Leskovar DaliborLeskovar Dalibor
Broj nastupa: 350
Klasta MarkoKlasta Marko
Broj nastupa: 270
Grd DarioGrd Dario
Broj nastupa: 266
Golubar VelimirGolubar Velimir
Broj nastupa: 258
Malnar RobertMalnar Robert
Broj nastupa: 247
Drožđek NikolaDrožđek Nikola
Broj nastupa: 234
Drožđek KrunoslavDrožđek Krunoslav
Broj nastupa: 234
Levatić DarioLevatić Dario
Broj nastupa: 234
Habrun DamjanHabrun Damjan
Broj nastupa: 226
Jug IvicaJug Ivica
Broj nastupa: 181
Sabolić PetarSabolić Petar
Broj nastupa: 179
Gluhak AlenGluhak Alen
Broj nastupa: 153
Božinić MišoBožinić Mišo
Broj nastupa: 153
Vučinić ŽelimirVučinić Želimir
Broj nastupa: 149
Sokolić DuškoSokolić Duško
Broj nastupa: 145
Kocijan MarkoKocijan Marko
Broj nastupa: 132
Dreven SašaDreven Saša
Broj nastupa: 131
Ficko GoranFicko Goran
Broj nastupa: 116
Kokotec JasminKokotec Jasmin
Broj nastupa: 114
Videc JuricaVidec Jurica
Broj nastupa: 114
Ipša TihomirIpša Tihomir
Broj nastupa: 100
Švagelj MarkoŠvagelj Marko
Broj nastupa: 97
Šimek KarloŠimek Karlo
Broj nastupa: 96
Katalenić KristijanKatalenić Kristijan
Broj nastupa: 90
Modrić LukaModrić Luka
Broj nastupa: 89
Katanec MatijaKatanec Matija
Broj nastupa: 87
Bezek ElvisBezek Elvis
Broj nastupa: 83
Čeko SinišaČeko Siniša
Broj nastupa: 80
Hudoletnjak MatijaHudoletnjak Matija
Broj nastupa: 78
Lončar LukaLončar Luka
Broj nastupa: 78
Hrnčić FabijanHrnčić Fabijan
Broj nastupa: 78
Hojski SašaHojski Saša
Broj nastupa: 74
Vrbnjak MatijaVrbnjak Matija
Broj nastupa: 73
Blaži MatijaBlaži Matija
Broj nastupa: 73
Ukupna statistika
Odigranih utakmica:880
Pobjeda:512
Nerješenih:133
Izgubljenih:235
Postignutih golova:2884
Primljenih golova:1739
Gol razlika:+1145

Odigranih turnira/liga:174
1. mjesto:33
Četvrtfinale:32
2. mjesto:21
3. mjesto:19
Osmina finala:15
4. mjesto:12
Šesnaestina finala:5
5. mjesto:1

Broj utakmica prema vrsti
U skupini:365
Unutar lige:197
Četvrtfinale:83
Polufinale:77
Finale:48
Osmina finala:46
Za treće mjesto:28
Šesnaestina finala:21
Razigravanje:9
Prijateljska:6
Prethodne 3 utakmice
08.09.2018. Mininogometna Liga prvaka 2018.
Osmina finala
Art Metali Junajted vs Coriolan Bacau (Rumunjska) 3:4
Malnar Robert, Golenja Nikola, Sajko Nikola

07.09.2018. Mininogometna Liga prvaka 2018.
Šesnaestina finala
Art Metali Junajted vs Mira AD (BiH) 1:0
Golenja Nikola

07.09.2018. Mininogometna Liga prvaka 2018.
U skupini
Art Metali Junajted vs Tirol Innsbruck (Austrija) 11:1
Habrun Damjan, Golenja Nikola(x4), Katalenić Kristijan, Sajko Nikola(x3), Baksa Karlo, Ricardo Valter Da Costa
Prijava


Prijava


Zaboravili ste podatke za prijavu?
Anketa
Koja je najljepša garnitura dresova FC Junajteda?
plavi retro
žuti
crveni (Klesarstvo Katanec)
bijeli (Aquamarin)
crni (CBB Nekretnine)
plavo-bijeli
zeleni (CBB Nekretnine)
bijeli (TTS)

Ukupno glasova: 231
Rezultati Glasaj
Knjiga dojmova

Utakmice


Pretraži utakmice prema protivniku:     Traži

Mininogometna Liga prvaka 2018. (01.09.2018.) - Art Metali Junajted

Opširnije
08.09.2018.Osmina finalaArt Metali Junajted vs Coriolan Bacau (Rumunjska)    3 : 4
Malnar Robert, Golenja Nikola, Sajko Nikola
07.09.2018.Šesnaestina finalaArt Metali Junajted vs Mira AD (BiH)    1 : 0
Golenja Nikola
07.09.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Tirol Innsbruck (Austrija)    11 : 1
Habrun Damjan, Golenja Nikola(x4), Katalenić Kristijan, Sajko Nikola(x3), Baksa Karlo, Ricardo Valter Da Costa
06.09.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Aramis Mad Dogs (Mađarska)    1 : 3
Modrić Luka
06.09.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Atletico Most (Češka)    7 : 3
Habrun Damjan, Malnar Robert(x3), Modrić Luka(x2), Ricardo Valter Da Costa

Remetinec 2018 (28.07.2018.) - CB Royal Fotex Junajted

Opširnije
28.07.2018.Šesnaestina finalaCB Royal Fotex Junajted vs Bedenec    0 : 3

Zelengaj 2018 (27.07.2018.) - CB Royal Junajted

Opširnije
28.07.2018.FinaleCB Royal Junajted vs Zelena polja    0 : 4
28.07.2018.PolufinaleCB Royal Junajted vs ŠD Kućan Marof    7 : 0
Habrun Damjan(x2), Šobak Nikola(x2), Ribić Miroslav(x2), Thiago
27.07.2018.U skupiniCB Royal Junajted vs Guiyang Sunny FC    9 : 1
Jug Ivica(x2), Habrun Damjan, Modrić Luka(x5), Martinčević Sandro
27.07.2018.U skupiniCB Royal Junajted vs Horvati    5 : 5
Jug Ivica, Habrun Damjan, Šobak Nikola(x2), Martinčević Sandro

Prelog 2018 (17.07.2018.) - Kapljica Junajted

Opširnije
22.07.2018.Za treće mjestoKapljica Junajted vs Dvorščekov most    5 : 0
Kostanjevec Silvio(x2), Kuharić Robert, Baksa Karlo, Petak Matija
22.07.2018.PolufinaleKapljica Junajted vs Quatrro    0 : 7
20.07.2018.U skupiniKapljica Junajted vs Mali dečki    5 : 1
Poslon Marko(x2), Kanceljak Marko, Kuharić Robert, Baksa Karlo
20.07.2018.U skupiniKapljica Junajted vs Street Bar    10 : 2
Poslon Marko(x2), Kostanjevec Silvio(x2), Kuharić Robert, Baksa Karlo(x2), Ricardo Valter Da Costa(x2), Petak Matija
17.07.2018.U skupiniKapljica Junajted vs MNK Klub 75 Kotoriba    0 : 0
17.07.2018.U skupiniKapljica Junajted vs CB Forum    1 : 1
Poslon Marko

Memorijal Anđelko Herjavec 2018 (08.07.2018.) - MNK Fotex Junajted

Opširnije
08.07.2018.Za treće mjestoMNK Fotex Junajted vs MNK Druškovec    5 : 1
Sabolić Petar(x2), Kostanjevec Silvio(x3)
08.07.2018.PolufinaleMNK Fotex Junajted vs MNK Lovrečan    1 : 2
Sabolić Petar
08.07.2018.ČetvrtfinaleMNK Fotex Junajted vs Pane i prijatelji    4 : 0
Kostanjevec Silvio(x4)
08.07.2018.U skupiniMNK Fotex Junajted vs Doner Kebab    7 : 2
Sabolić Petar, Lončar Luka, Poslon Marko, Kanceljak Marko(x2), Kostanjevec Silvio(x2)
08.07.2018.U skupiniMNK Fotex Junajted vs Quattro Trnovec    12 : 1
Komes Neven(x3), Kokotec Alen, Poslon Marko(x2), Kanceljak Marko(x5), Kostanjevec Silvio

Žabnik 2018 (01.07.2018.) - Dion Crotextil Junajted

Opširnije
01.07.2018.FinaleDion Crotextil Junajted vs Gossip Bar    1 : 4
Modrić Luka
01.07.2018.PolufinaleDion Crotextil Junajted vs Oktan 3    0 : 0 (3:2)
01.07.2018.U skupiniDion Crotextil Junajted vs Iceki    1 : 0
Modrić Luka
01.07.2018.U skupiniDion Crotextil Junajted vs ŠD Žabnik    2 : 1
Modrić Luka(x2)
01.07.2018.U skupiniDion Crotextil Junajted vs 2en Usluge    1 : 3
Modrić Luka
01.07.2018.U skupiniDion Crotextil Junajted vs Tuhovec    2 : 1
Modrić Luka(x2)

Lovrečan 2018 (01.07.2018.) - ŠD Remetinec Junajted

Opširnije
01.07.2018.U skupiniŠD Remetinec Junajted vs MNK Trpači    1 : 1
Havelka Niko
01.07.2018.U skupiniŠD Remetinec Junajted vs Monte Video    1 : 2
Kokotec Alen

Golubovec 2018 (30.06.2018.) - Coffee Marocchino Junajted

Opširnije
01.07.2018.Osmina finalaCoffee Marocchino Junajted vs Šic bar    1 : 2
Gluhak Alen
30.06.2018.Šesnaestina finalaCoffee Marocchino Junajted vs Jadransko osiguranje    3 : 1
Gluhak Alen(x2), Spasić Goran

Kučan Marof 2018 (22.06.2018.) - Grawe Junajted

Opširnije
22.06.2018.FinaleGrawe Junajted vs ŠD Remetinec    0 : 1
22.06.2018.PolufinaleGrawe Junajted vs Iceki    1 : 0
Modrić Luka
22.06.2018.ČetvrtfinaleGrawe Junajted vs 2en usluge    2 : 1
Gluhak Alen, Oštrek Stjepan
22.06.2018.U skupiniGrawe Junajted vs ŠD Remetinec    0 : 2
22.06.2018.U skupiniGrawe Junajted vs Peti element    2 : 1
Modrić Luka, Dodlek Martin
22.06.2018.U skupiniGrawe Junajted vs Legende    5 : 1
Malnar Robert, Modrić Luka(x2), Josipović Ivan(x2)

Sračinec 2018 (16.06.2018.) - MNK Junajted

Opširnije
25.06.2018.Za treće mjestoMNK Junajted vs Merkaš graditeljstvo    5 : 3
Spasić Goran(x2), Punčec Renato, Kanceljak Marko, Kanceljak Matija
25.06.2018.PolufinaleMNK Junajted vs Šure transporti    2 : 4
Sajko Nikola, Punčec Robert
24.06.2018.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs Hudek Trgotrans    3 : 2
Spasić Goran, Punčec Renato, Punčec Robert
18.06.2018.U skupiniMNK Junajted vs CB Petica    3 : 0
Sajko Nikola, Kanceljak Matija(x2)
16.06.2018.U skupiniMNK Junajted vs Pekarnica Leskovar    5 : 2
Habrun Damjan, Poslon Marko(x2), Kanceljak Marko, Kanceljak Matija

Završnica PH 2018. Ivanić Grad (08.06.2018.) - Art Metali Junajted

Opširnije
10.06.2018.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Veni Vidi Vici Opuzen    0 : 1
09.06.2018.Osmina finalaArt Metali Junajted vs Topnici    0 : 0 (5:4)
09.06.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Patrola    6 : 2
Šinjori Marin(x2), Modrić Luka, Josipović Ivan(x2), Kanceljak Marko
08.06.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Euro Fero    0 : 0

Visoko 2018. (27.05.2018.) - Gradnja Havojić Junajted

Opširnije
27.05.2018.RazigravanjeGradnja Havojić Junajted vs MNK Draškovec    1 : 2
Šinjori Marin

Karlovačko kup Lepoglava 2018. (28.01.2018.) - Fenč i prijatelji Junajted

Opširnije
04.02.2018.ČetvrtfinaleFenč i prijatelji Junajted vs Tornado    0 : 5
03.02.2018.Osmina finalaFenč i prijatelji Junajted vs Gregur Invest    1 : 1 (3:2)
Šinjori Marin
28.01.2018.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs UŠR Cvetlin    3 : 0
Malnar Robert, Antonović Jurica(x2)
28.01.2018.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs CB Lovac Lobor    3 : 3
Bakšaj Miroslav, Šinjori Marin(x2)

Podturen 2018. (20.01.2018.) - Transporti Majnić Junajted

Opširnije
04.02.2018.FinaleTransporti Majnić Junajted vs OPG Srpak    5 : 5 (1:2)
Malnar Robert, Golenja Nikola, Kokotec Alen, Bobek Dario(x2)
03.02.2018.PolufinaleTransporti Majnić Junajted vs Knauf Sistemi M&J    6 : 3
Bakšaj Miroslav, Poslon Marko, Bobek Dario(x4)
28.01.2018.ČetvrtfinaleTransporti Majnić Junajted vs CB Gradska Čehovec    2 : 0
Poslon Marko, Bobek Dario
21.01.2018.U skupiniTransporti Majnić Junajted vs Mar-Go    3 : 2
Bobek Dario, Kanceljak Marko(x2)
20.01.2018.U skupiniTransporti Majnić Junajted vs Aluplastik    6 : 2
Malnar Robert(x5), Šinjori Marin
20.01.2018.U skupiniTransporti Majnić Junajted vs D&J Immobilien    7 : 4
Malnar Robert(x3), Bobek Dario(x3), Kanceljak Marko

Pan Givova Kup Vidovec (07.01.2018.) - MNK Fotex Junajted

Opširnije
03.02.2018.ČetvrtfinaleMNK Fotex Junajted vs NK Varaždin    1 : 7
Žganec Silvestar
27.01.2018.Osmina finalaMNK Fotex Junajted vs NK Varteks    6 : 3
Ljubek Luka(x2), Šprem Veljavečki Jakob(x2), Jurić Manuel, Benković Karlo
07.01.2018.U skupiniMNK Fotex Junajted vs Rudar 47 Donje Ladanje    2 : 0
Ljubek Luka, Benković Karlo
07.01.2018.U skupiniMNK Fotex Junajted vs Plitvica Gojanec    2 : 4
Deban Filip(x2)
07.01.2018.U skupiniMNK Fotex Junajted vs Polet Tuhovec    4 : 3
Deban Filip(x4)

Zagreb Winter Cup (03.01.2018.) - MNK Fotex Junajted

Opširnije
06.01.2018.Osmina finalaMNK Fotex Junajted vs CB Corto    3 : 3 (2:3)
Šobak Nikola, Antonović Jurica(x2)
04.01.2018.Šesnaestina finalaMNK Fotex Junajted vs Španeri Dubrava    4 : 1
Šobak Nikola, Antonović Jurica, Hlišć Neven, Havelka Niko

Pan zimska liga Koprivnica 2017 (28.12.2017.) - Art Metali Junajted

Opširnije
13.01.2018.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs CB Loop Superprint    0 : 3
12.01.2018.Osmina finalaArt Metali Junajted vs Jelena Trade    3 : 0
Gluhak Alen, Šinjori Marin(x2)
10.01.2018.Šesnaestina finalaArt Metali Junajted vs CB Roma    2 : 0
Gluhak Alen, Malnar Robert
03.01.2018.U skupiniArt Metali Junajted vs Elbi Uniqa Zagreb    2 : 1
Gluhak Alen, Golenja Nikola
28.12.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs CB 048 & Restoran Mia    0 : 0
28.12.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs Točereki    6 : 1
Malnar Robert(x2), Golenja Nikola, Sačer Mario(x2), Semler Borut

Zimsko prvenstvo Varaždina 2017. (21.12.2017.) - Art Metali Junajted

Opširnije
30.12.2017.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Jelena Trade    4 : 4 (4:8)
Golenja Nikola(x2), Dreven Saša, Glavica Dejan
27.12.2017.Osmina finalaArt Metali Junajted vs Optika Kiraly Lendava    3 : 2
Malnar Robert, Golubar Josip(x2)
22.12.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs Baka Gojanec    2 : 0
Malnar Robert, Liber Tomica
21.12.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs Buffet Mladost    6 : 2
Gluhak Alen(x2), Malnar Robert(x2), Katalenić Kristijan, Glavica Dejan
21.12.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs Klesarstvo Martinčević    1 : 2
Sačer Mario

Kutija Šibica 2017 (10.12.2017.) - Art Metali Junajted

Opširnije
10.12.2017.RazigravanjeArt Metali Junajted vs Konoba Fran Krsto Frankopan    0 : 1

Novi Marof 2018. (09.12.2017.) - MNK Fotex Junajted

Opširnije
01.01.2018.Osmina finalaMNK Fotex Junajted vs Gregur Invest    0 : 2
24.12.2017.U skupiniMNK Fotex Junajted vs Pekara Priščan-Best Life-Pludux Art    3 : 0
Štefulj Daniel(x3)
09.12.2017.U skupiniMNK Fotex Junajted vs CB & Fitnes Prestige Sesvete    6 : 4
Šobak Nikola, Hlišć Slaven, Štefulj Daniel(x2), Antonović Jurica(x2)

