.FinaleFC Alkohol Junajted vs Trnje    0 : 4
20.06.2010.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Drava Štefanec    2 : 1
Golubar Velimir, Klasta Marko
20.06.2010.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Park    4 : 0
Golubar Velimir, Drožđek Nikola, Stanković Boris, Stanković Bojan
20.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Svigrad    2 : 1
Klasta Marko, Drožđek Nikola
20.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Drava Štefanec    4 : 0
Klasta Marko, Bezek Elvis, Stanković Boris, Stanković Bojan
20.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs MNK Črešnjevo    3 : 0
Drožđek Nikola, Sokolić Duško, Stanković Boris
20.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Febo    3 : 1
Drožđek Krunoslav, Klasta Marko(x2)



Statistika turnira / lige


Odigranih utakmica:7
Pobjeda:6
Nerješenih:0
Izgubljenih:1
Postignutih golova:18
Primljenih golova:7
Gol razlika:+11



Lista strijelaca


Klasta Marko5
Stanković Boris3
Drožđek Nikola3
Golubar Velimir2
Stanković Bojan2
Bezek Elvis1
Sokolić Duško1
Drožđek Krunoslav1



Igrači koji su nastupili na turniru / ligi


Leskovar Dalibor
Drožđek Krunoslav
Drožđek Nikola
Sokolić Duško
Švagelj Marko
Bezek Elvis
Stanković Boris