Novi Marof 2018. (09.12.2017.) - Art Metali Junajted

Opširnije
13.01.2018.Za treće mjestoArt Metali Junajted vs ŠD Remetinec    7 : 4
Gluhak Alen, Malnar Robert(x2), Golenja Nikola(x2), Šivak Nikola(x2)
07.01.2018.PolufinaleArt Metali Junajted vs Oštrek Gradnja Ropox    3 : 4
Gluhak Alen, Šimek Karlo, Brlečić Mario
06.01.2018.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Hudek Trgotrans    6 : 2
Šimek Karlo, Golenja Nikola(x2), Brlečić Mario(x2), Šivak Nikola
01.01.2018.Osmina finalaArt Metali Junajted vs Copy Smart    3 : 0
Malnar Robert, Glavica Dejan, Semler Borut
30.12.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs Elfo servis    1 : 2
Golenja Nikola
26.12.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs Čmela i prijatelji    3 : 2
Habrun Damjan, Težak Karlo, Šivak Nikola
24.12.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs Limarija Gužvinec & CB Baza    2 : 1
Gluhak Alen, Liber Tomica
09.12.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs MNK Ljubešćica    4 : 0
Gluhak Alen, Malnar Robert, Brlečić Mario, Šivak Nikola

1. HMNL Sjever Juniori (25.11.2017.) - MNK Fotex Junajted

Opširnije
17.03.2018.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Novi Marof    2 : 5
Pakšec Robert, Deban Filip
12.03.2018.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Karlovac    6 : 3
Žganec Silvestar, Jurić Manuel(x3), Deban Filip(x2)
23.02.2018.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Alumnus    4 : 12
Šprem Veljavečki Jakob, Benković Karlo, Deban Filip(x2)
19.02.2018.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Petrinjčica    8 : 8
Šprem Veljavečki Jakob, Jurić Manuel, Pakšec Robert, Benković Karlo, Deban Filip(x3), Malarić Marin
11.02.2018.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Zagreb 92    15 : 1
Ljubek Luka, Šprem Veljavečki Jakob(x4), Jurić Manuel(x2), Benković Karlo(x3), Deban Filip(x5)
05.02.2018.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Uspinjača    5 : 10
Antonović Jurica, Hlišć Neven, Benković Karlo(x2), Deban Filip
27.01.2018.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Bjelovar    2 : 6
Antonović Jurica, Žganec Silvestar
16.01.2018.U skupiniMNK Fotex Junajted vs MNK Futsal Dinamo    6 : 3
Šobak Nikola, Antonović Jurica(x3), Hlišć Neven, Benković Karlo
17.12.2017.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Nacional Zagreb    12 : 4
Šobak Nikola, Antonović Jurica(x3), Hlišć Neven(x2), Jurić Manuel(x3), Pakšec Robert, Benković Karlo(x2)
10.12.2017.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Jesenje    6 : 3
Šobak Nikola, Antonović Jurica(x4), Pakšec Robert
02.12.2017.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Zagreb Gimka    4 : 3
Antonović Jurica(x2), Hlišć Neven, Jurić Manuel
28.11.2017.Unutar ligeMNK Fotex Junajted vs MNK Siscia Sisak    7 : 4
Antonović Jurica(x2), Hlišć Neven(x2), Šprem Veljavečki Jakob, Jurić Manuel, Deban Filip

Mininogometno prvenstvo grada Varaždina 2017/18 (23.10.2017.) - Art Metali Junajted

Opširnije
07.05.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs GFV Sjever    6 : 0
Malnar Robert(x3), Punčec Renato(x3)
30.04.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Budweiser    9 : 3
Šinjori Marin, Punčec Renato(x6), Poslon Marko, Kanceljak Marko
23.04.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs SZ FOI    3 : 2
Punčec Renato, Bobek Dario, Kanceljak Marko
16.04.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Auto Florjanić    1 : 2
Bobek Dario
09.04.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Conrast    2 : 0
Malnar Robert, Punčec Robert
26.03.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs MNK Črešnjevo    2 : 1
Malnar Robert, Golenja Nikola
19.03.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Advocatus    4 : 0
Malnar Robert(x2), Punčec Renato, Punčec Robert
12.03.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Texas    3 : 1
Habrun Damjan, Malnar Robert, Punčec Renato
26.02.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Pekarnica Leskovar    2 : 1
Malnar Robert, Katalenić Kristijan
19.02.2018.Unutar ligeArt Metali Junajted vs GFV Sjever    10 : 0
Malnar Robert(x3), Belcar Marin, Poslon Marko(x2), Josipović Ivan, Bobek Dario(x2), Kanceljak Marko
18.12.2017.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Nogometne ikone    6 : 3
Golenja Nikola, Katalenić Kristijan, Liber Tomica(x2), Semler Borut(x2)
04.12.2017.Unutar ligeArt Metali Junajted vs SZ FOI & Mea Culpa    1 : 0
Katalenić Kristijan
27.11.2017.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Auto Florjanić    1 : 0
Katalenić Kristijan
20.11.2017.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Contrast    2 : 0
Šivak Nikola(x2)
13.11.2017.Unutar ligeArt Metali Junajted vs MNK Črešnjevo    1 : 2
Šinjori Marin
06.11.2017.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Advocatus    5 : 0
Gluhak Alen(x2), Katalenić Kristijan, Sajko Nikola, Modrić Luka
30.10.2017.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Texas    3 : 1
Malnar Robert, Modrić Luka(x2)
23.10.2017.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Pekarnica Leskovar    2 : 1
Sabolić Petar, Šivak Nikola

Memorijal Anđelka Herjavca (15.08.2017.) - MNK Junajted & CB Gool

Opširnije
15.08.2017.Za treće mjestoMNK Junajted & CB Gool vs MNK Ljubešćica    4 : 3
Kokotec Jasmin(x2), Amanović Davor, Martinčević Jasmin
15.08.2017.PolufinaleMNK Junajted & CB Gool vs Pane daj dam i prijatelji    1 : 4
Komes Neven
15.08.2017.U skupiniMNK Junajted & CB Gool vs Kivi    3 : 0
Komes Neven, Kokotec Jasmin, Martinčević Jasmin
15.08.2017.U skupiniMNK Junajted & CB Gool vs MNK Ljubešćica    6 : 2
Komes Neven, Lončar Luka, Kostelac Ivan(x3), Kokotec Jasmin
15.08.2017.U skupiniMNK Junajted & CB Gool vs NK Varteks Veterani    6 : 2
Komes Neven(x3), Lončar Luka, Kostelac Ivan, Peharda Dražen

Voća 2017 (30.07.2017.) - MNK Junajted

Opširnije
30.07.2017.FinaleMNK Junajted vs Drvodjelac    5 : 2
Lončar Luka, Malnar Robert(x2), Modrić Luka(x2)
30.07.2017.PolufinaleMNK Junajted vs FC Zlatotočje    5 : 3
Lončar Luka, Malnar Robert(x3), Modrić Luka
30.07.2017.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs MMS    14 : 1
Habrun Damjan(x2), Lončar Luka, Malnar Robert(x7), Modrić Luka(x4)
30.07.2017.U skupiniMNK Junajted vs TC Lexi    10 : 5
Sabolić Petar(x2), Malnar Robert(x6), Modrić Luka(x2)
30.07.2017.U skupiniMNK Junajted vs Passanger    12 : 2
Sabolić Petar(x4), Lončar Luka, Malnar Robert(x5), Modrić Luka, Martinčević Jasmin

Remetinec 2017 (30.07.2017.) - ART Metali Junajted

Opširnije
30.07.2017.FinaleART Metali Junajted vs CB Park    1 : 1 (1:3)
Lončar Luka
30.07.2017.PolufinaleART Metali Junajted vs Centar Škudar    5 : 3
Lončar Luka, Malnar Robert, Josipović Ivan(x3)
30.07.2017.ČetvrtfinaleART Metali Junajted vs ŠD Remetinec    1 : 0
Slunjski Branislav
30.07.2017.Osmina finalaART Metali Junajted vs MNK Ljubešćica    2 : 1
Malnar Robert, Martinčević Jasmin
30.07.2017.U skupiniART Metali Junajted vs Knauf Insulation    8 : 0
Sabolić Petar, Lončar Luka, Malnar Robert(x4), Modrić Luka(x2)
30.07.2017.U skupiniART Metali Junajted vs Plastika Šantek    3 : 0
Malnar Robert(x2), Martinčević Jasmin

Tuhovec 2017 (16.07.2017.) - MNK Junajted

Opširnije
16.07.2017.FinaleMNK Junajted vs TM Tim    4 : 1
Modrić Luka(x3), Dvorski Tin
16.07.2017.PolufinaleMNK Junajted vs Romantika    3 : 0
Šimek Karlo(x2), Kuhar Matija
16.07.2017.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs Žabnik    3 : 2
Šimek Karlo, Kuhar Matija(x2)
16.07.2017.U skupiniMNK Junajted vs Martin    2 : 0
Šimek Karlo, Dvorski Tin
16.07.2017.U skupiniMNK Junajted vs Lumox    3 : 0
Modrić Luka, Kuhar Matija, Detelj Karlo
16.07.2017.U skupiniMNK Junajted vs Stara škola    1 : 0
Horvatić Robert

Presečno 2017 (02.07.2017.) - Art Metali Junajted

Opširnije
02.07.2017.Za treće mjestoArt Metali Junajted vs Mađarevo    6 : 2
Gluhak Alen(x2), Malnar Robert(x3), Glavica Dejan
02.07.2017.PolufinaleArt Metali Junajted vs RGB Tehnika    1 : 3
Glavica Dejan
02.07.2017.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Grana    1 : 1 (4:3)
Šimek Karlo
02.07.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs Mađarevo    2 : 1
Sabolić Petar, Šimek Karlo
02.07.2017.U skupiniArt Metali Junajted vs Tomaševec    3 : 1
Šimek Karlo, Glavica Dejan(x2)

Golubovec 2017 (01.07.2017.) - Art Metali Junajted

Opširnije
01.07.2017.Osmina finalaArt Metali Junajted vs Slavek i prijatelji    0 : 3

Lovrečan 2017 (25.06.2017.) - CB Stars Junajted

Opširnije
25.06.2017.FinaleCB Stars Junajted vs Picopeki    5 : 0
Sabolić Petar, Kokotec Alen(x4)
25.06.2017.PolufinaleCB Stars Junajted vs PSV Pekarnica Leskovar    4 : 0
Sabolić Petar, Malnar Robert, Kokotec Alen, Modrić Luka
25.06.2017.ČetvrtfinaleCB Stars Junajted vs Trpači    5 : 1
Sabolić Petar(x2), Kokotec Alen(x2), Meštrić Antonio
25.06.2017.U skupiniCB Stars Junajted vs MNK Jarki    4 : 0
Sabolić Petar, Malnar Robert, Kokotec Alen, Modrić Luka
25.06.2017.U skupiniCB Stars Junajted vs Šonovi Apostoli    1 : 4
Modrić Luka

Novaki 2017 (24.06.2017.) - MNK Junajted

Opširnije
24.06.2017.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs Bratići    1 : 5
Modrić Luka
24.06.2017.U skupiniMNK Junajted vs TC Lexi    1 : 1
Modrić Luka
24.06.2017.U skupiniMNK Junajted vs Novaki    0 : 0

Kučan Marof 2017. (22.06.2017.) - Grawe Junajted

Opširnije
22.06.2017.FinaleGrawe Junajted vs ŠD Remetinec    4 : 0
Sabolić Petar, Gluhak Alen, Malnar Robert, Glavica Dejan
22.06.2017.PolufinaleGrawe Junajted vs Polet Tuhovec    5 : 0
Sabolić Petar, Gluhak Alen(x2), Malnar Robert, Glavica Dejan
22.06.2017.ČetvrtfinaleGrawe Junajted vs Iceki    3 : 0
Gluhak Alen, Malnar Robert, Modrić Luka
22.06.2017.U skupiniGrawe Junajted vs Šoping Kraljice    4 : 1
Sabolić Petar, Malnar Robert, Šinjori Marin(x2)
22.06.2017.U skupiniGrawe Junajted vs Mea Culpa    6 : 3
Sabolić Petar, Gluhak Alen, Šinjori Marin, Modrić Luka(x2), Glavica Dejan

Visoko 2017 (11.06.2017.) - Gradnja Havojić Junajted

Opširnije
11.06.2017.FinaleGradnja Havojić Junajted vs CB Jocker    5 : 1
Malnar Robert, Cvek Lovro, Marić Karlo, Modrić Luka(x2)
11.06.2017.PolufinaleGradnja Havojić Junajted vs Stolarija Žeger    6 : 2
Sabolić Petar(x2), Habrun Damjan, Cvek Lovro, Marić Karlo, Modrić Luka
11.06.2017.ČetvrtfinaleGradnja Havojić Junajted vs Jarek Jales    6 : 1
Sabolić Petar(x2), Cvek Lovro(x4)
11.06.2017.Osmina finalaGradnja Havojić Junajted vs MNK Visoko    1 : 0
Sabolić Petar

Završnica Mininogometnog Kupa 2017 (02.06.2017.) - Art Metali Junajted

Opširnije
03.06.2017.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs CB Kula    0 : 5
02.06.2017.Osmina finalaArt Metali Junajted vs CB Jocker    3 : 0
Drožđek Nikola, Sabolić Petar, Kokotec Jasmin
02.06.2017.Šesnaestina finalaArt Metali Junajted vs MNK Fodrovec    8 : 0
Drožđek Nikola, Sabolić Petar, Malnar Robert(x2), Cvek Lovro, Dreven Saša, Modrić Luka(x2)

Mininogometni kup grada Varaždina 2017 (11.05.2017.) - Art Metali Junajted

Opširnije
13.05.2017.FinaleArt Metali Junajted vs MNK Črešnjevo    0 : 1
13.05.2017.PolufinaleArt Metali Junajted vs SZ FOI    6 : 1
Sabolić Petar(x3), Malnar Robert(x2), Sajko Nikola
11.05.2017.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Texas    4 : 2
Sabolić Petar, Malnar Robert, Dreven Saša, Martinčević Jasmin

Halić 2017 (29.04.2017.) - Kneginečka hiža Junajted

Opširnije
29.04.2017.Unutar ligeKneginečka hiža Junajted vs Macmundusi    6 : 1
Malnar Robert, Dreven Saša(x3), Punčec Robert, Leskovar Jan
29.04.2017.Unutar ligeKneginečka hiža Junajted vs Halić    3 : 0
Malnar Robert, Dreven Saša(x2)
29.04.2017.Unutar ligeKneginečka hiža Junajted vs ŠD Žabnik    3 : 4
Dreven Saša, Punčec Renato, Modrić Luka

Karlovačko kup Lepoglava 2017 (21.01.2017.) - Fenč i prijatelji Junajted

Opširnije
26.02.2017.FinaleFenč i prijatelji Junajted vs Graditeljstvo Merkaš    1 : 5
Golenja Nikola
25.02.2017.PolufinaleFenč i prijatelji Junajted vs Tornado    3 : 3 (7:6)
Malnar Robert(x2), Golenja Nikola
19.02.2017.ČetvrtfinaleFenč i prijatelji Junajted vs CB Niagara & Slavek i prijatelji    5 : 1
Golenja Nikola(x4), Dreven Saša
18.02.2017.Osmina finalaFenč i prijatelji Junajted vs Crvena Ruža    5 : 2
Malnar Robert(x2), Punčec Renato, Punčec Robert, Martinčević Jasmin
28.01.2017.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs Graditeljstvo Merkaš    2 : 1
Habrun Damjan, Martinčević Jasmin
28.01.2017.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs Mea Culpa    4 : 0
Komes Neven, Punčec Renato(x2), Vrbanić Mihael
22.01.2017.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs CB Fortuna & RM Bednja    3 : 2
Dreven Saša, Punčec Robert(x2)

Štrigova 2016 (26.12.2016.) - Vino Frlin-Kult Junajted

Opširnije
06.01.2017.FinaleVino Frlin-Kult Junajted vs Šic Bar    1 : 7
Golenja Nikola
06.01.2017.PolufinaleVino Frlin-Kult Junajted vs Gas Bar    5 : 1
Golenja Nikola, Glavica Dejan(x3), Sačer Mario
05.01.2017.ČetvrtfinaleVino Frlin-Kult Junajted vs Baza Jurovec    4 : 3
Gluhak Alen, Malnar Robert, Glavica Dejan, Sačer Mario
03.01.2017.Osmina finalaVino Frlin-Kult Junajted vs Vinarija Novak    5 : 1
Golenja Nikola, Cvek Lovro, Dreven Saša(x2), Glavica Dejan
28.12.2016.U skupiniVino Frlin-Kult Junajted vs Gas Bar    5 : 2
Šimek Karlo(x2), Slunjski Dejan(x2), Malnar Robert
26.12.2016.U skupiniVino Frlin-Kult Junajted vs Meteorplast Ljutomer    3 : 0
Malnar Robert, Golenja Nikola, Cvek Lovro
26.12.2016.U skupiniVino Frlin-Kult Junajted vs CB 300    1 : 2
Dreven Saša

Pan Zimska liga Koprivnice (22.12.2016.) - Patafta i sinovi Junajted

Opširnije
09.01.2017.Šesnaestina finalaPatafta i sinovi Junajted vs Pop Corn Šakić    2 : 3
Semler Borut(x2)
30.12.2016.U skupiniPatafta i sinovi Junajted vs Kampus    5 : 1
Drožđek Nikola(x2), Ljubek Luka, Glavica Dejan(x2)
30.12.2016.U skupiniPatafta i sinovi Junajted vs Farmaceuti    6 : 2
Drožđek Nikola, Malnar Robert(x2), Vrbanić Mihael(x2), Glavica Dejan
22.12.2016.U skupiniPatafta i sinovi Junajted vs Glamour    2 : 2
Gluhak Alen, Malnar Robert

Zimsko prvenstvo Varaždina 2016 (17.12.2016.) - Art Metali Junajted

Opširnije
08.01.2017.FinaleArt Metali Junajted vs Centar Škudar    1 : 3
Michel Simon
07.01.2017.PolufinaleArt Metali Junajted vs MNK Črešnjevo    3 : 2
Gluhak Alen, Michel Simon, Sačer Mario
06.01.2017.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Graditeljstvo Merkaš    5 : 5 (8:7)
Gluhak Alen, Šimek Karlo, Kokotec Jasmin, Sajko Nikola(x2)
22.12.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs Fotex    5 : 0
Drožđek Nikola, Malnar Robert(x3), Sajko Nikola
20.12.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs Autopraonica Zagrebčanka    6 : 2
Šimek Karlo, Malnar Robert(x2), Sajko Nikola, Sačer Mario(x2)
17.12.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs Prijatelji Bednja    2 : 0
Šimek Karlo, Sajko Nikola

Ožujsko Kup Novi Marof 2016 (11.12.2016.) - Art Metali Junajted

Opširnije
21.01.2017.Za treće mjestoArt Metali Junajted vs Elf & Arena    7 : 0
Hojski Saša(x3), Malnar Robert, Težak Karlo, Glavica Dejan(x2)
15.01.2017.PolufinaleArt Metali Junajted vs Big Bang    1 : 1 (1:3)
Golenja Nikola
14.01.2017.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Hudek Trgotrans    2 : 0
Šimek Karlo, Šinjori Marin
08.01.2017.Osmina finalaArt Metali Junajted vs Stolarija Žeger    3 : 1
Gluhak Alen, Glavica Dejan, Sačer Mario
26.12.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs CB Mozart Vrbovec    7 : 0
Drožđek Nikola, Gluhak Alen, Šimek Karlo, Malnar Robert, Kokotec Jasmin, Dreven Saša, Sačer Mario
17.12.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs Elfo Servis    4 : 2
Šimek Karlo, Malnar Robert(x2), Glavica Dejan
11.12.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs Knauf Insulation    1 : 2
Kokotec Jasmin

Mininogometno prvenstvo grada Varaždina 2016/17 (31.10.2016.) - MNK Junajted

Opširnije
15.05.2017.Unutar ligeMNK Junajted vs Gossip Bar    4 : 3
Drožđek Nikola, Sajko Nikola, Modrić Luka, Medved Tomislav
08.05.2017.Unutar ligeMNK Junajted vs Lovrečan    2 : 2
Drožđek Nikola, Medved Tomislav
24.04.2017.Unutar ligeMNK Junajted vs Torpedo    8 : 3
Drožđek Nikola, Sabolić Petar(x2), Malnar Robert(x2), Dreven Saša, Ljubek Luka, Modrić Luka
10.04.2017.Unutar ligeMNK Junajted vs Iceki    3 : 1
Malnar Robert(x2), Modrić Luka
27.03.2017.Unutar ligeMNK Junajted vs SZ FOI    3 : 1
Malnar Robert(x2), Medved Tomislav
20.03.2017.Unutar ligeMNK Junajted vs Texas    1 : 1
Martinčević Jasmin
13.03.2017.Unutar ligeMNK Junajted vs MNK Črešnjevo    3 : 2
Modrić Luka(x2), Medved Tomislav
19.12.2016.Unutar ligeMNK Junajted vs Mea Culpa    3 : 2
Šimek Karlo(x2), Kokotec Jasmin
12.12.2016.Unutar ligeMNK Junajted vs MNK Lovrečan    4 : 3
Gluhak Alen(x2), Ljubek Luka(x2)
05.12.2016.Unutar ligeMNK Junajted vs Torpedo    5 : 1
Šimek Karlo, Malnar Robert(x3), Sajko Nikola
28.11.2016.Unutar ligeMNK Junajted vs Iceki    3 : 0
Gluhak Alen(x2), Šimek Karlo
21.11.2016.Unutar ligeMNK Junajted vs MNK Fotex    3 : 0
Drožđek Nikola, Sajko Nikola(x2)
14.11.2016.Unutar ligeMNK Junajted vs SZ FOI    2 : 0
Bobičanec Luka, Šinjori Marin
07.11.2016.Unutar ligeMNK Junajted vs Auto Florjanić    6 : 1
Malnar Robert(x2), Sajko Nikola(x2), Ljubek Luka, Modrić Luka
31.10.2016.Unutar ligeMNK Junajted vs MNK Črešnjevo    2 : 2
Dreven Saša(x2)

Mininogometna Liga prvaka (23.09.2016.) - Art Metali Junajted

Opširnije
24.09.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs Old Boys Bukurešt    1 : 2
Šinjori Marin
23.09.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs HSC Internationale Graz (Austrija)    3 : 1
Katalenić Kristijan, Šivak Nikola, Šinjori Marin
23.09.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs Standart Astana ( Kazahstan )    0 : 5

Remetinec 2016. (06.08.2016.) - Junajted Interijeri Šestak

Opširnije
06.08.2016.ČetvrtfinaleJunajted Interijeri Šestak vs Centar Skudar    1 : 2
Dreven Saša
06.08.2016.Osmina finalaJunajted Interijeri Šestak vs Kahli Beer    2 : 0
Malnar Robert, Kokotec Jasmin
06.08.2016.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs Stolarski obrt Filip    5 : 0
Levatić Dario, Malnar Robert(x3), Katalenić Kristijan
06.08.2016.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs Centar Skudar    0 : 0

Cvetlin 2016 (23.07.2016.) - MNK Junajted

Opširnije
23.07.2016.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs RM Bednja    1 : 4
Lončar Luka
23.07.2016.U skupiniMNK Junajted vs Crvena ruža    2 : 2
Lončar Luka, Horvat Matija
23.07.2016.U skupiniMNK Junajted vs Cvetlin    0 : 0

Tuhovec 2016 (10.07.2016.) - Al Capone Junajted

Opširnije
10.07.2016.FinaleAl Capone Junajted vs SD Žabnik    3 : 1
Habrun Damjan, Gluhak Alen, Malnar Robert
10.07.2016.PolufinaleAl Capone Junajted vs Polet Tuhovec    3 : 0
Levatić Dario, Gluhak Alen, Malnar Robert
10.07.2016.ČetvrtfinaleAl Capone Junajted vs Iovia Tours    6 : 0
Gluhak Alen, Malnar Robert, Katalenić Kristijan(x2), Ljubek Luka(x2)
10.07.2016.Osmina finalaAl Capone Junajted vs Udarnik    3 : 0
Habrun Damjan, Gluhak Alen, Malnar Robert
10.07.2016.U skupiniAl Capone Junajted vs Helo Kiti    3 : 0
Habrun Damjan(x2), Šimek Karlo
10.07.2016.U skupiniAl Capone Junajted vs Godišnji odmor    4 : 1
Habrun Damjan, Malnar Robert(x2), Ljubek Luka

Melinci 2016 (02.07.2016.) - MNK Junajted

Opširnije
02.07.2016.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs MNK Klub 75 Kotoriba    0 : 4
02.07.2016.Osmina finalaMNK Junajted vs Jokers Murska Sobota    3 : 1
Sajko Nikola, Modrić Luka, Punčec Robert
02.07.2016.U skupiniMNK Junajted vs Frizerski studio Lia    2 : 1
Punčec Renato, Modrić Luka
02.07.2016.U skupiniMNK Junajted vs Bar M-Power Babinci    1 : 2
Malnar Robert

Tužno 2016 (26.06.2016.) - MNK Junajted

Opširnije
26.06.2016.Za treće mjestoMNK Junajted vs MNK Lovrečan    4 : 1
Malnar Robert, Horvat Matija, Punčec Renato(x2)
26.06.2016.PolufinaleMNK Junajted vs CB Imporium    0 : 1
26.06.2016.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs CB MI2    1 : 1 (3:2)
Punčec Renato
26.06.2016.U skupiniMNK Junajted vs Beretinec    8 : 2
Malnar Robert(x3), Gorski Jasmin, Punčec Renato, Ljubek Luka(x3)
26.06.2016.U skupiniMNK Junajted vs CB Lex    3 : 0
Malnar Robert, Punčec Renato, Ljubek Luka
26.06.2016.U skupiniMNK Junajted vs MNK Lovrečan    0 : 0

Belica 2016 (25.06.2016.) - MNK Junajted

Opširnije
25.06.2016.Za treće mjestoMNK Junajted vs Futsal Dinamo Zagreb    0 : 0 (2:3)
25.06.2016.PolufinaleMNK Junajted vs MIP Weyland    0 : 0 (0:2)
25.06.2016.U skupiniMNK Junajted vs BSK Belica    4 : 0
Malnar Robert(x3), Dreven Saša
25.06.2016.U skupiniMNK Junajted vs Futsal Dinamo Zagreb    3 : 1
Malnar Robert(x2), Harmicar Tomislav
25.06.2016.U skupiniMNK Junajted vs MNK Belica    4 : 4 (3:2)
Malnar Robert(x2), Turković Tomislav, Dreven Saša

Kućan Marof 2016 (22.06.2016.) - Junajted Interijeri Šestak

Opširnije
22.06.2016.Za treće mjestoJunajted Interijeri Šestak vs Pucke    7 : 2
Malnar Robert(x3), Šivak Nikola, Šinjori Marin, Martan Sandi(x2)
22.06.2016.PolufinaleJunajted Interijeri Šestak vs SD Remetinec    0 : 1
22.06.2016.ČetvrtfinaleJunajted Interijeri Šestak vs Iceki    1 : 1 (3:2)
Horvat Matija
22.06.2016.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs Buffet Mladost    5 : 0
Vrbnjak Matija, Malnar Robert, Šinjori Marin(x2), Martan Sandi
22.06.2016.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs CB Sport    4 : 1
Levatić Dario, Šinjori Marin, Martan Sandi, Horvat Matija

Državna završnica u mininogometu (11.06.2016.) - Art Metali Junajted

Opširnije
12.06.2016.FinaleArt Metali Junajted vs CB Kula Šibenik    0 : 0 (4:2)
12.06.2016.PolufinaleArt Metali Junajted vs 4 Asa Zadar    1 : 0
Habrun Damjan
12.06.2016.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs MNK Druškovec    1 : 0
Brlečić Mario
11.06.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs Mipek Križ    1 : 1
Malnar Robert
11.06.2016.U skupiniArt Metali Junajted vs MK Trnsko    3 : 0
Malnar Robert(x2), Šinjori Marin

Visoko 2016 (22.05.2016.) - CB Lea Junajted

Opširnije
22.05.2016.FinaleCB Lea Junajted vs Oštrek Gradnja    5 : 0
Kokotec Jasmin, Šivak Nikola(x3), Šinjori Marin
22.05.2016.PolufinaleCB Lea Junajted vs Aquatehnika    3 : 1
Kokotec Jasmin, Šivak Nikola, Vizec Stjepan
22.05.2016.U skupiniCB Lea Junajted vs Presečno    3 : 2
Šivak Nikola(x2), Horvat Matija
22.05.2016.U skupiniCB Lea Junajted vs MNK Visoko    1 : 0
Šinjori Marin
22.05.2016.RazigravanjeCB Lea Junajted vs Policijska uprava zagrebačka    0 : 0 (2:1)

Mininogometni kup grada Varaždina 2016 (09.05.2016.) - Art Metali Junajted

Opširnije
16.05.2016.FinaleArt Metali Junajted vs Auto Florjanić    7 : 1
Malnar Robert(x3), Sajko Nikola(x2), Martan Sandi(x2)
16.05.2016.FinaleArt Metali Junajted vs MNK Črešnjevo    3 : 1
Malnar Robert(x2), Kokotec Jasmin
11.05.2016.PolufinaleArt Metali Junajted vs SZ FOI    4 : 2
Habrun Damjan, Katalenić Kristijan, Šinjori Marin(x2)
09.05.2016.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs Ekipa    3 : 1
Sajko Nikola(x3)

Žuja kup 2016 (07.05.2016.) - Art Metali Junajted

Opširnije
07.05.2016.Šesnaestina finalaArt Metali Junajted vs RM Bednja    1 : 3
Malnar Robert

Humanitarni turni ''Socijalna samoposluga i prijatelji'' (30.04.2016.) - MNK Junajted

Opširnije
30.04.2016.U skupiniMNK Junajted vs Forum mladih SDP Petrijanec    5 : 4
Golubar Velimir, Grd Dario, Malnar Robert(x3)
30.04.2016.U skupiniMNK Junajted vs CB Birc    0 : 5
30.04.2016.U skupiniMNK Junajted vs FOI    0 : 2

Karlovačko kup Lepoglava 2016 (10.01.2016.) - Fenč i prijatelji Junajteda

Opširnije
20.02.2016.Osmina finalaFenč i prijatelji Junajteda vs Tornado    0 : 3
14.02.2016.Šesnaestina finalaFenč i prijatelji Junajteda vs Drvodjelac    2 : 1
Levatić Dario, Harmicar Tomislav
31.01.2016.U skupiniFenč i prijatelji Junajteda vs Crvena ruža    0 : 6
10.01.2016.U skupiniFenč i prijatelji Junajteda vs Z1 Pekarna Duž    9 : 0
Levatić Dario, Sabolić Petar(x2), Habrun Damjan, Malnar Robert(x3), Harmicar Tomislav(x2)
10.01.2016.U skupiniFenč i prijatelji Junajteda vs Jadransko Osiguranje    2 : 2
Malnar Robert, Harmicar Tomislav

Štrigova 2015 (26.12.2015.) - Vino Frlin & Klub Čavlek Junajted

Opširnije
29.12.2015.U skupiniVino Frlin & Klub Čavlek Junajted vs Jack Bar    2 : 3
Gluhak Alen, Šimek Karlo
29.12.2015.U skupiniVino Frlin & Klub Čavlek Junajted vs CB Baza    2 : 2
Dreven Saša, Harmicar Tomislav
26.12.2015.U skupiniVino Frlin & Klub Čavlek Junajted vs Gornji Mihaljevec    8 : 1
Levatić Dario, Gluhak Alen(x2), Šimek Karlo, Slunjski Dejan(x2), Šivak Nikola(x2)

Zimsko prvenstvo Varaždina 2015 (13.12.2015.) - Junajted Interijeri Šestak

Opširnije
02.01.2016.ČetvrtfinaleJunajted Interijeri Šestak vs Teatro Sokol Zagreb    0 : 2
01.01.2016.Osmina finalaJunajted Interijeri Šestak vs TC Lexi    1 : 0
Šimek Karlo
28.12.2015.Šesnaestina finalaJunajted Interijeri Šestak vs Iceki & ŠD Kučan Marof    3 : 1
Gluhak Alen(x2), Šivak Nikola
19.12.2015.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs CB Stefano Koprivnica    4 : 0
Gluhak Alen, Šivak Nikola(x3)
14.12.2015.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs Klesarstvo Martinčević Novaki    3 : 0
Katalenić Kristijan, Šivak Nikola(x2)

Novi Marof 2016 (12.12.2015.) - Art Metali Junajted

Opširnije
01.01.2016.Osmina finalaArt Metali Junajted vs Pekara Priščan & CB Best Life    2 : 4
Gluhak Alen(x2)
27.12.2015.U skupiniArt Metali Junajted vs PZC    6 : 1
Gluhak Alen, Malnar Robert, Kokotec Jasmin, Šivak Nikola(x3)
20.12.2015.U skupiniArt Metali Junajted vs NK Bednja Beletinec    5 : 1
Gluhak Alen(x2), Katalenić Kristijan, Šivak Nikola(x2)
12.12.2015.U skupiniArt Metali Junajted vs MNK Črešnjevo    2 : 2
Gluhak Alen, Brlečić Mario

Mininogometno prvenstvo grada Varaždina 2015/16 (19.10.2015.) - Art Metali Junajted

Opširnije
02.05.2016.Unutar ligeArt Metali Junajted vs MNK Črešnjevo    2 : 2
Katalenić Kristijan, Dreven Saša
25.04.2016.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Smash    3 : 1
Malnar Robert, Martan Sandi(x2)
18.04.2016.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Skidz    5 : 2
Malnar Robert(x2), Sajko Nikola, Martan Sandi, Harmicar Tomislav
04.04.2016.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Ekipa    5 : 1
Habrun Damjan, Malnar Robert, Sajko Nikola(x2), Martan Sandi
21.03.2016.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Indio    5 : 2
Šimek Karlo(x2), Šivak Nikola(x2), Martan Sandi
07.03.2016.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Automobili Lončar    1 : 1
Katalenić Kristijan
29.02.2016.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Fotex    4 : 0
Malnar Robert(x2), Kokotec Jasmin, Šivak Nikola
22.02.2016.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Lumox    6 : 0
Sajko Nikola(x3), Martan Sandi(x2), Harmicar Tomislav
15.02.2016.Unutar ligeArt Metali Junajted vs SZ FOI    4 : 0
Šimek Karlo, Sajko Nikola, Harmicar Tomislav(x2)
21.12.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs MNK Črešnjevo    3 : 1
Katalenić Kristijan, Šivak Nikola(x2)
14.12.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Smash    3 : 1
Katalenić Kristijan, Brlečić Mario(x2)
07.12.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Relax    9 : 1
Gluhak Alen(x2), Šimek Karlo, Katalenić Kristijan, Brlečić Mario(x2), Sajko Nikola(x3)
30.11.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Auto Željo    5 : 1
Gluhak Alen(x2), Šimek Karlo, Malnar Robert, Sajko Nikola
23.11.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Ekipa    11 : 0
Levatić Dario, Sabolić Petar, Gluhak Alen, Šimek Karlo, Brlečić Mario(x3), Šivak Nikola, Sajko Nikola(x2), Dreven Saša
18.11.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Indio    13 : 0
Sabolić Petar, Habrun Damjan, Gluhak Alen, Malnar Robert, Brlečić Mario(x2), Šivak Nikola(x6), Martan Sandi
16.11.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Auto Florjanić    1 : 1
Brlečić Mario
09.11.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Automobil Lončar    3 : 1
Levatić Dario, Šivak Nikola(x2)
02.11.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Fotex    3 : 2
Kokotec Jasmin, Brlečić Mario(x2)
26.10.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs Lumox    4 : 1
Brlečić Mario, Šivak Nikola, Sajko Nikola(x2)
19.10.2015.Unutar ligeArt Metali Junajted vs SZ FOI    3 : 1
Sabolić Petar, Šivak Nikola(x2)

Črešnjevo 2015 (19.07.2015.) - MNK Junajted

Opširnije
19.07.2015.Za treće mjestoMNK Junajted vs Kladivci    3 : 0
Ipša Tihomir, Belčić Nikola, Habuzin Igor
19.07.2015.PolufinaleMNK Junajted vs Očevi i sinovi    0 : 0 (2:3)
19.07.2015.U skupiniMNK Junajted vs ŠD Remetinec    5 : 1
Vincek Marko, Slunjski Branislav, Blaži Marko, Amanović Davor, Habuzin Igor
19.07.2015.U skupiniMNK Junajted vs Ćuk    5 : 0
Slunjski Branislav(x2), Blaži Marko, Belčić Nikola, Habuzin Igor
19.07.2015.U skupiniMNK Junajted vs Boysi    1 : 1
Blaži Marko

Kolarovec 2015 (12.07.2015.) - Junajted Interijeri Šestak

Opširnije
12.07.2015.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs TC Lexi    0 : 0
12.07.2015.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs Polonšak    2 : 0
Štefulj Filip, Martan Sandi
12.07.2015.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs Čalinec    0 : 1
12.07.2015.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs Lounge Bar    3 : 1
Štefulj Filip, Martan Sandi(x2)

Kućan Marof 2015 (25.06.2015.) - Art Metali Junajted

Opširnije
25.06.2015.Za treće mjestoArt Metali Junajted vs Auto Florjanić    0 : 3
25.06.2015.PolufinaleArt Metali Junajted vs Pucke    1 : 1 (10:11)
Slunjski Branislav
25.06.2015.ČetvrtfinaleArt Metali Junajted vs MNK 42    4 : 1
Hrebak Petar(x2), Slunjski Branislav, Lazni Jurica
25.06.2015.U skupiniArt Metali Junajted vs ŠD Kućan Marok    2 : 1
Hrebak Petar, Kokotec Jasmin
25.06.2015.U skupiniArt Metali Junajted vs NK Udarnik    3 : 1
Sabolić Petar, Hrebak Petar, Slunjski Branislav

Halić 2015 (21.06.2015.) - Junajted Interijeri Šestak

Opširnije
21.06.2015.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs Cestica    0 : 3
21.06.2015.U skupiniJunajted Interijeri Šestak vs Dignitas    1 : 1
Šinjori Marin

Visoko 2015 (31.05.2015.) - CB Lea Junajted

Opširnije
31.05.2015.FinaleCB Lea Junajted vs Drašković    3 : 0
Sabolić Petar, Katalenić Kristijan, Šivak Nikola
31.05.2015.PolufinaleCB Lea Junajted vs MNK Visoko    3 : 0
Šivak Nikola, Šinjori Marin(x2)
31.05.2015.U skupiniCB Lea Junajted vs Hvidra Visoko    2 : 4
Šivak Nikola, Šinjori Marin
31.05.2015.U skupiniCB Lea Junajted vs Breznica    3 : 2
Sabolić Petar, Šinjori Marin(x2)
31.05.2015.U skupiniCB Lea Junajted vs Jarek Jales    2 : 0
Šivak Nikola, Šinjori Marin

Žuja kup 2015 (29.05.2015.) - MNK Junajted

Opširnije
31.05.2015.FinaleMNK Junajted vs Auto Florjanić    0 : 2
31.05.2015.PolufinaleMNK Junajted vs KRČ Boys    2 : 0
Sabolić Petar, Malnar Robert
31.05.2015.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs CB Lea Novi Marof    2 : 0
Sabolić Petar, Piskač Bruno
29.05.2015.PrijateljskaMNK Junajted vs Rock klub Baza    3 : 1
Sabolić Petar, Malnar Robert(x2)

Mininogometni kup grada Varaždina (25.05.2015.) - Junajted Interijeri Šestak

Opširnije
01.06.2015.PolufinaleJunajted Interijeri Šestak vs Ropox    2 : 2 (3:4)
Habrun Damjan(x2)
25.05.2015.ČetvrtfinaleJunajted Interijeri Šestak vs Emporio Caffe    6 : 3
Sabolić Petar, Habrun Damjan, Slunjski Branislav, Malnar Robert(x2), Bobičanec Luka

April kup 2015 (06.04.2015.) - MNK Junajted

Opširnije
06.04.2015.FinaleMNK Junajted vs Buffet Mladost    4 : 1
Malnar Robert(x2), Gorski Jasmin, Štefulj Filip
06.04.2015.PolufinaleMNK Junajted vs Birc    13 : 3
Levatić Dario, Lončar Luka(x3), Malnar Robert(x6), Gorski Jasmin, Štefulj Filip(x2)
06.04.2015.U skupiniMNK Junajted vs Retro Junajted    15 : 5
Levatić Dario(x2), Lončar Luka(x4), Malnar Robert(x6), Štefulj Filip(x3)
06.04.2015.U skupiniMNK Junajted vs Birc    10 : 4
Čeko Siniša, Lončar Luka, Malnar Robert(x4), Štefulj Filip(x4)
06.04.2015.U skupiniMNK Junajted vs Alkosi    8 : 1
Levatić Dario(x2), Lončar Luka, Malnar Robert(x2), Bartolec Denis(x3)
06.04.2015.U skupiniMNK Junajted vs Buffet Mladost    5 : 4
Čeko Siniša, Lončar Luka, Štefulj Filip, Bartolec Denis(x2)
06.04.2015.U skupiniMNK Junajted vs Mabis    5 : 2
Lončar Luka, Štefulj Filip, Bartolec Denis(x3)

April kup 2015 (06.04.2015.) - Retro Junajted

Opširnije
06.04.2015.U skupiniRetro Junajted vs MNK Junajted    5 : 12
Leskovar Dalibor(x2), Klasta Marko(x2), Vučinić Želimir
06.04.2015.U skupiniRetro Junajted vs Buffet Mladost    4 : 14
Leskovar Dalibor, Vučinić Želimir, Kocijan Marko, Domjan Matija
06.04.2015.U skupiniRetro Junajted vs Mabis    6 : 8
Golubar Velimir(x2), Grd Dario, Klasta Marko(x2), Kocijan Marko
06.04.2015.U skupiniRetro Junajted vs Birc    4 : 5
Golubar Velimir, Grd Dario, Vučinić Želimir, Kocijan Marko
06.04.2015.U skupiniRetro Junajted vs Alkosi    3 : 2
Grd Dario, Klasta Marko(x2)

Karlovačko cup – Lepoglava 2015 (10.01.2015.) - Fenč i prijatelji Junajted

Opširnije
21.02.2015.Osmina finalaFenč i prijatelji Junajted vs DC-10 Bistro Bolte    1 : 3
Bartolec Denis
15.02.2015.Šesnaestina finalaFenč i prijatelji Junajted vs Favoriti Krapina    3 : 1
Pomper Nikola, Bartolec Denis, Bobičanec Luka
31.01.2015.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs Buffet Mladost    3 : 2
Levatić Dario, Sabolić Petar, Bakšaj Miroslav
18.01.2015.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs Ivanečka Željeznica    14 : 0
Levatić Dario, Sabolić Petar(x3), Pomper Nikola, Bartolec Denis(x5), Sajko Nikola(x4)
11.01.2015.U skupiniFenč i prijatelji Junajted vs Stil Transporti    5 : 2
Sabolić Petar(x3), Pomper Nikola(x2)

Štrigova 2014 (26.12.2014.) - Vinogradarstvo Frlin Junajted

Opširnije
04.01.2015.FinaleVinogradarstvo Frlin Junajted vs Robadje    5 : 2
Gluhak Alen, Šimek Karlo, Slunjski Dejan(x2), Mesec Vedran
04.01.2015.PolufinaleVinogradarstvo Frlin Junajted vs Gostlina na Gmajni    1 : 0
Bakšaj Miroslav
03.01.2015.ČetvrtfinaleVinogradarstvo Frlin Junajted vs Braća Novak    3 : 1
Habrun Damjan, Gluhak Alen, Slunjski Dejan
02.01.2015.Osmina finalaVinogradarstvo Frlin Junajted vs CB 300    8 : 3
Habrun Damjan, Gluhak Alen, Šimek Karlo(x4), Bakšaj Miroslav(x2)
27.12.2014.U skupiniVinogradarstvo Frlin Junajted vs Škedenj Bar Ormož    4 : 1
Slunjski Dejan, Eršeg Goran, Cvek Lovro(x2)
27.12.2014.U skupiniVinogradarstvo Frlin Junajted vs Iron Hill    2 : 2
Gluhak Alen, Slunjski Dejan
26.12.2014.U skupiniVinogradarstvo Frlin Junajted vs CB Šajnović    4 : 1
Levatić Dario, Slunjski Dejan, Bakšaj Miroslav, Eršeg Goran
26.12.2014.U skupiniVinogradarstvo Frlin Junajted vs Udruga mladih Stanetinec    5 : 0
Šimek Karlo, Slunjski Dejan(x2), Eršeg Goran(x2)

Zimsko prvenstvo Varaždina 2014 (14.12.2014.) - Kneginečka Hiža & KAIN-Šestak Junajted

Opširnije
06.01.2015.ČetvrtfinaleKneginečka Hiža & KAIN-Šestak Junajted vs Big Bang Team    1 : 7
Bakšaj Miroslav
04.01.2015.Osmina finalaKneginečka Hiža & KAIN-Šestak Junajted vs Sveučilište Sjever    4 : 1
Gluhak Alen, Šimek Karlo, Slunjski Dejan, Bakšaj Miroslav
29.12.2014.U skupiniKneginečka Hiža & KAIN-Šestak Junajted vs Sveučilište Sjever    2 : 1
Šoštarić Tihomir(x2)
18.12.2014.U skupiniKneginečka Hiža & KAIN-Šestak Junajted vs CB Stars    3 : 0
Hojski Saša, Mesec Vedran(x2)
15.12.2014.U skupiniKneginečka Hiža & KAIN-Šestak Junajted vs MNK Drvodjelac Ivanec    6 : 0
Hojski Saša, Slunjski Dejan(x2), Bakšaj Miroslav, Mesec Vedran(x2)

Kutija Šibica 2014 (29.11.2014.) - CB Zeus&KAIN-Šestak Junajted

Opširnije
30.11.2014.RazigravanjeCB Zeus&KAIN-Šestak Junajted vs Amoz G.Radgona    1 : 3
Hojski Saša

Mininogometno prvenstvo grada Varaždina (06.10.2014.) - MNK Junajted KAIN-Šestak

Opširnije
18.05.2015.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Elektra    4 : 3
Sabolić Petar, Malnar Robert, Drožđek Zvonimir(x2)
04.05.2015.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Indio Barfly    3 : 1
Sabolić Petar, Habrun Damjan(x2)
27.04.2015.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Automobili Lončar    1 : 3
Sajko Nikola
20.04.2015.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Studenti    4 : 1
Sabolić Petar, Belavić Josip, Katalenić Kristijan(x2)
13.04.2015.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Emporio Caffe    10 : 1
Sabolić Petar(x2), Malnar Robert(x3), Sajko Nikola(x4), Drožđek Zvonimir
07.04.2015.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs VzPong    2 : 3
Habrun Damjan, Sajko Nikola
30.03.2015.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Auto Grandy    5 : 0
Sabolić Petar, Habrun Damjan, Malnar Robert, Šinjori Marin(x2)
23.03.2015.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Fe Lacio    12 : 0
Levatić Dario(x2), Malnar Robert(x4), Kokotec Jasmin(x2), Bobičanec Luka(x4)
28.11.2014.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Elektra    7 : 2
Hojski Saša(x3), Šimek Karlo, Slunjski Dejan, Eršeg Goran(x2)
24.11.2014.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs MNK Fotex    5 : 2
Hojski Saša(x3), Gluhak Alen, Šimek Karlo
17.11.2014.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Indio Barfly    2 : 2
Habrun Damjan, Hojski Saša
10.11.2014.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Auto Lončar    0 : 0
03.11.2014.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Studenti    7 : 2
Grd Dario, Belcar Dražen, Hojski Saša(x3), Oršić Mario, Škerbić Nikica
27.10.2014.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Caffe Emporio    5 : 2
Habrun Damjan, Pomper Nikola, Slunjski Dejan, Oršić Mario(x2)
20.10.2014.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs VžPong    5 : 3
Habrun Damjan, Hojski Saša(x2), Slunjski Dejan, Bačan Bojan
13.10.2014.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Auto Grandy    4 : 3
Hojski Saša(x4)
06.10.2014.Unutar ligeMNK Junajted KAIN-Šestak vs Fe Lacio    7 : 1
Levatić Dario, Hojski Saša(x4), Slunjski Dejan, Bačan Bojan

Zelengaj 2014. (13.07.2014.) - CB Zeus Junajted

Opširnije
13.07.2014.FinaleCB Zeus Junajted vs ŠD Kućan Marof    3 : 0
Sabolić Petar(x2), Habrun Damjan
13.07.2014.PolufinaleCB Zeus Junajted vs Tužno    6 : 1
Sabolić Petar, Piskač Bruno(x2), Bakšaj Miroslav(x2), Turković Tomislav
12.07.2014.U skupiniCB Zeus Junajted vs Iceki    2 : 0
Habrun Damjan, Vrbnjak Matija
12.07.2014.U skupiniCB Zeus Junajted vs ŠD Kućan Marof    2 : 3
Habrun Damjan, Turković Tomislav
12.07.2014.U skupiniCB Zeus Junajted vs Vinske Mušice    4 : 0
Vrbnjak Matija, Bakšaj Miroslav(x2), Bačan Bojan
12.07.2014.U skupiniCB Zeus Junajted vs Žabnik    7 : 2
Sabolić Petar(x3), Habrun Damjan, Bakšaj Miroslav, Bačan Bojan(x2)

Melinci 2014 (05.07.2014.) - MNK Junajted

Opširnije
05.07.2014.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs Kozel Pivo    0 : 1
05.07.2014.Osmina finalaMNK Junajted vs Stari Mlin    4 : 1
Habrun Damjan, Bakšaj Miroslav(x2), Štefulj Filip
05.07.2014.U skupiniMNK Junajted vs Lenart    0 : 3
05.07.2014.U skupiniMNK Junajted vs ŠDMN Bakovci    5 : 0
Čeko Siniša, Habrun Damjan, Papec Robert(x2), Milak Matija

Sportske igre mladih 2014 (05.07.2014.) - MNK Junajted

Opširnije
05.07.2014.PolufinaleMNK Junajted vs MNK Ljubešćica    1 : 2
Vrbnjak Matija
05.07.2014.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs MNK Novi Marof    4 : 0
Vrbnjak Matija, Belaj Borna, Bogović Marko, Horvatić Roko

Kućan Marof 2014 (19.06.2014.) - Dotsmart Junajted

Opširnije
19.06.2014.FinaleDotsmart Junajted vs Horvati i ostali    5 : 0
Piskač Bruno(x2), Hojski Saša, Hrebak Petar, Malnar Robert
19.06.2014.PolufinaleDotsmart Junajted vs Pucke    9 : 0
Piskač Bruno(x2), Hojski Saša, Hrebak Petar, Malnar Robert(x3), Lukavečki Zoran, Ister Marko
19.06.2014.ČetvrtfinaleDotsmart Junajted vs Iceki    4 : 2
Lukavečki Zoran, Ister Marko(x3)
19.06.2014.U skupiniDotsmart Junajted vs CB Sport    5 : 0
Sabolić Petar, Hojski Saša, Lukavečki Zoran, Ister Marko(x2)
19.06.2014.U skupiniDotsmart Junajted vs NK Novakovec    9 : 0
Sabolić Petar, Hojski Saša, Lukavečki Zoran(x6), Ister Marko
19.06.2014.U skupiniDotsmart Junajted vs Izvor Života    1 : 1
Hrebak Petar

Visoko 2014 (15.06.2014.) - CB Lea Junajted

Opširnije
15.06.2014.FinaleCB Lea Junajted vs Autoprijevoz Tukša    8 : 2
Levatić Dario, Sabolić Petar(x5), Hojski Saša, Gluhak Alen
15.06.2014.PolufinaleCB Lea Junajted vs Kero Benz    3 : 0
Hojski Saša(x2), Gluhak Alen
15.06.2014.U skupiniCB Lea Junajted vs CB Joker Gornja Reka    5 : 2
Sabolić Petar, Hojski Saša(x3), Gluhak Alen
15.06.2014.U skupiniCB Lea Junajted vs Breznički Hum    2 : 0
Levatić Dario, Sabolić Petar
15.06.2014.U skupiniCB Lea Junajted vs Jarek Jales    2 : 0
Hojski Saša(x2)

13. rođendan Junajteda (14.06.2014.) - Pivnica Medonja Junajted

Opširnije
14.06.2014.FinalePivnica Medonja Junajted vs CB Oktan Šemovec    6 : 1
Habrun Damjan, Hojski Saša, Slunjski Dejan, Ister Marko(x3)
14.06.2014.PolufinalePivnica Medonja Junajted vs Iceki Hudek Trgotrans    7 : 1
Hojski Saša, Gluhak Alen(x2), Slunjski Dejan(x2), Katalenić Kristijan, Ister Marko
14.06.2014.ČetvrtfinalePivnica Medonja Junajted vs Retro Team    10 : 3
Hojski Saša(x6), Gluhak Alen, Katalenić Kristijan(x2), Bačan Bojan
14.06.2014.U skupiniPivnica Medonja Junajted vs CB Oktan Šemovec    3 : 1
Habrun Damjan, Hojski Saša(x2)
14.06.2014.U skupiniPivnica Medonja Junajted vs Hrašćica    9 : 2
Habrun Damjan, Hojski Saša(x4), Gluhak Alen(x2), Katalenić Kristijan, Bačan Bojan
14.06.2014.U skupiniPivnica Medonja Junajted vs Brezje    10 : 0
Habrun Damjan, Hojski Saša(x2), Gluhak Alen(x2), Slunjski Dejan, Bačan Bojan(x3), Ister Marko

13. rođendan Junajteda (14.06.2014.) - Junajted Juniori

Opširnije
14.06.2014.ČetvrtfinaleJunajted Juniori vs Meteor Melinci    1 : 2
Slunjski Branislav
14.06.2014.U skupiniJunajted Juniori vs LFC Jerovec    3 : 2
Slunjski Branislav, Papec Robert, Bogović Marko
14.06.2014.U skupiniJunajted Juniori vs Iceki Hudek Trgotrans    1 : 5
Spasić Goran
14.06.2014.U skupiniJunajted Juniori vs Teletabisi    7 : 2
Vrbnjak Matija(x2), Slunjski Branislav, Papec Robert, Spasić Goran(x3)

13. rođendan Junajteda (14.06.2014.) - Retro Team

Opširnije
14.06.2014.ČetvrtfinaleRetro Team vs Pivnica Medonja Junajted    3 : 10
Vučinić Želimir, Kocijan Marko, Čeko Siniša
14.06.2014.U skupiniRetro Team vs MNK Črešnjevo    6 : 3
Klasta Marko(x2), Čeko Siniša(x2), Horvat Josip(x2)
14.06.2014.U skupiniRetro Team vs PP Kneginec    0 : 4
14.06.2014.U skupiniRetro Team vs CB Barfly    2 : 1
Golubar Velimir, Horvat Josip

Žuja kup 2014 (01.06.2014.) - MNK Junajted

Opširnije
01.06.2014.Osmina finalaMNK Junajted vs Auto Florijanić    0 : 1
01.06.2014.Šesnaestina finalaMNK Junajted vs CB Eden Prelog    1 : 1 (3:2)
Šivak Nikola

April Kup (12.04.2014.) - MNK Junajted

Opširnije
12.04.2014.FinaleMNK Junajted vs Buffet Mladost    6 : 3
Vrbnjak Matija, Gorski Jasmin(x3), Spasić Goran(x2)
12.04.2014.PolufinaleMNK Junajted vs MNK Črešnjevo    8 : 2
Levatić Dario, Vrbnjak Matija(x5), Gorski Jasmin, Spasić Goran
12.04.2014.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs Kladivci    11 : 2
Komes Neven(x2), Vrbnjak Matija(x3), Slunjski Branislav, Gorski Jasmin, Spasić Goran(x4)
12.04.2014.U skupiniMNK Junajted vs Mladi dečki    8 : 0
Komes Neven, Hojski Saša, Vrbnjak Matija(x3), Spasić Goran(x3)
12.04.2014.U skupiniMNK Junajted vs Pan C2H5OH    3 : 1
Hojski Saša, Gorski Jasmin, Spasić Goran
12.04.2014.U skupiniMNK Junajted vs MNK Črešnjevo    3 : 4
Komes Neven, Hojski Saša, Vrbnjak Matija

April Kup (12.04.2014.) - Retro Team

Opširnije
12.04.2014.Za treće mjestoRetro Team vs MNK Črešnjevo    2 : 4
Golubar Velimir, Kocijan Marko
12.04.2014.PolufinaleRetro Team vs Buffet Mladost    1 : 4
Golubar Velimir
12.04.2014.ČetvrtfinaleRetro Team vs NK Mladost Veterani    2 : 2 (3:2)
Golubar Velimir, Grd Dario
12.04.2014.U skupiniRetro Team vs Tomeki    6 : 5
Leskovar Dalibor, Golubar Velimir(x2), Vučinić Želimir, Šestak Hrvoje(x2)
12.04.2014.U skupiniRetro Team vs Kladivci    2 : 3
Golubar Velimir(x2)
12.04.2014.U skupiniRetro Team vs Kursk    3 : 3
Golubar Velimir(x2), Sokolić Duško

Lepoglava 2014 (18.01.2014.) - CB Zeus Junajted

Opširnije
16.02.2014.ČetvrtfinaleCB Zeus Junajted vs CB Bull    1 : 4
Šivak Nikola
15.02.2014.Osmina finalaCB Zeus Junajted vs Cvilko Građenje    3 : 2
Kokotec Jasmin, Šivak Nikola(x2)
09.02.2014.Šesnaestina finalaCB Zeus Junajted vs Lepoglava Veterani    4 : 1
Habrun Damjan(x3), Kokotec Alen
25.01.2014.U skupiniCB Zeus Junajted vs MNK Žarovnica    4 : 2
Cvek Lovro, Šivak Nikola(x3)
19.01.2014.U skupiniCB Zeus Junajted vs Teniski klub    6 : 0
Sabolić Petar(x2), Vrbnjak Matija, Kokotec Jasmin, Šivak Nikola(x2)
19.01.2014.U skupiniCB Zeus Junajted vs UŠR Vil-Vul    6 : 0
Sabolić Petar, Habrun Damjan, Vrbnjak Matija(x2), Kokotec Jasmin(x2)

Kaj kup Ivanec 2014 (15.12.2013.) - Calceo obuća Junajted

Opširnije
05.01.2014.Osmina finalaCalceo obuća Junajted vs Štierc    1 : 4
Šivak Nikola
26.12.2013.U skupiniCalceo obuća Junajted vs Hew Ivanec    9 : 1
Bakšaj Miroslav(x2), Sokser Ivan, Cvek Lovro(x2), Šivak Nikola(x4)
21.12.2013.U skupiniCalceo obuća Junajted vs Buffet Mladost Biškupec    5 : 1
Hrebak Petar, Bakšaj Miroslav, Sokser Ivan, Cvek Lovro, Šivak Nikola
15.12.2013.U skupiniCalceo obuća Junajted vs MNK Fotex    3 : 1
Katanec Matija, Katalenić Kristijan, Sokser Ivan

Zimsko prvenstvo Varaždina 2013 (08.12.2013.) - Pivnica Medonja Junajted & Auto Grandi

Opširnije
06.01.2014.ČetvrtfinalePivnica Medonja Junajted & Auto Grandi vs Avto Grosuplje    1 : 1 (6:7)
Oršić Mario
05.01.2014.Osmina finalaPivnica Medonja Junajted & Auto Grandi vs Fotex    6 : 1
Hojski Saša, Mesec Vedran(x2), Eršeg Goran, Oršić Mario, Vuković Ivan
26.12.2013.RazigravanjePivnica Medonja Junajted & Auto Grandi vs MNK Fotex    1 : 0
Slunjski Dejan
22.12.2013.U skupiniPivnica Medonja Junajted & Auto Grandi vs Amoz Gornja Radgona    3 : 1
Hojski Saša, Slunjski Dejan, Eršeg Goran
08.12.2013.U skupiniPivnica Medonja Junajted & Auto Grandi vs CB Vugel PP    2 : 0
Gluhak Alen, Brlečić Mario

Memorijalni turnir Anđelko Herjavec 2013 (28.07.2013.) - ATC Junajted

Opširnije
28.07.2013.U skupiniATC Junajted vs Generali osiguranj    1 : 2
Biškup Dominik
28.07.2013.U skupiniATC Junajted vs Remetinec    2 : 1
Papec Robert, Kokotec Jasmin
28.07.2013.U skupiniATC Junajted vs Bistro Z3    1 : 4
Priher Davor

12 godina Junajteda (20.07.2013.) - MNK Junajted

Opširnije
20.07.2013.Za treće mjestoMNK Junajted vs Teksaški masakr    3 : 2
Habrun Damjan, Bakšaj Miroslav, Kokotec Jasmin
20.07.2013.PolufinaleMNK Junajted vs Iceki & Kahli Beer    2 : 4
Kokotec Jasmin(x2)
20.07.2013.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs Junajted Juniori    6 : 3
Habrun Damjan, Lončar Luka(x2), Pokos Dario, Bakšaj Miroslav, Kokotec Jasmin
20.07.2013.U skupiniMNK Junajted vs CB Diana    7 : 1
Lončar Luka, Bakšaj Miroslav(x5), Kokotec Jasmin
20.07.2013.U skupiniMNK Junajted vs Majdeki    4 : 4
Habrun Damjan(x2), Bakšaj Miroslav, Kokotec Jasmin
20.07.2013.U skupiniMNK Junajted vs Teksaški masakr    2 : 3
Ipša Tihomir, Kokotec Jasmin

12 godina Junajteda (20.07.2013.) - CBB & Soft-pro

Opširnije
20.07.2013.ČetvrtfinaleCBB & Soft-pro vs Teksaški masakr    3 : 7
Drožđek Nikola, Zajec Tomislav(x2)
20.07.2013.U skupiniCBB & Soft-pro vs Pivnica Medonja    1 : 1
Ban Ivan
20.07.2013.U skupiniCBB & Soft-pro vs CB Bambi    0 : 3
20.07.2013.U skupiniCBB & Soft-pro vs Leteći medvjedići    6 : 2
Grd Dario, Drožđek Nikola, Ban Ivan(x4)

12 godina Junajteda (20.07.2013.) - Retro Team

Opširnije
20.07.2013.U skupiniRetro Team vs Junajted Juniori    4 : 4
Leskovar Dalibor, Golubar Velimir(x2), Bundalo Dalibor
20.07.2013.U skupiniRetro Team vs MNK Črešnjevo "EL"    2 : 10
Leskovar Dalibor, Sokolić Duško
20.07.2013.U skupiniRetro Team vs Iceki & Kahli Beer    1 : 8
Horvat Josip

12 godina Junajteda (20.07.2013.) - Junajted Juniori

Opširnije
20.07.2013.ČetvrtfinaleJunajted Juniori vs MNK Junajted    3 : 6
Klasta Marko(x2), Gorski Jasmin
20.07.2013.U skupiniJunajted Juniori vs Retro Team    4 : 4
Klasta Marko(x2), Papec Robert, Perčinlić Karlo
20.07.2013.U skupiniJunajted Juniori vs Iceki & Kahli Beer    5 : 3
Fluks Nikola, Papec Robert, Biškup Dominik, Gorski Jasmin(x2)
20.07.2013.U skupiniJunajted Juniori vs MNK Črešnjevo "EL"    5 : 2
Fluks Nikola, Papec Robert(x2), Perčinlić Karlo(x2)

Melinci 2013 (07.07.2013.) - MNK Junajted

Opširnije
07.07.2013.Za treće mjestoMNK Junajted vs Elektro Karajica    0 : 0 (3:4)
07.07.2013.PolufinaleMNK Junajted vs Latino V1    0 : 3
07.07.2013.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs Juniori    0 : 0 (3:2)
07.07.2013.Osmina finalaMNK Junajted vs Picollo bar    1 : 1 (3:2)
Štefulj Filip
07.07.2013.U skupiniMNK Junajted vs Mladi Upi    3 : 0
Hudoletnjak Matija, Tkalčec Robert, Martinez Ivan
07.07.2013.U skupiniMNK Junajted vs Mazi bar    1 : 2
Kapeš Dražen

Sportske igre mladih 2013. (01.07.2013.) - MNK Junajted

Opširnije
01.07.2013.FinaleMNK Junajted vs Old School    1 : 2
Gorski Jasmin
01.07.2013.PolufinaleMNK Junajted vs Greed Boys    6 : 1
Slunjski Branislav(x2), Biškup Dominik, Perčinlić Karlo, Patrik Šestak(x2)
01.07.2013.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs BVB    4 : 0
Slunjski Branislav, Biškup Dominik(x2), Perčinlić Karlo
01.07.2013.Osmina finalaMNK Junajted vs Hakeri    5 : 0
Slunjski Branislav, Papec Robert(x2), Biškup Dominik, Perčinlić Karlo

Hrastovsko 2013. (30.06.2013.) - Junajted

Opširnije
30.06.2013.FinaleJunajted vs Durex    2 : 2 (3:2)
Pokos Dario, Katalenić Kristijan
30.06.2013.PolufinaleJunajted vs Drenovec    6 : 2
Golubar Velimir, Gluhak Alen, Pokos Dario(x3), Katalenić Kristijan
30.06.2013.U skupiniJunajted vs MNK JRK    5 : 0
Gluhak Alen, Vrbnjak Matija(x3), Katalenić Kristijan
30.06.2013.U skupiniJunajted vs FC Tahiti    1 : 0
Katalenić Kristijan

Črešnjevo 2013. (28.06.2013.) - Klesarstvo Katanec Junajted

Opširnije
28.06.2013.FinaleKlesarstvo Katanec Junajted vs Beretinec    0 : 1
28.06.2013.PolufinaleKlesarstvo Katanec Junajted vs MNK Črešnjevo    0 : 0 (7:6)
28.06.2013.U skupiniKlesarstvo Katanec Junajted vs Mređotresci    3 : 1
Vincek Marko, Blaži Marko(x2)
28.06.2013.U skupiniKlesarstvo Katanec Junajted vs Presečno    1 : 1
Tkalčec Robert
28.06.2013.U skupiniKlesarstvo Katanec Junajted vs Beretinec    2 : 2
Tkalčec Robert, Blaži Marko

Varaždinska asfalt liga (26.06.2013.) - Retro Junajted

Opširnije
22.07.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs Iceki    1 : 5
Bundalo Dalibor
09.07.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs Alkohol Junajted    4 : 2
Drožđek Nikola, Vlahović Ivor, Kunić Nino(x2)
04.07.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs Kao da su te    9 : 3
Drožđek Krunoslav(x4), Grd Dario, Ficko Goran(x2), Vlahović Ivor(x2)
03.07.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs Jourek04    2 : 5
Drožđek Nikola, Videc Jurica

Varaždinska asfalt liga (26.06.2013.) - Alkohol Junajted

Opširnije
25.07.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted vs Jourek04 Sindicom    1 : 9
Priher Davor
09.07.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted vs Kao da su te    9 : 6
Golubar Velimir(x4), Kapeš Dražen(x4), Baturina Tonči
09.07.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted vs Retro Junajted    2 : 4
Habrun Damjan, Kapeš Dražen
26.06.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted vs Texas    4 : 1
Vrbnjak Matija, Kapeš Dražen(x3)

Žuja kup 2013 (12.06.2013.) - MNK Junajted

Opširnije
15.06.2013.FinaleMNK Junajted vs Čmela i prijatelji    0 : 0 (2:3)
15.06.2013.PolufinaleMNK Junajted vs CB Mi dva    2 : 0
Sabolić Petar, Lukavečki Zoran
15.06.2013.ČetvrtfinaleMNK Junajted vs Pol panstrica    3 : 1
Sabolić Petar, Piskač Bruno, Bakšaj Miroslav
14.06.2013.Osmina finalaMNK Junajted vs ŠRD Ključ    3 : 0
Sabolić Petar, Hruškar Krunoslav, Herceg Alen

Žuja kup 2013 (12.06.2013.) - Junajted 2

Opširnije
15.06.2013.Za treće mjestoJunajted 2 vs CB Mi dva    0 : 0 (1:2)
15.06.2013.PolufinaleJunajted 2 vs Čmela i prijatelji    0 : 5
15.06.2013.ČetvrtfinaleJunajted 2 vs Presečno    1 : 0
Kokotec Jasmin
14.06.2013.Osmina finalaJunajted 2 vs Retro Junajted    2 : 0
Katalenić Kristijan, Kokotec Jasmin
12.06.2013.RazigravanjeJunajted 2 vs Draškovići    1 : 0
Ban Ivan

Žuja kup 2013 (12.06.2013.) - Retro Junajted

Opširnije
14.06.2013.Osmina finalaRetro Junajted vs Junajted 2    0 : 2
12.06.2013.RazigravanjeRetro Junajted vs Nikad skupa    1 : 1 (2:1)
Golubar Velimir

Županijski malonogometni kup (09.03.2013.) - MNK TTS Junajted

Opširnije
09.03.2013.Osmina finalaMNK TTS Junajted vs MNK Ludbreg    4 : 4 (3:4)
Jug Ivica, Habrun Damjan(x3)

Juniorske futsal pripreme (11.02.2013.) - MNK TTS Junajted

Opširnije
18.02.2013.PrijateljskaMNK TTS Junajted vs MNK Fotex    9 : 3
Vrbnjak Matija(x2), Biškup Dominik(x5), Perčinlić Karlo(x2)
11.02.2013.PrijateljskaMNK TTS Junajted vs MNK Fotex    5 : 4
Vrbnjak Matija, Gorski Jasmin(x2), Perčinlić Karlo, Labaš Alen

TTS Zimska Liga 2012 (16.12.2012.) - Retro Junajted

Opširnije
17.02.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs CB Diana Varaždinske Toplice    3 : 5
Horvat Josip(x3)
10.02.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs CB As    1 : 7
Golubar Velimir
03.02.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs Alkohol Junajted & Rakova Deca    2 : 6
Golubar Velimir, Vlahović Ivor
27.01.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs Iceki & Kahli Beer    1 : 6
Kocijan Marko
20.01.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs Iskustvo    1 : 3
Ipša Tihomir
13.01.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs Kao da su te    5 : 3
Grd Dario, Ficko Goran(x2), Ipša Tihomir, Vlahović Ivor
06.01.2013.Unutar ligeRetro Junajted vs VIP Bicycles    3 : 3
Ficko Goran, Ipša Tihomir, Vlahović Ivor
30.12.2012.Unutar ligeRetro Junajted vs PP Kneginec    3 : 1
Ficko Goran, Ipša Tihomir, Vlahović Ivor
26.12.2012.Unutar ligeRetro Junajted vs CBB Nekretnine    0 : 0
23.12.2012.Unutar ligeRetro Junajted vs Kadeti Junajted    0 : 5
16.12.2012.Unutar ligeRetro Junajted vs Leteći Medvjedići    3 : 2
Ficko Goran, Ipša Tihomir, Kačarević Damir

TTS Zimska Liga 2012 (16.12.2012.) - Alkohol Junajted & Rakova Deca

Opširnije
17.02.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs Kao da su te    7 : 4
Božinić Mišo, Habrun Damjan, Komes Neven(x2), Crnčić Karlo, Skok Miroslav, Tomašković Ivan
10.02.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs VIP Bicycles    0 : 9
03.02.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs Retro Junajted    6 : 2
Klasta Marko(x2), Božinić Mišo, Jug Ivica, Habrun Damjan(x2)
27.01.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs CBB Nekretnine    2 : 2
Habrun Damjan(x2)
20.01.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs Junajted Kadeti    7 : 2
Klasta Marko(x3), Habrun Damjan, Balajić Andrija(x3)
13.01.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs Leteći Medvjedići    3 : 8
Jug Ivica, Katanec Matija, Komes Neven
06.01.2013.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs CB Diana Varaždinske Toplice    2 : 7
Habrun Damjan(x2)
30.12.2012.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs CB As    0 : 2
26.12.2012.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs PP Kneginec    1 : 2
Čeko Siniša
23.12.2012.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs Kahli Beer    3 : 3
Jug Ivica, Habrun Damjan, Hojski Saša
16.12.2012.Unutar ligeAlkohol Junajted & Rakova Deca vs Iskustvo    4 : 1
Klasta Marko, Hojski Saša(x2), Tomašković Ivan

TTS Zimska Liga 2012 (16.12.2012.) - Junajted Kadeti

Opširnije
17.02.2013.Unutar ligeJunajted Kadeti vs PP Kneginec    2 : 8
Slunjski Branislav(x2)
10.02.2013.Unutar ligeJunajted Kadeti vs Leteći Medvjedići    3 : 5
Papec Robert, Biškup Dominik, Hutinski Tino
03.02.2013.Unutar ligeJunajted Kadeti vs CB Diana Varaždinske Toplice    3 : 4
Biškup Dominik, Perčinlić Karlo(x2)
27.01.2013.Unutar ligeJunajted Kadeti vs CB As    1 : 2
Vrbnjak Matija
20.01.2013.Unutar ligeJunajted Kadeti vs Alkohol Junajted & Rakova Deca    2 : 7
Gorski Jasmin, Perčinlić Karlo
13.01.2013.Unutar ligeJunajted Kadeti vs Iceki & Kahli Beer    1 : 2
Gorski Jasmin
06.01.2013.Unutar ligeJunajted Kadeti vs Iskustvo    6 : 3
Vrbnjak Matija, Slunjski Branislav, Biškup Dominik, Perčinlić Karlo(x2), Belaj Borna
30.12.2012.Unutar ligeJunajted Kadeti vs Kao da su te    3 : 2
Blaži Matija, Vrbnjak Matija, Gorski Jasmin
26.12.2012.Unutar ligeJunajted Kadeti vs Vip Bicycles    2 : 2
Fluks Nikola, Papec Robert
23.12.2012.Unutar ligeJunajted Kadeti vs Retro Junajted    5 : 0
Fluks Nikola, Vrbnjak Matija, Papec Robert(x2), Perčinlić Karlo
16.12.2012.Unutar ligeJunajted Kadeti vs CBB Nekretnine    1 : 2
Fluks Nikola

Zimsko prvenstvo Varaždina (15.12.2012.) - Aquamarin Junajted

Opširnije
06.01.2013.Osmina finalaAquamarin Junajted vs Frigo Damaged Jeans Zagreb    0 : 3
03.01.2013.Šesnaestina finalaAquamarin Junajted vs Klesar Bratković Zaitgeist    3 : 1
Težak Karlo(x2), Bakšaj Miroslav
30.12.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs MV Autodijelovi Lepoglava    3 : 1
Katanec Matija(x2), Golik Gordan
22.12.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs CB Bolero Varaždinske Toplice    3 : 1
Jug Ivica, Golik Gordan, Težak Karlo
22.12.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Zaba Zagreb    1 : 1
Jug Ivica

Martin kup 2012 (10.11.2012.) - Kadeti Junajted

Opširnije
10.11.2012.Za treće mjestoKadeti Junajted vs Žnidini vitezovi Junajted    0 : 0 (3:2)
10.11.2012.PolufinaleKadeti Junajted vs Leteći medvjedići    1 : 1 (3:4)
Tkalec Jurica
10.11.2012.U skupiniKadeti Junajted vs CB Bilikum    0 : 1
10.11.2012.U skupiniKadeti Junajted vs Žnidini vitezovi Junajted    0 : 2
10.11.2012.U skupiniKadeti Junajted vs Leteći medvjedići    4 : 0
Vrbnjak Matija(x4)
10.11.2012.U skupiniKadeti Junajted vs Rajske kočije    1 : 1
Fluks Nikola

Martin kup 2012 (10.11.2012.) - Žnidini vitezovi Junajted

Opširnije
10.11.2012.Za treće mjestoŽnidini vitezovi Junajted vs Kadeti Junajted    0 : 0 (2:3)
10.11.2012.PolufinaleŽnidini vitezovi Junajted vs CB Bilikum    0 : 0 (8:9)
10.11.2012.U skupiniŽnidini vitezovi Junajted vs Kadeti Junajted    2 : 0
Golubar Velimir, Klasta Marko
10.11.2012.U skupiniŽnidini vitezovi Junajted vs Rajske kočije    3 : 3
Golubar Velimir(x3)
10.11.2012.U skupiniŽnidini vitezovi Junajted vs CB Bilikum    2 : 3
Jug Ivica(x2)
10.11.2012.U skupiniŽnidini vitezovi Junajted vs Leteći medvjedići    0 : 3

3. HMNL 2012/2013 (31.10.2012.) - MNK TTS Junajted

Opširnije
07.03.2013.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Črešnjevo    8 : 10
Jug Ivica, Sabolić Petar, Habrun Damjan(x2), Komes Neven(x2), Herceg Nikola(x2)
27.02.2013.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Ljubešćica    3 : 4
Sabolić Petar, Komes Neven, Herceg Nikola
20.02.2013.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Kneginec    7 : 3
Klasta Marko, Sabolić Petar, Herceg Nikola(x3), Blaži Marko(x2)
13.02.2013.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Ludbreg    7 : 2
Habrun Damjan, Hudoletnjak Matija(x2), Herceg Nikola(x4)
06.02.2013.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Fotex    4 : 4
Sabolić Petar, Habrun Damjan, Herceg Nikola, Blaži Marko
30.01.2013.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Visoko    8 : 6
Klasta Marko(x2), Jug Ivica, Hudoletnjak Matija, Blaži Marko(x4)
23.01.2013.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Jerovec    4 : 6
Klasta Marko, Ipša Tihomir, Blaži Marko(x2)
16.01.2013.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Academy Kneginec    5 : 2
Ipša Tihomir, Sabolić Petar(x2), Habrun Damjan(x2)
09.01.2013.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK PU Varaždinska    4 : 7
Grd Dario, Ipša Tihomir, Blaži Matija, Hudoletnjak Matija
26.12.2012.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Črešnjevo    4 : 6
Grd Dario, Klasta Marko, Jug Ivica, Blaži Marko
19.12.2012.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Ljubešćica    5 : 4
Klasta Marko, Habrun Damjan(x2), Blaži Marko(x2)
12.12.2012.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Kneginec    7 : 1
Klasta Marko(x2), Habrun Damjan, Blaži Marko(x4)
05.12.2012.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Ludbreg    5 : 3
Kocijan Marko, Sabolić Petar, Hudoletnjak Matija, Blaži Marko(x2)
28.11.2012.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Fotex    4 : 4
Sabolić Petar, Habrun Damjan, Blaži Matija, Hudoletnjak Matija
21.11.2012.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Visoko    6 : 2
Sabolić Petar(x4), Habrun Damjan, Blaži Matija
14.11.2012.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Jerovec    2 : 2
Sabolić Petar, Habrun Damjan
07.11.2012.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK Academy Kneginec    8 : 5
Jug Ivica, Stanković Boris, Stanković Bojan(x3), Habrun Damjan(x2), Blaži Matija
31.10.2012.Unutar ligeMNK TTS Junajted vs MNK PU Varaždinska    3 : 12
Klasta Marko, Stanković Boris, Hudoletnjak Matija

Futsal pripreme 2012 (25.09.2012.) - TTS Junajted

Opširnije
26.10.2012.PrijateljskaTTS Junajted vs MNK Ljubešćica    7 : 3
Stanković Boris, Sabolić Petar(x4), Blaži Matija(x2)
02.10.2012.PrijateljskaTTS Junajted vs MNK Academy    7 : 2
Drožđek Krunoslav, Grd Dario, Habrun Damjan(x2), Hojski Saša(x2), Papec Robert
25.09.2012.PrijateljskaTTS Junajted vs MNK Novi Marof    4 : 4
Levatić Dario, Sabolić Petar, Habrun Damjan(x2)

Podevčevo 2012 (22.09.2012.) - Žnidini Vitezovi Junajted

Opširnije
22.09.2012.FinaleŽnidini Vitezovi Junajted vs Sudovec    2 : 2 (3:2)
Jug Ivica, Meštrić Marko
22.09.2012.PolufinaleŽnidini Vitezovi Junajted vs DVD Podevčevo    3 : 2
Jug Ivica, Tomašković Saša(x2)
22.09.2012.U skupiniŽnidini Vitezovi Junajted vs Asterix    3 : 2
Drožđek Krunoslav, Levatić Dario(x2)
22.09.2012.U skupiniŽnidini Vitezovi Junajted vs Beletinec    4 : 0
Drožđek Krunoslav(x2), Levatić Dario, Papec Robert
22.09.2012.U skupiniŽnidini Vitezovi Junajted vs Diriki    1 : 1
Leskovar Dalibor

TTS Mini Liga U16 (04.08.2012.) - MNK Junajted Juniori

Opširnije
24.08.2012.FinaleMNK Junajted Juniori vs Iceki Juniori    6 : 0
Vrbnjak Matija, Gorski Jasmin, Milak Matija(x2), Perčinlić Karlo, Belaj Borna
24.08.2012.PolufinaleMNK Junajted Juniori vs NK Zavodnici    2 : 1
Gorski Jasmin, Milak Matija
23.08.2012.Unutar ligeMNK Junajted Juniori vs Iceki Juniori    1 : 1
Milak Matija
17.08.2012.Unutar ligeMNK Junajted Juniori vs NK Zavodnici    2 : 1
Milak Matija, Belaj Borna
17.08.2012.Unutar ligeMNK Junajted Juniori vs MNK Grlica    4 : 1
Vrbnjak Matija(x2), Milak Matija, Perčinlić Karlo
09.08.2012.Unutar ligeMNK Junajted Juniori vs Pekara Poljanec Orehovica    2 : 4
Vrbnjak Matija, Milak Matija
09.08.2012.Unutar ligeMNK Junajted Juniori vs NK Zavodnici    0 : 4
04.08.2012.Unutar ligeMNK Junajted Juniori vs Iceki Juniori    5 : 1
Vrbnjak Matija(x2), Milak Matija(x3)
04.08.2012.Unutar ligeMNK Junajted Juniori vs MNK Grlica    7 : 2
Vrbnjak Matija, Hrnčić Fabijan, Milak Matija(x3), Perčinlić Karlo, Hamzić Dominik

Petkovec 2012 (29.07.2012.) - TTS Junajted

Opširnije
29.07.2012.ČetvrtfinaleTTS Junajted vs ŠRD Dragovoljac Presečno    1 : 2
Žuliček Marko
29.07.2012.U skupiniTTS Junajted vs CB DIana    4 : 0
Sabolić Petar(x3), Trubelja Ivan
29.07.2012.U skupiniTTS Junajted vs Vepri    1 : 3
Sabolić Petar
29.07.2012.U skupiniTTS Junajted vs CB Prestige    2 : 2
Modrić Nikola, Žuliček Marko

TTS Pan Kup 2012 (21.07.2012.) - MNK Junajted Juniori

Opširnije
28.07.2012.ČetvrtfinaleMNK Junajted Juniori vs Aqua Team    0 : 2
22.07.2012.U skupiniMNK Junajted Juniori vs MNK Visoko    5 : 3
Golubar Velimir, Klasta Marko(x3), Videc Jurica
22.07.2012.U skupiniMNK Junajted Juniori vs Dream Team    1 : 3
Golubar Velimir
22.07.2012.U skupiniMNK Junajted Juniori vs MNK Visoko    1 : 5
Golubar Velimir
22.07.2012.U skupiniMNK Junajted Juniori vs Dream Team    2 : 1
Klasta Marko, Vrbnjak Matija

TTS Pan Kup 2012 (21.07.2012.) - KIK Junajted

Opširnije
21.07.2012.U skupiniKIK Junajted vs CB Barfly & CB Rubin    0 : 1
21.07.2012.U skupiniKIK Junajted vs Aqua Team    0 : 3
21.07.2012.U skupiniKIK Junajted vs Trgonom Novi Marof    2 : 4
Benko Dino, Lazni Jurica
21.07.2012.U skupiniKIK Junajted vs Pekara Poljanec Orehovica    4 : 1
Pahor Mario, Benko Dino(x2), Lazni Jurica

TTS Pan Kup 2012 (21.07.2012.) - CBB & Soft-pro Junajted

Opširnije
28.07.2012.Za treće mjestoCBB & Soft-pro Junajted vs CB Barfly & CB Rubin    2 : 5
Jug Ivica, Komes Neven
28.07.2012.PolufinaleCBB & Soft-pro Junajted vs Aqua Team    1 : 7
Jug Ivica
28.07.2012.ČetvrtfinaleCBB & Soft-pro Junajted vs Trgonom Novi Marof    4 : 3
Drožđek Nikola, Režić Ivan(x2), Komes Neven
21.07.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs HMNK Lipy    5 : 0
Drožđek Krunoslav(x2), Grd Dario, Jug Ivica, Režić Ivan
21.07.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs AŠ Crnković    1 : 2
Kapeš Dražen
21.07.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs Iceki & Kahli Beer    4 : 1
Drožđek Krunoslav(x2), Jug Ivica, Komes Neven
21.07.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs CB Stars Koretinec    1 : 1
Jug Ivica

Memorijalni turnir Anđelko Herjavec 2012 (08.07.2012.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
08.07.2012.Za treće mjestoFC Alkohol Junajted vs Pucke    3 : 2
Videc Jurica, Katanec Matija(x2)
08.07.2012.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Barfly    2 : 2 (8:9)
Blaži Matija, Hojski Saša
08.07.2012.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Kahli Beer    6 : 3
Katanec Matija(x4), Levatić Dario, Hojski Saša
08.07.2012.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Jalkovec    12 : 0
Klasta Marko(x6), Videc Jurica, Katanec Matija(x3), Levatić Dario, Hojski Saša
08.07.2012.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Kahli Beer    2 : 2
Katanec Matija, Hojski Saša

Selnik 2012 (04.07.2012.) - Aquamarin Junajted

Opširnije
07.07.2012.FinaleAquamarin Junajted vs Sveti Đurđ    6 : 0
Klasta Marko, Gluhak Alen, Šimek Karlo, Modrić Nikola(x2), Slunjski Dejan
07.07.2012.PolufinaleAquamarin Junajted vs CB Lovac    3 : 0
Gluhak Alen, Šimek Karlo, Slunjski Dejan
07.07.2012.ČetvrtfinaleAquamarin Junajted vs Karlovec    6 : 0
Klasta Marko, Sabolić Petar, Gluhak Alen(x2), Pokos Dario, Slunjski Dejan
06.07.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Struga Rovokop    12 : 2
Gluhak Alen(x3), Šimek Karlo(x3), Pokos Dario(x2), Detelj Matko(x2), Slunjski Dejan(x2)
05.07.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Sveti Đurđ    6 : 1
Klasta Marko, Sabolić Petar(x3), Šimek Karlo, Pokos Dario
04.07.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Antonio tim    4 : 3
Sabolić Petar(x2), Gluhak Alen, Šimek Karlo

Varaždinske Toplice 2012 (01.07.2012.) - Aquamarin Junajted

Opširnije
01.07.2012.FinaleAquamarin Junajted vs CB Prestige    0 : 1
01.07.2012.PolufinaleAquamarin Junajted vs CB Sanda    5 : 0
Kordić Milorad, Hojski Saša(x2), Pokos Dario, Bešenić Luka
01.07.2012.ČetvrtfinaleAquamarin Junajted vs CB Nena    5 : 0
Kordić Milorad, Hojski Saša, Gluhak Alen(x2), Šimek Karlo
01.07.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Črnec    5 : 0
Gluhak Alen(x2), Šimek Karlo(x2), Slunjski Dejan
01.07.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Greščevina    1 : 0
Slunjski Dejan

Žabnik 2012 (01.07.2012.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
01.07.2012.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Kahli Beer    0 : 0
01.07.2012.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Bokci    0 : 1
01.07.2012.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Fortuna    0 : 1

Karlovec Ludbreški 2012 (29.06.2012.) - Aquamarin Junajted

Opširnije
01.07.2012.Za treće mjestoAquamarin Junajted vs Ajax Komarnica    6 : 2
Kordić Milorad, Sabolić Petar, Hojski Saša, Gluhak Alen(x2), Šimek Karlo
01.07.2012.PolufinaleAquamarin Junajted vs Ruža i prijatelji    2 : 4
Hojski Saša, Pokos Dario
01.07.2012.ČetvrtfinaleAquamarin Junajted vs Podravac Juniori    6 : 1
Sabolić Petar(x2), Belavić Josip, Hojski Saša, Šimek Karlo, Modrić Nikola
30.06.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Ajax Komarnica    5 : 0
Sabolić Petar, Hojski Saša(x2), Gluhak Alen, Modrić Nikola
29.06.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Mladost Sigetec    10 : 0
Sabolić Petar(x2), Hojski Saša(x2), Gluhak Alen(x2), Šimek Karlo(x3), Pokos Dario

Svibovec Toplički 2012 (24.06.2012.) - Aquamarin Junajted

Opširnije
24.06.2012.FinaleAquamarin Junajted vs Drenovec    4 : 1
Sabolić Petar, Hojski Saša, Gluhak Alen, Šimek Karlo
24.06.2012.PolufinaleAquamarin Junajted vs Bednja Slanje    6 : 1
Sabolić Petar(x2), Hojski Saša(x2), Gluhak Alen, Šimek Karlo
24.06.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Drenovec    2 : 0
Hojski Saša, Šimek Karlo
24.06.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Polet Tuhovec    7 : 3
Kordić Milorad, Sabolić Petar, Hojski Saša(x2), Gluhak Alen, Šimek Karlo(x2)

Kahlina 2012 (24.06.2012.) - Aquamarin Junajted

Opširnije
24.06.2012.ČetvrtfinaleAquamarin Junajted vs Dolly & Friends    2 : 4
Katanec Matija, Matučec David
24.06.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs Banfica    4 : 1
Drožđek Nikola, Jug Ivica, Matučec David, Ban Ivan
24.06.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs NK Varteks Junori    5 : 0
Grd Dario, Katanec Matija(x2), Matučec David, Ban Ivan

Melinci (Slovenija) 2012. (23.06.2012.) - TTS Junajted

Opširnije
23.06.2012.Osmina finalaTTS Junajted vs Bar Mokoš    0 : 0 (2:3)
23.06.2012.U skupiniTTS Junajted vs Rosa 1825    6 : 0
Golubar Velimir, Klasta Marko(x2), Katanec Matija(x2), Sabolić Petar
23.06.2012.U skupiniTTS Junajted vs Mip Weyland    0 : 0 (3:2)

Drenovec 2012 (16.06.2012.) - TTS Junajted

Opširnije
16.06.2012.FinaleTTS Junajted vs MNK Svigrad    6 : 1
Katanec Matija, Kordić Milorad, Hojski Saša, Gluhak Alen(x3)
16.06.2012.PolufinaleTTS Junajted vs Mladost (Vt)    6 : 0
Katanec Matija(x3), Hojski Saša, Gluhak Alen, Šimek Karlo
16.06.2012.U skupiniTTS Junajted vs Greščevina    6 : 2
Katanec Matija(x2), Sabolić Petar(x3), Šimek Karlo
16.06.2012.U skupiniTTS Junajted vs CB Prestige    6 : 4
Katanec Matija(x2), Sabolić Petar, Hojski Saša(x3)

Lepoglava 2012 (ljetni) (16.06.2012.) - CBB Junajted

Opširnije
16.06.2012.ČetvrtfinaleCBB Junajted vs MNK Novaki    0 : 3
16.06.2012.Osmina finalaCBB Junajted vs Lepoglava Vil-Vul    5 : 0
Drožđek Krunoslav, Drožđek Nikola, Jug Ivica, Ficko Goran, Ipša Tihomir

11 godina Junajteda (09.06.2012.) - MNK Junajted Juniori

Opširnije
09.06.2012.Za treće mjestoMNK Junajted Juniori vs CBB & Soft-pro Junajted    3 : 6
Čeko Siniša, Blaži Matija, Lončar Luka
09.06.2012.PolufinaleMNK Junajted Juniori vs TTS Team    1 : 3
Videc Jurica
09.06.2012.ČetvrtfinaleMNK Junajted Juniori vs Legende Ivanec    0 : 0 (7:6)
09.06.2012.U skupiniMNK Junajted Juniori vs Macmundosi    1 : 2
Čeko Siniša
09.06.2012.U skupiniMNK Junajted Juniori vs KMN Gomilica    2 : 2
Marčec Miljenko, Kostelac Ivan
09.06.2012.U skupiniMNK Junajted Juniori vs MNK Extreme Kneginec    3 : 1
Čeko Siniša(x2), Marčec Miljenko

11 godina Junajteda (09.06.2012.) - CBB & Soft-pro Junajted

Opširnije
09.06.2012.Za treće mjestoCBB & Soft-pro Junajted vs MNK Junajted Juniori    6 : 3
Drožđek Krunoslav, Priher Davor, Murić Robert(x4)
09.06.2012.PolufinaleCBB & Soft-pro Junajted vs Aquamarin Junajted    0 : 5
09.06.2012.ČetvrtfinaleCBB & Soft-pro Junajted vs Macmundosi    3 : 2
Matučec David(x2), Murić Robert
09.06.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs Dream Team & Locco Bar    4 : 2
Priher Davor, Murić Robert(x3)
09.06.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs MNK Svigrad    1 : 0
Levatić Dario
09.06.2012.U skupiniCBB & Soft-pro Junajted vs Legende Ivanec    1 : 3
Jug Ivica

11 godina Junajteda (09.06.2012.) - Aquamarin Junajted

Opširnije
09.06.2012.FinaleAquamarin Junajted vs TTS Team    2 : 2 (5:3)
Klasta Marko(x2)
09.06.2012.PolufinaleAquamarin Junajted vs CBB & Soft-pro Junajted    5 : 0
Piskač Bruno(x3), Hojski Saša, Gluhak Alen
09.06.2012.ČetvrtfinaleAquamarin Junajted vs Retro Junajted    9 : 1
Klasta Marko, Božinić Mišo, Katanec Matija, Korpar Tomica, Piskač Bruno(x3), Hojski Saša(x2)
09.06.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs TTS Team    2 : 5
Katanec Matija, Hojski Saša
09.06.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs MNK Fotex & Palatin    6 : 2
Klasta Marko, Habrun Damjan(x2), Korpar Tomica, Piskač Bruno, Gluhak Alen
09.06.2012.U skupiniAquamarin Junajted vs CB Barfly    1 : 0
Katanec Matija

11 godina Junajteda (09.06.2012.) - Retro Junajted

Opširnije
09.06.2012.ČetvrtfinaleRetro Junajted vs Aquamarin Junajted    1 : 9
Leskovar Dalibor
09.06.2012.U skupiniRetro Junajted vs Centar Donja Voća    1 : 0
Horvat Josip

Žuja kup 2012 (26.05.2012.) - KIK Junajted

Opširnije
27.05.2012.ČetvrtfinaleKIK Junajted vs Prva Čaša    0 : 2
26.05.2012.Osmina finalaKIK Junajted vs Macmundosi    3 : 0
Klasta Marko(x2), Lončar Luka
26.05.2012.Šesnaestina finalaKIK Junajted vs Makromehanika    5 : 0
Katanec Matija, Levatić Dario(x2), Lončar Luka(x2)

Žuja kup 2012 (26.05.2012.) - Aquamarin Junajted

Opširnije
26.05.2012.Šesnaestina finalaAquamarin Junajted vs Jura i Prijatelji    2 : 4
Jug Ivica, Hrebak Petar

Žuja kup 2012 (26.05.2012.) - CBB Junajted

Opširnije
27.05.2012.ČetvrtfinaleCBB Junajted vs City Kebap    0 : 3
26.05.2012.Osmina finalaCBB Junajted vs Pilana Draganić    3 : 0
Grd Dario(x2), Stanković Boris
26.05.2012.Šesnaestina finalaCBB Junajted vs CB Madžarevo    1 : 1 (3:2)
Stanković Boris

Kuršanec 2012 (05.05.2012.) - CBB Junajted

Opširnije
05.05.2012.FinaleCBB Junajted vs Caffe bar Struja    0 : 1
05.05.2012.PolufinaleCBB Junajted vs Sindicom    1 : 1 (3:2)
Drožđek Nikola
05.05.2012.U skupiniCBB Junajted vs Pucke    1 : 0
Katanec Matija
05.05.2012.U skupiniCBB Junajted vs NK Parag    8 : 0
Golubar Velimir(x2), Drožđek Krunoslav, Klasta Marko(x2), Ficko Goran, Katanec Matija(x2)
05.05.2012.U skupiniCBB Junajted vs Caffe bar Struja    3 : 3
Katanec Matija(x3)

Lepoglava 2012 (07.01.2012.) - CBB Junajted

Opširnije
04.02.2012.Šesnaestina finalaCBB Junajted vs Inferno Ivanec    1 : 2
Matučec David
28.01.2012.U skupiniCBB Junajted vs Bistro Z3    0 : 4
14.01.2012.U skupiniCBB Junajted vs MNK Fotex    2 : 0
Ficko Goran, Hudoletnjak Matija
08.01.2012.U skupiniCBB Junajted vs MNK Jerovec    4 : 0
Drožđek Krunoslav, Drožđek Nikola(x2), Matučec David

Lepoglava 2012 (07.01.2012.) - TTS Junajted

Opširnije
11.02.2012.Osmina finalaTTS Junajted vs ASO Ponos    0 : 5
05.02.2012.Šesnaestina finalaTTS Junajted vs Pavlini Lepoglava    10 : 3
Klasta Marko(x2), Habrun Velimir(x2), Sabolić Petar(x2), Belcar Dražen, Kocijan Petar(x2), Priher Davor
21.01.2012.U skupiniTTS Junajted vs Drvodjelac Ivanec    3 : 0
Pađen Neven(x2), Priher Davor
15.01.2012.U skupiniTTS Junajted vs TC Lexi    4 : 2
Sabolić Petar, Pađen Neven, Kocijan Petar(x2)
08.01.2012.U skupiniTTS Junajted vs Pusti Duh    3 : 1
Sabolić Petar, Habrun Damjan, Kocijan Petar

Elkom kup Ivanec 2012 (17.12.2011.) - Alkohol Junajted Aquamarin

Opširnije
14.01.2012.Osmina finalaAlkohol Junajted Aquamarin vs Elkom    0 : 3
06.01.2012.U skupiniAlkohol Junajted Aquamarin vs Ivančica RIS    5 : 1
Grd Dario, Klasta Marko, Stanković Boris(x2), Sabolić Petar
24.12.2011.U skupiniAlkohol Junajted Aquamarin vs MNK Fotex    2 : 3
Habrun Velimir(x2)
17.12.2011.U skupiniAlkohol Junajted Aquamarin vs Crvena Ruža    4 : 3
Jug Ivica, Čeko Siniša, Katanec Matija, Stanković Boris

Ožujsko kup Novi Marof 2012 (10.12.2011.) - CBB Junajted

Opširnije
26.12.2011.U skupiniCBB Junajted vs CB Prestige    2 : 3
Drožđek Nikola(x2)
18.12.2011.U skupiniCBB Junajted vs Automobil Lončar    1 : 2
Jug Ivica
10.12.2011.U skupiniCBB Junajted vs BMD Stil    5 : 6
Drožđek Nikola(x3), Čeko Siniša, Režić Ivan

Chapatangia 2011 (04.12.2011.) - Aquamarin Junajted

Opširnije
12.02.2012.Unutar ligeAquamarin Junajted vs Matteo    3 : 2
Habrun Velimir(x2), Korpar Tomica
05.02.2012.Unutar ligeAquamarin Junajted vs CBB Nekretnine Junajted    4 : 2
Klasta Marko(x2), Habrun Velimir, Habrun Damjan
29.01.2012.Unutar ligeAquamarin Junajted vs Pucke    4 : 1
Klasta Marko, Habrun Damjan, Korpar Tomica, Hruškar Krunoslav
22.01.2012.Unutar ligeAquamarin Junajted vs Rekreativci    4 : 1
Klasta Marko, Habrun Velimir, Lončar Luka, Korpar Tomica
15.01.2012.Unutar ligeAquamarin Junajted vs Moja-putovanja.com    3 : 2
Klasta Marko, Habrun Velimir, Habrun Damjan
08.01.2012.Unutar ligeAquamarin Junajted vs CBB Nekretnine Junajted    1 : 1
Habrun Damjan
06.01.2012.Unutar ligeAquamarin Junajted vs Ajmo Žuti    4 : 1
Habrun Velimir, Sabolić Petar(x2), Lončar Luka
06.01.2012.Unutar ligeAquamarin Junajted vs Pucke    2 : 2
Klasta Marko, Sabolić Petar
26.12.2011.Unutar ligeAquamarin Junajted vs BVS Graditeljstvo    9 : 3
Golubar Velimir, Klasta Marko, Levatić Dario(x2), Sabolić Petar(x4), Habrun Damjan
18.12.2011.Unutar ligeAquamarin Junajted vs Sloga Završje    4 : 3
Golubar Velimir(x2), Habrun Velimir, Katanec Matija
11.12.2011.Unutar ligeAquamarin Junajted vs Baka Gojanec    2 : 1
Golubar Velimir, Habrun Damjan
04.12.2011.Unutar ligeAquamarin Junajted vs Matteo    3 : 3
Čeko Siniša(x2), Kelemen Miljenko

Chapatangia 2011 (04.12.2011.) - CBB Nekretnine Junajted

Opširnije
12.02.2012.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Pucke    2 : 4
Piskač Bruno(x2)
05.02.2012.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Aquamarin Junajted    2 : 4
Drožđek Krunoslav, Drožđek Nikola
29.01.2012.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Matteo    1 : 3
Piskač Bruno
29.01.2012.RazigravanjeCBB Nekretnine Junajted vs Moja-putovanja.com    1 : 0
Ficko Goran
22.01.2012.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Moja-putovanja.com    2 : 5
Drožđek Nikola, Matučec David
15.01.2012.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Matteo    0 : 6
08.01.2012.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Aquamarin Junajted    1 : 1
Režić Ivan
06.01.2012.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs BVS Graditeljstvo    3 : 0
Drožđek Krunoslav, Ficko Goran, Matučec David
06.01.2012.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Rekreativci    0 : 0
26.12.2011.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Baka Gojanec    2 : 1
Drožđek Krunoslav, Stanković Boris
18.12.2011.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Pucke    2 : 2
Ficko Goran, Režić Ivan
11.12.2011.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Sloga Završje    6 : 1
Drožđek Krunoslav, Grd Dario, Jug Ivica, Ficko Goran(x2), Režić Ivan
04.12.2011.Unutar ligeCBB Nekretnine Junajted vs Ajmo Žuti    6 : 0
Grd Dario(x2), Jug Ivica, Ficko Goran(x2), Režić Ivan

Masters Cup 2011 (02.12.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
02.12.2011.FinaleFC Alkohol Junajted vs Ajmo Žuti    10 : 0
Klasta Marko(x3), Drožđek Nikola(x2), Habrun Velimir(x4), Sabolić Petar
02.12.2011.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Zelengaj    6 : 1
Drožđek Nikola, Jug Ivica, Habrun Velimir(x2), Sabolić Petar(x2)
02.12.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Teniski lakat    14 : 2
Klasta Marko, Drožđek Nikola, Jug Ivica(x4), Habrun Velimir(x3), Sabolić Petar(x5)
02.12.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Barca B    7 : 4
Drožđek Nikola(x3), Habrun Velimir(x2), Sabolić Petar(x2)
02.12.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Ajmo Žuti    12 : 0
Habrun Velimir(x8), Sabolić Petar(x2), Habrun Damjan(x2)

TTS Pan kup 2011 (12.09.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
12.09.2011.FinaleFC Alkohol Junajted vs Barfly    4 : 0
Habrun Velimir(x2), Režić Ivan, Levatić Dario
12.09.2011.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs AŠ Crnković    1 : 1 (5:4)
Režić Ivan
12.09.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Barfly    1 : 1
Hranić Nikola
12.09.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs TC Varaždin 1181    1 : 0
Jug Ivica
12.09.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs MNK Extreme    4 : 2
Golubar Velimir, Habrun Velimir(x2), Levatić Dario

Drenovec 2011 (05.08.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
05.08.2011.FinaleFC Alkohol Junajted vs Greščevina    2 : 0
Levatić Dario(x2)
05.08.2011.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Drenovec    4 : 3
Golubar Velimir(x2), Blaži Matija, Belavić Josip
05.08.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Drenovec    9 : 3
Golubar Velimir(x3), Jug Ivica, Levatić Dario, Blaži Matija, Belavić Josip(x3)
05.08.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Greščevina    2 : 4
Jug Ivica(x2)

Madžarevo 2011 (31.07.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
31.07.2011.Šesnaestina finalaFC Alkohol Junajted vs Draškovići    0 : 1

Igrec noćni turnir 2011 (22.07.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
22.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs GSH    1 : 4
Drožđek Krunoslav
22.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Zmešani    1 : 5
Golubar Velimir
22.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Pena    8 : 4
Golubar Velimir(x2), Drožđek Krunoslav, Videc Jurica, Jug Ivica(x2), Ježovita Martin(x2)

Memorijalni turnir Anđelko Herjavec 2011 (15.07.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
16.07.2011.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Pucke    1 : 1 (3:4)
Matučec David
16.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Inferno Ivanec    1 : 2
Drožđek Nikola
15.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Remetinec    4 : 0
Grd Dario, Klasta Marko, Drožđek Nikola, Levatić Dario

Zelengaj 2011 (09.07.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
09.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Green Hooligans    1 : 1
Ježovita Martin
09.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs KamiSport    0 : 2
09.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Zelengaj veterani    3 : 0
Leskovar Dalibor, Golubar Velimir, Drožđek Nikola
09.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Kućan Marof    2 : 1
Drožđek Nikola, Ježovita Martin
09.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Udarnik    4 : 0
Golubar Velimir, Drožđek Nikola(x2), Ježovita Martin

Žuja kup 2011 (02.07.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
03.07.2011.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Pucke    0 : 2
02.07.2011.Osmina finalaFC Alkohol Junajted vs Golubovec    1 : 0
Jug Ivica
02.07.2011.Šesnaestina finalaFC Alkohol Junajted vs Brutalci    2 : 1
Jug Ivica, Kelemen Miljenko

Ivanec 2011 (02.07.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
02.07.2011.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Žarovnica    0 : 2
02.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Ivančica    3 : 1
Čeko Siniša, Levatić Dario, Kelemen Miljenko
02.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs MNK Novaki    2 : 0
Čeko Siniša, Kelemen Miljenko
02.07.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Vlak u snijegu    7 : 1
Klasta Marko(x4), Čeko Siniša(x3)

Svibovec 2011 (26.06.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
26.06.2011.FinaleFC Alkohol Junajted vs Obadi    2 : 2 (5:6)
Ficko Goran(x2)
26.06.2011.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Sv. Marko    0 : 0 (3:2)
26.06.2011.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Drenovec    1 : 1 (3:2)
Čeko Siniša
26.06.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Jalševec    3 : 1
Leskovar Dalibor, Golubar Velimir, Čeko Siniša
26.06.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Polet Tuhovec    3 : 0
Ježovita Martin, Čeko Siniša, Kordić Milorad
26.06.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Leskovec    0 : 0

Gomilica 2011 (18.06.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
18.06.2011.FinaleFC Alkohol Junajted vs Picollo Bar    2 : 2 (2:3)
Habrun Velimir, Ježovita Martin
18.06.2011.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Extreme Boys    0 : 0 (3:2)
18.06.2011.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Bacardi bar    2 : 0
Ježovita Martin, Čeko Siniša
18.06.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Roma    7 : 1
Leskovar Dalibor(x2), Habrun Velimir(x2), Ficko Goran, Čeko Siniša, Kelemen Miljenko
18.06.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Mladi UPI    6 : 1
Leskovar Dalibor, Habrun Velimir(x4), Ficko Goran
18.06.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Gomilica    5 : 0
Jug Ivica, Habrun Velimir, Ježovita Martin, Čeko Siniša, Kelemen Miljenko

Temovec 2011 (05.06.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
05.06.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Pekara Duž    3 : 5
Leskovar Dalibor, Kelemen Miljenko(x2)
05.06.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs T.J.    7 : 2
Klasta Marko(x2), Božinić Mišo, Habrun Velimir(x2), Čeko Siniša(x2)
05.06.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs CB Rody    2 : 1
Habrun Velimir, Čeko Siniša

10 godina Junajteda (09.04.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
09.04.2011.Za treće mjestoFC Alkohol Junajted vs Pucke    0 : 2
09.04.2011.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Auto Florjanić    4 : 7
Grd Dario, Katanec Matija(x2), Mikić Nikola
09.04.2011.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Barfly    2 : 1
Drožđek Nikola, Katanec Matija
09.04.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Aquamarin    2 : 3
Drožđek Krunoslav, Ficko Goran
09.04.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Svigrad    2 : 0
Drožđek Nikola, Mikić Nikola
09.04.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs MNK Bedem    4 : 2
Ficko Goran, Režić Ivan(x3)

10 godina Junajteda (09.04.2011.) - Retro Junajted

Opširnije
09.04.2011.U skupiniRetro Junajted vs MNK Extreme    1 : 3
Leskovar Dalibor
09.04.2011.U skupiniRetro Junajted vs Centar Donja Voća    2 : 5
Sokolić Duško, Sokolić Saša
09.04.2011.U skupiniRetro Junajted vs Barfly    1 : 2
Golubar Velimir

Zimsko prvenstvo Igrec 2011 (12.03.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
14.05.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Evoxi    4 : 6
Grd Dario, Klasta Marko, Habrun Velimir(x2)
07.05.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Lavra    5 : 4
Drožđek Krunoslav, Grd Dario(x2), Klasta Marko, Videc Jurica
30.04.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Kahli Beer    12 : 2
Golubar Velimir(x3), Drožđek Krunoslav, Klasta Marko(x3), Drožđek Nikola, Kocijan Marko, Borovec Dino, Skorić Marko(x2)
23.04.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Teniski lakat    4 : 4
Drožđek Krunoslav, Klasta Marko(x2), Drožđek Nikola
16.04.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Kahli Beer    8 : 1
Drožđek Krunoslav(x3), Grd Dario, Drožđek Nikola(x2), Videc Jurica, Skorić Marko
09.04.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Evoxi    3 : 0
Habrun Velimir(x2), Borovec Dino
02.04.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Banfica    5 : 0
Klasta Marko, Videc Jurica, Habrun Velimir(x2), Borovec Dino
26.03.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Lavra    3 : 1
Drožđek Nikola, Habrun Velimir(x2)
19.03.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Teniski lakat    4 : 7
Grd Dario, Horvat Josip(x2), Skorić Marko
12.03.2011.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Banfica    5 : 4
Klasta Marko(x2), Drožđek Nikola, Katanec Matija, Borovec Dino

Lepoglava 2011 (15.01.2011.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
29.01.2011.RazigravanjeFC Alkohol Junajted vs ATC Varaždin    2 : 2 (11:12)
Drožđek Nikola, Čeko Siniša
29.01.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Drvodjelac Bednja    3 : 1
Ipša Tihomir, Borovec Dino, Pomper Nikola
22.01.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs PVC Stolarija Brlek    1 : 4
Pomper Nikola
15.01.2011.U skupiniFC Alkohol Junajted vs ATC Varaždin    5 : 5
Drožđek Nikola(x2), Čeko Siniša, Ipša Tihomir, Belavić Josip

Cash kup 2010 (27.11.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
27.11.2010.FinaleFC Alkohol Junajted vs Dino i prijatelji    9 : 5
Golubar Velimir(x2), Grd Dario, Habrun Velimir(x6)
27.11.2010.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs MNK Fotex    2 : 1
Habrun Velimir(x2)
27.11.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Teniski lakat    7 : 2
Golubar Velimir(x2), Klasta Marko, Drožđek Nikola, Habrun Velimir(x3)
27.11.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Banfica    5 : 2
Drožđek Nikola(x3), Habrun Velimir(x2)
27.11.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Dino i prijatelji    0 : 0

Gomilica 2010 (06.09.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
06.09.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Jamaica bob    3 : 5
Golubar Velimir(x2), Horvat Stjepan
06.09.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Židni    0 : 5
06.09.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Roma    2 : 1
Horvat Stjepan, Malarić Dejan

TTS Pan kup 2010 (30.08.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
30.08.2010.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs MNK Fotex    0 : 3
30.08.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs BBS Novi Marof    1 : 4
Golubar Velimir
30.08.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Zeitgeist    3 : 3
Golubar Velimir(x2), Drožđek Krunoslav
30.08.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs AŠ Crnković    2 : 1
Golubar Velimir(x2)

Mali Mihaljevec 2010 (31.07.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
31.07.2010.FinaleFC Alkohol Junajted vs Caffe bar River    3 : 2
Golubar Velimir(x2), Grd Dario
31.07.2010.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Mali Miholjevec    1 : 0
Borovec Dino
31.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Prima Biro    5 : 2
Golubar Velimir, Božinić Mišo, Borovec Dino(x2), Malarić Dejan
31.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Caffe bar River    0 : 3

Varaždinska Toplice 2010 (25.07.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
25.07.2010.Za treće mjestoFC Alkohol Junajted vs Helo Kiti    5 : 4
Golubar Velimir(x4), Popec Robert
25.07.2010.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Obadi    0 : 6
25.07.2010.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs MUF    2 : 2 (2:0)
Golubar Velimir(x2)
25.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Čurilovec    3 : 1
Golubar Velimir, Horvat Josip(x2)
25.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Bukovčan    4 : 3
Golubar Velimir(x2), Klasta Marko(x2)

Kućan Gornji 2010 (17.07.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
17.07.2010.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs DVD Gornji Kućan    0 : 3
17.07.2010.Osmina finalaFC Alkohol Junajted vs Kahli Beer    3 : 1
Golubar Velimir(x2), Drožđek Krunoslav
17.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Zelengaj    0 : 2
17.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs AC Dakra    1 : 5
Popec Robert
17.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Udarnik    2 : 0
Golubar Velimir(x2)
17.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Bafana Bafana    3 : 0
Golubar Velimir, Bezek Elvis(x2)

Greščevina 2010 (11.07.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
11.07.2010.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Leskovec    0 : 1
11.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Sv. Marko    5 : 0
Golubar Velimir(x2), Grd Dario(x2), Kocijan Marko
11.07.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Obadi    1 : 5
Drožđek Krunoslav

Štefanec 2010 (20.06.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
20.06.2010.FinaleFC Alkohol Junajted vs Trnje    0 : 4
20.06.2010.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Drava Štefanec    2 : 1
Golubar Velimir, Klasta Marko
20.06.2010.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Park    4 : 0
Golubar Velimir, Drožđek Nikola, Stanković Boris, Stanković Bojan
20.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Svigrad    2 : 1
Klasta Marko, Drožđek Nikola
20.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Drava Štefanec    4 : 0
Klasta Marko, Bezek Elvis, Stanković Boris, Stanković Bojan
20.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs MNK Črešnjevo    3 : 0
Drožđek Nikola, Sokolić Duško, Stanković Boris
20.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Febo    3 : 1
Drožđek Krunoslav, Klasta Marko(x2)

Miholec 2010 (03.06.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
03.06.2010.Za treće mjestoFC Alkohol Junajted vs Ratar I.    1 : 0
Habrun Velimir
03.06.2010.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs ŠRD Pofuki    1 : 1 (3:4)
Golubar Velimir
03.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Dečki z bregov    1 : 1
Golubar Velimir
03.06.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Ratar II.    3 : 0
Golubar Velimir(x2), Klasta Marko

Kuršanec 2010 (29.05.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
30.05.2010.Za treće mjestoFC Alkohol Junajted vs Bumbari    3 : 1
Golubar Velimir(x2), Vučinić Želimir
30.05.2010.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Pucke    0 : 6
30.05.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Bumbari    7 : 2
Golubar Velimir, Habrun Velimir(x6)
29.05.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Stare legende    8 : 1
Leskovar Dalibor, Golubar Velimir(x4), Klasta Marko, Drožđek Nikola, Sokolić Duško
29.05.2010.U skupiniFC Alkohol Junajted vs MNK Gornji Kuršanec    4 : 3
Drožđek Nikola(x3), Bezek Elvis

Zimska liga TTS 2010 (03.01.2010.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
28.03.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs MNK Lončar    8 : 0
Leskovar Dalibor, Golubar Velimir(x2), Drožđek Krunoslav, Klasta Marko, Sokolić Duško, Vučinić Želimir(x2)
21.03.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Style Team Perla    2 : 3
Golubar Velimir, Klasta Marko
14.03.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Ozone Plus    0 : 4
07.03.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs KamiSport    1 : 5
Agnezović Ivan
28.02.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs TTS Legea Team    4 : 8
Golubar Velimir(x2), Vučinić Želimir, Marčec Miljenko
21.02.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Caffe bar K2    5 : 8
Leskovar Dalibor, Sokolić Duško, Vučinić Želimir, Švagelj Marko, Marčec Miljenko
14.02.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Pucke    2 : 4
Golubar Velimir, Klasta Marko
07.02.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs ATC Varaždin    3 : 6
Golubar Velimir, Klasta Marko, Sokolić Duško
31.01.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Downtown    1 : 3
Sokolić Saša
24.01.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs MNK Extreme    3 : 2
Golubar Velimir, Drožđek Krunoslav, Čeko Siniša
17.01.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs Zeitgeist    1 : 3
Golubar Velimir
10.01.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs BB Elektronika    4 : 5
Golubar Velimir(x2), Drožđek Krunoslav, Vučinić Želimir
03.01.2010.Unutar ligeFC Alkohol Junajted vs MNK Gornji Kuršanec    12 : 0
Golubar Velimir(x3), Drožđek Krunoslav(x3), Marčec Miljenko(x5), Holi Denis

Kućan Gornji 2009 (05.07.2009.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
05.07.2009.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Zelengaj    0 : 2
05.07.2009.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Drvodjelac Ivanec    1 : 2
Švagelj Marko
05.07.2009.U skupiniFC Alkohol Junajted vs DVD Gornji Kućan    0 : 3
05.07.2009.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Udarnik    0 : 6

Štefanec 2009 (14.06.2009.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
14.06.2009.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Trnje    0 : 3
14.06.2009.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Zamlaka    1 : 2
Klasta Marko
14.06.2009.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Drvodjelac Ivanec    0 : 1

Varaždinska Toplice 2008 (27.07.2008.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
27.07.2008.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Cesta Varaždin    0 : 2
27.07.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Tuhovec    1 : 1
Koščak Luka
27.07.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Čurilovec    4 : 1
Golubar Velimir, Klasta Marko(x3)
27.07.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs MNK Štuparje    1 : 4
Klasta Marko

Jalžabet 2008 (07.06.2008.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
07.06.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Sv. Martin    5 : 3
Leskovar Dalibor, Vučinić Želimir, Sokolić Saša, Katanec Matija(x2)
07.06.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Mladost Šemovec    1 : 3
Katanec Matija
07.06.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Best Friends    0 : 3
07.06.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Pekara Katarina    3 : 3
Vučinić Želimir, Katanec Matija(x2)

Štefanec 2008 (22.05.2008.) - FC Alkohol Junajted

Opširnije
22.05.2008.Za treće mjestoFC Alkohol Junajted vs Park    1 : 2
Horvat Stjepan
22.05.2008.PolufinaleFC Alkohol Junajted vs Trnovec    0 : 0 (2:3)
22.05.2008.ČetvrtfinaleFC Alkohol Junajted vs Best Friends    1 : 1 (5:3)
Vučinić Želimir
22.05.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Zeleni    0 : 4
22.05.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Ledine    1 : 1
Klasta Marko
22.05.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Leteće Kornjače    2 : 1
Leskovar Dalibor, Švagelj Marko
22.05.2008.U skupiniFC Alkohol Junajted vs Mladost Šemovec    0 : 3